Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam nadzieje, ze dorwe cos w 3-4tyg stycznia bo jak nie to sie pogniewam.

Powiedzcie mi jak to z cenami gier ? Moim glownym rdzeniem beda sportowki takie jak fifka czy nba.

Od czasud oc zasu zakupie jakies casualowe gunwo, zeby wylaczyc mozg i sobie poklikac.

Problem w tym, ze jak widze cene fify prawie 3x wieksza od tej z PC to mi mozg w poprzek staje :F

Jest szansa, ze spadnie F14 to normalnej ceny po nowym roku ? (~150zl)

Nie ma takiej szansy, gier jest mało więc ceny będą się utrzymywać

Odnośnik do komentarza

 

Metal Gear Solid 5 pre order na play asia 19 funta z darmowa wysylka. Skusilem sie

http://www.play-asia.com/metal-gear-solid-v-ground-zeroes-paOS-13-49-en-70-7apn.html

 

Ale to nie jest pełna gra tylko chyba jakieś demo, Za lekko mniej niż 100zł. To później cała gra wyjdzie za ponad 300 zł  :woot:

 

Japońska wersja z krzaczkami, do wyboru są inne, ale już po wyższych cenach :teehee:, aha i tylko wersje na poprzednią generację

Edytowane przez figus87
Odnośnik do komentarza

to pelna gra ale po japonsku;) milego grania jak nic nie zrozumiesz w menusach jescze dasz rade polapac sie ale fabula dialogi..fiuu

 

W pierwszego MGS na psn one grałem też po japońsku bo konsola miała czipa i gry ze stadionu uruchamiała. Utknąłem dopiero w miejscu gdzie trzeba było kartę zamrozić a potem rozgrzać, to nie rozumiałem o co chodziło. Więc myślę że da się i piątego skończyć. Jednak poczekam na cywilizowaną wersje. 

Odnośnik do komentarza

Misie kolorowe, powiedzcie mi jak wyglada nam sprzedaz straszej fifki na jakis miesiac przed wyjsciem nowej ?

Np mam ps4 i wraz z nia fife14, ok sierpnia/wrzesnia chcialbym sie jej pozbyc, ile moge za nia dostac?

Co roku od 2008 sprzedawalem fify na xa kolo sierpnia wrzesnia. Więcej niz 70 zl nie dostałem .

Edytowane przez Oziek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

to pelna gra ale po japonsku;) milego grania jak nic nie zrozumiesz w menusach jescze dasz rade polapac sie ale fabula dialogi..fiuu

 

W pierwszego MGS na psn one grałem też po japońsku bo konsola miała czipa i gry ze stadionu uruchamiała. Utknąłem dopiero w miejscu gdzie trzeba było kartę zamrozić a potem rozgrzać, to nie rozumiałem o co chodziło. Więc myślę że da się i piątego skończyć. Jednak poczekam na cywilizowaną wersje. 

 

da rade dzis jest ogolnodostepny internet, opisy,skrypty tekstu, wideo pokazujace jak przejsc dany tytul....ale czy warto sie meczyc? wybor nalezy do ciebie:) w zasadzie mozesz przejsc  a potem obejrzec wszystko na jakims serwisie po angielsku ;) ja tam na to za leniwy jestem;)

Odnośnik do komentarza

 

Misie kolorowe, powiedzcie mi jak wyglada nam sprzedaz straszej fifki na jakis miesiac przed wyjsciem nowej ?

Np mam ps4 i wraz z nia fife14, ok sierpnia/wrzesnia chcialbym sie jej pozbyc, ile moge za nia dostac?

Co roku od 2008 sprzedawalem fify na xa kolo sierpnia wrzesnia. Więcej niz 70 zl nie dostałem .

 

Wlasnie o taka odp mi chodzilo

Chcialem dowiedziec ile moge dostac za ptzeterminowana gre, ktorej i tak do napedu juz nie wloze a zawsze podratuje budzet :F

Odnośnik do komentarza

 

 

Misie kolorowe, powiedzcie mi jak wyglada nam sprzedaz straszej fifki na jakis miesiac przed wyjsciem nowej ?

Np mam ps4 i wraz z nia fife14, ok sierpnia/wrzesnia chcialbym sie jej pozbyc, ile moge za nia dostac?

Co roku od 2008 sprzedawalem fify na xa kolo sierpnia wrzesnia. Więcej niz 70 zl nie dostałem .

 

Wlasnie o taka odp mi chodzilo

Chcialem dowiedziec ile moge dostac za ptzeterminowana gre, ktorej i tak do napedu juz nie wloze a zawsze podratuje budzet :F

 

 

 

Ja tak samo na xboxa zawsze sprzedawałem w tych miesiącach i powiem ci ze duzy czynnik miał seson pass o którym nikt nie pisał.Teraz tego nie ma i gra może trzymać sie w granicach jakiejś ceny oczywiście nie mowie tu o 100 zł haha czy czymś podobnym.

 

W tym roku fifke 14 na xa sprzedałem za 50 zł (z metalowym pudełkiem limitowanym)

Ale myślę ze na PS4 za rok spokojnie weźmiesz 60 max 70 zł

Odnośnik do komentarza

Ja swoje PS4 zamówiłem w sklepie muve.pl - a gdy okazało się, że ten sklep nie dostanie żadnej sztuki PS4 na starcie to odwołałem swoje zamówienie i chciałem kupić PS4 po nowym roku.

W dniu premiery PS4 wszedłem na stronę sklepu EuroAGD z ciekawości by sprawdzić jak się sprawy mają (piątek). I PS4 w zestawie w którym były jeszcze 2 pady, kamerka i gra Killzone. Zamówiłem od razu (coś koło 10-tej) i tego samego dnia konsola została do mnie wysłana. Doszła w poniedziałek. Dałem za zestaw 2499zł (wiem, że ciut drogo) i teraz sobie na niej pogrywam (tak samo jak na PS3 i PC-cie). :sorcerer:

Edytowane przez TitoBandito
Odnośnik do komentarza

@UP

Jakiś czas temu (gdy były jeszcze normalne ceny) to liczyłem wszystkie części z osobna i wyszło mi jakoś, że prawie o 100zł więcej dałem za cały zestaw.

Edit : Coś mi się pomyliło w cenie - właśnie sprawdziłem na stronie Euro archiwum moich zamówień i wyszło, że dałem 2499zł za ten zestaw. :pirate:

Edytowane przez TitoBandito
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...