Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

U mnie w statusie ups NADAL zero info o paczce... Ktoś wie czy z euro będzie dzisiaj?

 

na 99,99% nie będziesz miał dzisiaj

 

 

 

A skąd masz takie info?

 

 

od UPS, jak nie ma nic w informacji to znaczy, że paczki jeszcze nie przyjęli w ogóle na sortownie. Czyli w tym wypadku Euro dało dupy Miałem tak samo z GTA V jak u nich zamówiłem i na premierę nie dostałem. Teraz znowu to samo z PS4, już nic więcej nie zamówię w tym z(pipi).... sklepie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

U mnie w statusie ups NADAL zero info o paczce... Ktoś wie czy z euro będzie dzisiaj?

 

na 99,99% nie będziesz miał dzisiaj

 

 

 

A skąd masz takie info?

 

 

od UPS, jak nie ma nic w informacji to znaczy, że paczki jeszcze nie przyjęli w ogóle na sortownie. Czyli w tym wypadku Euro dało dupy Miałem tak samo z GTA V jak u nich zamówiłem i na premierę nie dostałem. Teraz znowu to samo z PS4, już nic więcej nie zamówię w tym z(pipi).... sklepie.

 

może będziemy mogli liczyć na jakiś upominek związku z tym, że przy zamawianiu była GWARANCJA dostawy na premierę. To jak to tak, może jakieś zadośćuczynienie się nalezy

Odnośnik do komentarza

Saturn Lubin, udało się wyrwać zestawik Killzone + Assasin za 1999zł. Niestety nie było BF4, którego dokupiłem w MM w Legnicy.

 

Oczywiście sprint po konsole, wszyscy zainsteresowani oczywiście się nie załapali. Tak na moje oko może max z 30 było, chętnych trochę wiecej. Całość trwała jakieś 10 sekund, łącznie z przeciskaniem się pod roletą po otwarciu. Zasadniczo czuje się jak debil :P

 

2013_11_29_10_11_43.jpg

 

Uff, dobrze że już po wszystkim. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 Kraków Saturn GK - drama byla straszna. Ponad setka ludzi. Dla wielu nie starczyło. Nie było żadnego kolejkowania - ludzie wbiegli przeskakując bramki. Z przodu od wczesnych godzin stała starsza Pani, która potem awanturowała się bo chciała konsolę dla sparaliżowanego syna kupić, w koncu ktoś łaskawie Jej oddał, bo wziął kilka. Jeden starszy typ przy juz w kolejce, darł się do typa z drugiej kolejki, że mu wyrwał sztukę. Typy tak się rzuciły, że podarli sporo pudełek. Preorder okazał się dobrym pomyslem, bo konsola czekała odłożona w magazynie, a nie narażona na zniszczenie, 40 minut czekania w kolejce potem. No a idąc 9:01 po odbiór preordera już słyszałem jak ludzie płaczą do telefonów, że koniec stuffu. Konsola odpalona działa, czas zaznać greatness... :)

Odnośnik do komentarza

IMAG0250_BURST001.jpgSilesia w Kato. Masakra. Okolo 70 ludzi, okolo 50 PS4 strzelam, pewnie mniej. Sprint po tarasie do bramki Saturna a pozniej czolganie pod roleta, to byla gwarancja zlapania swojej konsoli, bundle. KZ. AC i wzialem luzem Fifke. Jade do domu. Uff.

to na premierze bf3 było więcej ludzi niż na ps4 :D

Tam też się czołgali pod kratą

Odnośnik do komentarza

 Kraków Saturn GK - drama byla straszna. Ponad setka ludzi. Dla wielu nie starczyło. Nie było żadnego kolejkowania - ludzie wbiegli przeskakując bramki. Z przodu od wczesnych godzin stała starsza Pani, która potem awanturowała się bo chciała konsolę dla sparaliżowanego syna kupić, w koncu ktoś łaskawie Jej oddał, bo wziął kilka. Jeden starszy typ przy juz w kolejce, darł się do typa z drugiej kolejki, że mu wyrwał sztukę. Typy tak się rzuciły, że podarli sporo pudełek. Preorder okazał się dobrym pomyslem, bo konsola czekała odłożona w magazynie, a nie narażona na zniszczenie, 40 minut czekania w kolejce potem. No a idąc 9:01 po odbiór preordera już słyszałem jak ludzie płaczą do telefonów, że koniec stuffu. Konsola odpalona działa, czas zaznać greatness... :)

Byłem w tej dziczy :D ale się udało... szkoda mi było trochę tej kobity, bo nastała się i jak już wracaliśmy ze sprzętem pod kasy to on była dopiero w połowie drogi po konsole, której oczywiście nie było..

Odnośnik do komentarza

 

 

 

U mnie w statusie ups NADAL zero info o paczce... Ktoś wie czy z euro będzie dzisiaj?

 

na 99,99% nie będziesz miał dzisiaj

 

 

A skąd masz takie info?

Potwierdzam,dzwoniłem do UPS i jeśli nie masz w statusie żadnej informacji o paczce to będzie dopiero w Poniedziałek

 

 

 

Dzwonili do mnie przed chwilą z Euro i się okazało że oni dali dupy i się do tego przyznają. Koleś powiedział mi że mogą jutro dostarczyć konsole do wybranego salonu i w ramach przeprosin obniżą cenę o 50zł. W sumie lepsze to niż w poniedziałek :D

Odnośnik do komentarza

Mi się niestety nie udało, byłem w MediaMarkt, Euro, MediaExpert i w Neonet. Były tylko w MediaMarkt, ale poszły w 30 sekund, nawet nie zauważyłem a już nie było. Jeśli jest ktoś z Rzeszowa lub okolic i nie zdecydował się na zakup lub dostał gdzie indziej - chętnie odkupię od niego preorder.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

U mnie w statusie ups NADAL zero info o paczce... Ktoś wie czy z euro będzie dzisiaj?

 

na 99,99% nie będziesz miał dzisiaj

 

 

A skąd masz takie info?

Potwierdzam,dzwoniłem do UPS i jeśli nie masz w statusie żadnej informacji o paczce to będzie dopiero w Poniedziałek

 

 

 

Dzwonili do mnie przed chwilą z Euro i się okazało że oni dali dupy i się do tego przyznają. Koleś powiedział mi że mogą jutro dostarczyć konsole do wybranego salonu i w ramach przeprosin obniżą cenę o 50zł. W sumie lepsze to niż w poniedziałek :D

 

Sami się odezwali czy Ty coś robiłeś w tym kierunku? Bo nie wiem czy pisać do nich maila czy coś

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...