Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem, trzeba zarejestrować się na stronie bungie, wpisać kod, na maila przychodzi info z weryfikacją i czekamy na betę, szkoda bo odebrałem maila wczoraj w drodze i myślałem że jak przyjadę do domu to w betę sobie pogram a tu .....  jak ktoś powiedział że życie jest jak taniec transwestyty wszystko pięknie ładnie a tu ch... :) 

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś w M1 w Pozaniu i przy okazji zaszedłem do MM zapytać się o PS4, kulturalny Pan w czerwonej koszulce grzecznie odpowiedział że najszybszą dostawe będą mieć w Marcu bo niedawno mieli, ale sie wszystko wyprzedało. Czy ktoś mi może powiedzieć o co tu chodzi? Czy Pan był niedoinformowany czy MM w M1 jest odciety od świata?

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś w M1 w Pozaniu i przy okazji zaszedłem do MM zapytać się o PS4, kulturalny Pan w czerwonej koszulce grzecznie odpowiedział że najszybszą dostawe będą mieć w Marcu bo niedawno mieli, ale sie wszystko wyprzedało. Czy ktoś mi może powiedzieć o co tu chodzi? Czy Pan był niedoinformowany czy MM w M1 jest odciety od świata?

Raczej niedoinformowany. Po nowym roku pewnie zaczną się następne dostawy.

Odnośnik do komentarza

Analogi w DS4 są znacznie mniejsze i wątpie, żeby gumki na starsze modele były odpowiednie.

 

Orientuje sie w ktorym tyg stycznia beda nowe dostawy ?
Pozyczylem wiekszosc kasy przeznaczona na konsole i teraz bede zbieral haracze i dlugi :F
Bardzo by mi pasowalo, gdyby jakas dostawa w Katosach przypadla na 3-4 tyg stycznia.

 

Dostawa powinna być na samym początku stycznia i bliżej 14-15. Nie wiem, jak dalej, ale na bank pod koniec stycznia w sklepach coś znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza

No ja mam nadzieje, ze dorwe cos w 3-4tyg stycznia bo jak nie to sie pogniewam.
Powiedzcie mi jak to z cenami gier ? Moim glownym rdzeniem beda sportowki takie jak fifka czy nba.

Od czasud oc zasu zakupie jakies casualowe gunwo, zeby wylaczyc mozg i sobie poklikac.
Problem w tym, ze jak widze cene fify prawie 3x wieksza od tej z PC to mi mozg w poprzek staje :F
Jest szansa, ze spadnie F14 to normalnej ceny po nowym roku ? (~150zl)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...