Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwarstwienie cenowe jest spore. Z innej beczki, bierzecie kamerę? Póki co nie ma do tego gier, ale chciałbym pograć z rodzina w przyszłości w jakieś ruchowe familijne gry.

 

Mam kamerę, ale po 15 minutach spędzonych z Playroom, przydaje się wyłącznie do Just Dance 2014. Tyle. Jeżeli nie chcesz grać w ten tytuł, to bez sensu jest, żebyś w nią inwestował ;)

Odnośnik do komentarza

Rozwarstwienie cenowe jest spore. Z innej beczki, bierzecie kamerę? Póki co nie ma do tego gier, ale chciałbym pograć z rodzina w przyszłości w jakieś ruchowe familijne gry.

 

To poczekaj na jakieś konkretne gry, za dwa lata kamera będzie dostępna pewnie już za 179 zł max, a dziś 249 zł i nie ma do czego jej użyć. Raz w play room. Ja czekam, wolałem zainwestować w drugiego pada niż kamere.

Odnośnik do komentarza

No i ostatecznie

 

 

W icompie zamówiłem 25.01, dziś mam się dowiedzieć czy mi ją wyślą, bo dzień dostawy ma być. Cena szokująca, 1699 zł, teraz na 1739 zł za golasa podbili. Aż sprawdziłem ten sklep, bałem się że to krzak. Sprawdziłem że kiedyś wygrali gazele biznesu pulsu biznesu. Dziś się przekonam.

 

hhehe Gazele Biznesu to się kupuje. Moja firma "wygrywa" taką co rok ;)

 

Ostatecznie odmówiłem w icomp.pl bo nie wiedzieli kiedy dostaną i kupiłem fizycznie w sklepie MediaExpert za 1789 zł brutto. Do tego Tomb Raider, Battlefield 4 oraz AC IV BF. No i muszę powiedzieć, że jestem mocno kontent :). Dobry zestaw na start. Lara jest świetna i wygląda przepięknie, AC IV jest olbrzymie i ma świetny klimat. Najgorzej z BF4. Wygląda bardzo dobrze, niestety w singlu nie zapisuje nadal stanu postępów. Natomiast w multi nie mogę się nauczyć trafiać we wrogów. Tragedia. Z jednej strony nie mam prawie żadnych ulepszeń, niemniej jednak chodzi o kontroler. Po prostu nie mogę się z celowaniem oswoić. Jestem za wolny, inni za szybcy ;). No i wkurza akumulatorek. Poza tym, gra się dobrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież tego badziewia jest pełno w każdym większym sklepie. Niestety, jest windowana sztucznie cena przez tę sr.aczkę uprawianą przez niektórych. Cena sugerowana tej konsoli to 1699zł, więc myślę, że do końca kwartału to się uspokoi, i zapanuje normalność, czyli sprzedawcy np. na Allegro będą wystawiać poniżej tej ceny i walczyć o klienta. O to tutaj chodzi. Choć dla mnie i tak w tym momencie wydawanie na to nawet 1699zł to marnowanie pieniędzy, ale to już każdego indywidualna sprawa.

 

EDIT: Klapersy jaki ból dupy :D No tak, każdy by się wstydził tej sr.aczki sprzed kilkunastu tygodni i przepłacania, by się patrzeć na sprzęt i płacić za gry po 250zł, z których 80 procent jest na past-genach :potter:

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 3
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...