Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Niby to wszystko zalosne, ale dawno nie mialem takiej frajdy podczas premiery jakiegos sprzetu.

 

Przez minute nie bylo kompletnie zasad, sama dzungla, dopiero jak juz ludzie mieli PS4 w reku to zaczeli sobie gratulowac i usmiechac sie, all in all, fajny dzien.

 

Made in china

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

 

Byłem wczoraj na tej "nocnej premierze" w sony store. Co za bydło, pewnie na necie pojawi się niedługo kilka niezłych filmików, nawet drobny fight był pod drzwiami xD

 

Wygrałeś ten fight?

 

Nope. Jak dojechałem do arkadii to już było około 100 osób pod drzwiami, więc nawet się nie wpychałem. Warto było postać, kilka eventów z premiery w sony store:

 

- wspomniana walka

- ochroniarz wyzywający ludzi xD

- 6 gliniarzy pokładających się ze śmiechu

- nastoletni grubasek wypadający z centrum tłumu, spocony, czerwony na gębie i ze łzami w oczach idący w stronę wyjścia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DPD! o 9 rano był kurier, dopiero co wstałem HAHA

 

Konsola jest made in china, ale jest sprawna, działa bez problemu.

 

Resogun super :D

 

No nic, wracam uruchomić pierwszy raz Killzone, potem AC4 popykam :D

 

PS! Można jedną konsolę aktywować jako primary na kilku kontach na tej konsoli, rozwiązuje to mój problem z moimi kontami z Kanady i JP :3

 

Pozdro all!

 

ps4killzone.JPG

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Ja już mam! Kupiona w M1 na Brzezińskiej. Ale ci co chcą wybrać się teraz - odradzam, dla was już nie ma. Następna dostawa 13-15.12. Preoderowcom przepadły preordery jeśli nie przyszli dzisiaj rano a podobno tylko 6 osób odebrało więc reszta konsol poszła dla zwykłych klientów. Za chwilę wrzucę ze dwie foty.

Edytowane przez CthulhuPL
Odnośnik do komentarza

Ja już mam! Kupiona w M1 na Brzezińskiej. Ale ci co chcą wybrać się teraz - odradzam, dla was już nie ma. Preoderowcom przepadły preordery jeśli nie przyszli dzisiaj rano a podobno tylko 6 osób odebrało więc reszta konsol poszła dla zwykłych klientów. za chwilę wrzucę z e dwie foty.

Hahahaha ale chamstwo nie ma cie w kolejce z bydłem - nie obchodzi Nas twoj preorder buhaha jakie to typowe :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...