Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Polska to już nie murzynostwo i nawet nie ma, co się martwić brakiem dostępu PS4 Pro chociażby ze względu na to, że Sony Polska o to dba z reklamowaniem konsoli niż w przypadku micro$hitu. Nie zdziwię się jak pełno będzie w media markt czy saturn, że problemem będzie wyprzedanie wszystkiego.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Polska to już nie murzynostwo i nawet nie ma, co się martwić brakiem dostępu PS4 Pro chociażby ze względu na to, że Sony Polska o to dba z reklamowaniem konsoli niż w przypadku micro$hitu. Nie zdziwię się jak pełno będzie w media markt czy saturn, że problemem będzie wyprzedanie wszystkiego.

Teraz jest inny target. Jak wychodzilo PS4 to dopiero byly dramy pod sklepami. Wiem bo sam bralem udzial w ludobojstwie xD

Odnośnik do komentarza

Ja tam zrobiłem, dezaktywacją, a potem inicjuj ps4 co i tak dezaktywacja raczej w tym przypadku nie jest obowiązkowa w sumie, bo to całkowity format dysku włącznie z kontem robi, co oczywiście nie tracisz konta, a jedynie czysty dysk bez konta ot co.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

NiOh nie będzie lepiej działał.

 

Wydaje mi się, że będzie ładniejszy i stabilniejszy na PRO w 60 fpsach :lapka:

 

 

Wie ktos czy moge grac jednoczesnie na tym samym koncie w gre kupiona cyfrowa na PS4 i PS4Pro?

 

czekaj bo nie ogarniam, chcesz mieć odpaloną naraz grę na dwoch konsolach na jednym koncie tak?

 

 

oczywiście, że nie można. Tak działają cebulowe konta z grami na allegro.

 

Mówisz, że nie można a potem, że tak działają konta cebulowe xD to jak to w koncu

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

To slabo. Kiedys za czasow PS3 bylo, ze gry dzialaly do 5 kat naraz a teraz nawet na dwoch nie zadzialaja... juz na xbone dzialaja na dwoch :/ Nie ma sensu trzymac dwoch konsol.

Na jednej konsoli ustawiasz konto jako podstawowe i możesz grać na innych kontach. Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

 

To slabo. Kiedys za czasow PS3 bylo, ze gry dzialaly do 5 kat naraz a teraz nawet na dwoch nie zadzialaja... juz na xbone dzialaja na dwoch :/ Nie ma sensu trzymac dwoch konsol.

Na jednej konsoli ustawiasz konto jako podstawowe i możesz grać na innych kontach.

 

Czyli jak na Xbone. Dzieki

Odnośnik do komentarza

 

To slabo. Kiedys za czasow PS3 bylo, ze gry dzialaly do 5 kat naraz a teraz nawet na dwoch nie zadzialaja... juz na xbone dzialaja na dwoch :/ Nie ma sensu trzymac dwoch konsol.

Na jednej konsoli ustawiasz konto jako podstawowe i możesz grać na innych kontach.

 

Ale przecież nie można odpalić dwóch kont jednoczesnie na dwóch róznych konsolach, jak któreś wejdzie online kiedy drugie jest to go wyloguje.

Odnośnik do komentarza

 

 

NiOh nie będzie lepiej działał.

 

Wydaje mi się, że będzie ładniejszy i stabilniejszy na PRO w 60 fpsach :lapka:

 

Myślałem że na zwykły PS4 tryb 60 fpsów będzie rock solid. Akurat XM na graficzkę ma wywalone - ma być 60-beton.

 

 

Wątpie, będą spadki :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zawsze podekscytowany więc to nie wypaczy:)

Wiesz bez hdr jednak oświtlenie nie jest tak efektowne i innowacyjne oraz kolory są mniej żywe. Z drugiej strony nie wiem jaki masz tv, ile cali i z jaką matrycą oraz jak te 4k będzie u Ciebie wyglądać.

Ja mam nowy tv kilka dni i dość świeży model bo z marca 2016 (ks7000 55') to powiem że na ps4 było tak se. Teraz znacznie, znacznie lepiej.

 

Co do TV przez ciebie to bym jednak się wstrzymał no chyba że masz jakiś nie za duży, to zawsze można wymienić pod pretekstem dodatkowych 15-20 cali:)

 

Wysłane z mojej kanapy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...