Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy wychodzi Destiny, we Wrześniu? Trochę za wcześnie na pre order. 

 

Na pewno będzie z The Last Of US Remastered i Destiny, nie wiem jak z Metro Redux. Prawdopodobnie będzie też z GTA 5, więc szykuje się niezła sieka na półkach. 

 

Moja rada to brać białą PS4 z Destiny i dokupić sobie na US psn (bo w chnj tanio, nawet cene obniżyli) The Last Of Us a potem GTA 5. Tak wygląda moje menu, tylko że Swojej PS4 się nie pozbywam bo kolorystycznie mi pasuje to czarnej rodziny. 

Odnośnik do komentarza

zamówiłem dziś PS4, bundle w Watch Dogs i tymi motorami, bedzie w poniedziałek, czekam :)

 

co do bundle WD ktoś sie orientuje, są 2 wersje?

bo w sieci znalazłem dwa różne pudełka

http://static.gamespot.com/uploads/scale_super/1179/11799911/2449229-watch.jpg

http://static.gamespot.com/uploads/scale_super/397/3971514/2490246-ps4_watchdogs_bundle_eng.jpg

 

mam nadzieje, że dostane rewizje 4B z poprawionymi analogami

 

------------------------

i jeszcze jedno, zastanawiam sie nad rozszerzeniem gwarancji Sony na 4 lata

1. to sie robi przez ich strone, ktoś wie może?
2. ktoś wykupował rozszerzoną gwarancje na swoja konsole?
3. jakie macie zdanie o rozszerzonej gwarancji?

 

dzięki za wszelkie wypowiedzi :P

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

-Czy warto? 
Konsola jest warta 1549-1649zł czyli w praktyce oszczędzasz 150-250zł. 
Powinniśmy tylko zadać sobie pytanie: czy Ty tak naprawdę potrzebujesz tej konsoli?
Obecnie konsola posiada dość ubogą bibliotekę gier ale jeżeli od dłuższego czasu wyczekujesz next-gena, to czemu nie?

-Wraz z przedmiotem powinieneś otrzymać dokument gwarancyjny(w 99% jest on razem z konsolą). Gwarancja ta upoważnia do okresu gwarancyjnego producenta, czyli w momencie otrzymania mniej niż 12 miesięcy.

Edytowane przez Zdunek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Np. na ceneo nie ma taniej niż 1625zł :P

 

Wytrzymałem hype podczas premiery, a teraz znowu mnie dopadł ze zdwojoną siła, a planowałem zakup najwcześniej na premierę Destiny, więc się teraz waham i zdaję sobie sprawę ze średniej biblioteki gier (gry z PS Plusa "zaklepywałem" sobie od początku, więc coś tam zawsze będzie do pogrania)

I dzięki za opinie i info o gwaranacji.

Odnośnik do komentarza

No wiesz chodzilo raczej o porownanie do innych konsol ktore juz sa dlugo na rynku. Ja tam w sumie nie lubie takich porownan i jak wspomnialem wyzej dla mnie jest biblioteka spora bo i tak nie mam kiedy tego ogrywac wszystkiego. Nie wspominajac ze zaraz wyjdzie kilka niezlych tytulow juz

Odnośnik do komentarza

Panowie szybkie dwa pytania:

 

- Czy warto brać nową PS4 za 1400 zł? (Znajoma wygrała w konkursie i chce się pozbyć jak najszybciej)

- I czy ktoś wie jak w przypadku wygranej sprzętu działa gwarancja?

 

Konsole i tak zamierzałem kupić, ale w późniejszym terminie i teraz mam dylemat :teehee:

 

 

-Czy warto? 

Konsola jest warta 1549-1649zł czyli w praktyce oszczędzasz 150-250zł. 

Powinniśmy tylko zadać sobie pytanie: czy Ty tak naprawdę potrzebujesz tej konsoli?

Obecnie konsola posiada dość ubogą bibliotekę gier ale jeżeli od dłuższego czasu wyczekujesz next-gena, to czemu nie?

