Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to Panowie jest ze kiedys ludzie odkladali na konsole albo slinili sie na premiere i tylko wybrancy kupowali, a teraz kazdy idzie jutro po PS4 do sklepu jak po pieczywo i ser i wyklada gruba kase na stół hop siup i do domu zadowolony.

 

Czyzbysmy robili sie bogatsi? Dlatego Sony wpakowalo 304 zl za fife -_-

Odnośnik do komentarza

Nie mam preordera. Przeszedlem sie wiec dzisiaj do Saturna w Pasazu Grunwaldzkim (Wro). Nie wiem czy trafilem na jakis zartownisiow zamiast pracownikow ale powiedziano mi ze jutro tylko preordery i zadnej konsoli na sklepie dla normalnego czlowieka nie bedzie.

 

Na moje pytanie: czy to PRL, sprzedaz na kartki, etc ? Uslyszalem ze: yyyy...tak.

 

Po tej odpowiedzi zebralo mi sie na pawia i skonczylismy konwersacje.

 

jesteś burakiem ;)

Odnośnik do komentarza

Zarabiamy więcej niż podczas premiery PS2/PS3, a sama PS4 kosztuje mniej niż jej starsze siostry. Dlatego jutro oczekuje takich sytuacji.

 

Może nawet Kraśko coś wspomni w Wiadomościach, liczę na was e-koledzy, że zrobicie jakieś ekstrim w sklepach. ;) hehe

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jutro będzie masakra, z tego co wiem to Litwini Białorusini, i ruska gołota też rzucą się na konsole w MM, przynajmniej u mnie bo wywożą stąd elektronikę całymi busami. A pod marketem jest nawet parking dla autokarów. Czaicie to ??  :yes:

Nowe iPady wykupili w 5 minut, z PS4  bedzie podobnie .. juz dzis koczuja na parkingu ;)

Odnośnik do komentarza

Może wpisujcie jutro Sklep w którym byliście czy się udało kupić i czy są jeszcze konsole, żeby czasu nie tracic :thanks:

Może wpisujcie jutro Sklep w którym byliście czy się udało kupić i czy są jeszcze konsole, żeby czasu nie tracic :thanks:

Dobra idea, z chęcią napiszę jak sytuacja się ma po obskoczeniu Łodzi :) Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

 

Jutro będzie masakra, z tego co wiem to Litwini Białorusini, i ruska gołota też rzucą się na konsole w MM, przynajmniej u mnie bo wywożą stąd elektronikę całymi busami. A pod marketem jest nawet parking dla autokarów. Czaicie to ??  :yes:

Nowe iPady wykupili w 5 minut, z PS4  bedzie podobnie .. juz dzis koczuja na parkingu ;)

 

 

 

Ja to jutro sfilmuje, bo wiem jak się zachowują w Lidlu podczas promocji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z tymi made in china to mi się nogi ugieły :( szkoda chińska tandeta w natarciu xd i jutro loteria jak się wyjmie konsole czy odpali czy trupek :D


 

Wszystko jak na razie idealnie ale do pelni szczescia brakuje info o wysylce nba 2k14.

Zamawialiscie? Dostaliscie juz jakies info ze wyslana? Ja wczoraj zamowilem ale babka napisala ze wysylka w dniu premiery lu dzien przed xd


Do mnie już leci NBA 2K14 :-)

 

dzwonili dziś do mnie ze sklepu i nba mi wyślą w poniedziałek bo coś tam ale fife dziś mi wysłali no szkoda no ale poczekam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...