 

-Wraz z przedmiotem powinieneś otrzymać dokument gwarancyjny(w 99% jest on razem z konsolą). Gwarancja ta upoważnia do okresu gwarancyjnego producenta, czyli w momencie otrzymania mniej niż 12 miesięcy.

 

 

Sama karta gwarancyjna nic nie da chyba. Musi być dowód zakupu. Poza tym coś nie kojarzę bym w swojej PS4 miał kartę gwarancyjną. Samą ulotkę o warunkach gwaracji chyba dodają tylko. Już na allegro widziałem kilka konsol z wygranych w konkursach, ludzie sprzedawali i informowali, że nie mają dowodu zakupu przez co nie ma gwarancji. Chyba, że organizator konkursu coś tam wypisze, że jest to wygrana (nagroda). Jakoś tak to się odbywa.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Średnia biblioteka gier? 

 

  • Resogun - pozycja wręcz obowiązkowa
  • KillZone - świetny shooter
  • Assassinss Creed 4 black flag - boże jak ta gra wygląda
  • Tomb Raider Definitive Edition - jak wyżej
  • Infamous Second Son
  • WatchDogs
  • Thief
  • MGS 5 demo
  • Wolfenstein

No rzeczywiście, nie ma w co grać. 

Szkoda że oprócz 2 gier wszystko może ograć na PS3.

 

Nie oszukujmy się, jest mało gier na start tej generacji.

 

 

Sama karta gwarancyjna nic nie da chyba. Musi być dowód zakupu. Poza tym coś nie kojarzę bym w swojej PS4 miał kartę gwarancyjną. Samą ulotkę o warunkach gwaracji chyba dodają tylko. Już na allegro widziałem kilka konsol z wygranych w konkursach, ludzie sprzedawali i informowali, że nie mają dowodu zakupu przez co nie ma gwarancji. Chyba, że organizator konkursu coś tam wypisze, że jest to wygrana (nagroda). Jakoś tak to się odbywa.

Nie musi być żadnego dowodu zakupu.

Dowód zakupu jest traktowany jako data rozpoczęcia gwarancji. 

Wygrywając coś w konkursie powinieneś(nie musisz) otrzymać jakiś druk/kwit gwarancyjny z datą. 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

Nie musi być żadnego dowodu zakupu.

Dowód zakupu jest traktowany jako data rozpoczęcia gwarancji. 

Wygrywając coś w konkursie powinieneś(nie musisz) otrzymać jakiś druk/kwit gwarancyjny z datą. 

 

Pozdrawiam.

 

 

To jak nie ma dowodu, to skąd mają wiedziec od kiedy gwarancja jest? :)

Zawsze gdy coś oddawałem do serwisu, to musiałem mieć dowód zakupu (o ile w karcie gwarancyjnej nie było pieczatki z datą)

A teraz albo w ogóle nia ma kart gwarancyjnych, albo są puste - bo zamiast tego dają paragon z datą zakupu.

 

 

 

 

Powinien wystarczyć protokół przekazania nagrody.

 

 

To miałem na myśli. I właśnie co widziałem aukcje na allegro to ludzie nie mieli tego protokołu.

Odnośnik do komentarza

 

Nie musi być żadnego dowodu zakupu.

Dowód zakupu jest traktowany jako data rozpoczęcia gwarancji. 

Wygrywając coś w konkursie powinieneś(nie musisz) otrzymać jakiś druk/kwit gwarancyjny z datą. 

 

Pozdrawiam.

 

 

To jak nie ma dowodu, to skąd mają wiedziec od kiedy gwarancja jest? :)

Zacytowałeś odpowiedź przecież :)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że wystarczy, sam o tym wspomniałem w pierwszym poście. Dorzuciłem tylko info, że widziałem na aukcjach po taniości PS4 z konkursów, ale ludzie nie mieli protokołów. Dlatego pytaniem jest czy osoba, od której konsole chce kupić mr.Zajac posiada protokół. Jeśli tak, to sprawa zakończona ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...