Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem taką ofertę z euro, łykać?

 

EarSxkh.jpg

 

 

 

Cena zestawu rozszerzonego to 2399 zł. Liczba sztuk ograniczona. Możliwość zakupu tego limitowanego zestawu jest przez nas oferowany wyselekcjonowanej liczbie osób, które zamówiłyPreorder 100.

Zamawiając zestaw rozszerzony nadal dysponujesz gwarancją dostawy w dniu premiery. Od ceny podstawowej 2399 zł odliczymy Ci 100 zł.

W skład pakietu wchodzi:
  • konsola PlayStation 4,
  • 2 kontrolery bezprzewodowe DualShock4,
  • gra KillZone: Shadow Fall,
  • kamera PS4 Eye.
Aby zmienić zamówienie Preorder 100 na zestaw rozszerzony, w ciągu 7 dni od daty nadania powyższego zaproszenia (do 14 listopada br.), skontaktuj się mailowo z konsultantem swojego zamówienia.
Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Za 2400zł? IMO nie opłaca się.

Ludzie kupią te zestawy i pady i kamerki będą sprzedawane pewnie za 200zł na Allegro (skoro można je "normalnie" kupić za ~250zł - errata - będzie można pewnie w przyszłym roku ;)), więc dodając do tego bezużyteczną kamerkę to interes z tego żaden.

Gdyby dali cenę 2199zł to co innego.

 

PS. dApo - kiedy kupowałeś tego preordera za 100zł? Masz tą karteczkę Sony niebieską?

Edytowane przez grykom
Odnośnik do komentarza

http://www.mediaexpert.pl/szukaj/?q=Playstation+4&f=

 

Mediaexpert ruszylo z przyjmowaniem zamowien na 3 rodzaje zestawow ps4. Ciekawe ile beda tego miec. Na wszelki wypadek, jakby jakims cudem dostali wiecej, zamowilem najwiekszego wypasa z kamerka i dwoma padami.

 

Jeszcze przed wczoraj nie mialem zadnego preorderu, teraz mam dwa i hajp powoli sie udziela ;|

 

Edit; aha, no i dostawy na premiere golej konsoli nie gwarantuja, za to o slabej dostepnosci bundle packow nic nie wspominaja xd

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

@dApo

Taka cena to nic innego jak bezczelne zdzieranie kasy, taki zestaw nie powinien kosztować więcej niż 2150-2200.

 

Tak  z innej beczki, czy te wszystkie preordery z muve/ultimy to te karteczki za 100zł czy darmowe zamówienia? Jakoś w sierpniu sony rozsyłało maile, że tylko preorder za 100zł gwarantuje dostępność konsoli na premierę.

Odnośnik do komentarza

Co do zamówień na muve.pl:

 

'Cena konsoli w preorderze nie ma znaczenia, bo sklep po prostu nie ma konsol i ma problem z ich załatwieniem. Kod dający 25% zniżki na wybraną grę na PS4 to bardzo miły gest, ale gracze na pewno woleliby zapewnienie, że jednak dostaną swoją konsolę.

Z czego wziął się cały problem? Jak udało mi się ustalić, Muve nie jest oficjalnym partnerem Sony, więc musi kupić konsole od kogoś innego. A jest z tym ogromny problem. Za granicą jest to bardzo trudne, bo jak się dowiedziałem - "zagranica sama szuka". Muve po prostu zaryzykowało umożliwiając graczom złożenie preordera, nie mając przy tym żadnej gwarancji, że da radę zdobyć konsole.

A czy osoby, które preorderowały PS4 w innych sklepach powinny się martwić? Zapytałem przedstawicieli Gram.pl i Ultimy. Gram.pl wyśle konsole tym, którzy zamówili przed 27 września. Z kolei jak powiedział mi Łukasz Bura, Ultima jest autoryzowanym partnerem Sony i konsole będą, choć nie w takich ilościach, żeby każdy dostał od razu w dniu premiery. Ale zapewnił, że wszyscy, którzy złożyli preorder dostaną konsolę. Czyli wygląda to właściwie tak samo jak w przypadku Gram - kto szybko zrobił preordera, ten może spać spokojnie, PS4 dostanie w dniu premiery.'

 

Źródło

Odnośnik do komentarza

 

dostałem taką ofertę z euro, łykać?

 

EarSxkh.jpg

 

 

 

Cena zestawu rozszerzonego to 2399 zł. Liczba sztuk ograniczona. Możliwość zakupu tego limitowanego zestawu jest przez nas oferowany wyselekcjonowanej liczbie osób, które zamówiłyPreorder 100.

 

Zamawiając zestaw rozszerzony nadal dysponujesz gwarancją dostawy w dniu premiery. Od ceny podstawowej 2399 zł odliczymy Ci 100 zł.

 

W skład pakietu wchodzi:

  • konsola PlayStation 4,
  • 2 kontrolery bezprzewodowe DualShock4,
  • gra KillZone: Shadow Fall,
  • kamera PS4 Eye.
Aby zmienić zamówienie Preorder 100 na zestaw rozszerzony, w ciągu 7 dni od daty nadania powyższego zaproszenia (do 14 listopada br.), skontaktuj się mailowo z konsultantem swojego zamówienia.

 

Z kiedy masz pre ordera ?

 

Akurat dziś poczta nie działa na pier.dolonym onecie. Zawsze pod górkę.

Odnośnik do komentarza

Ale naprawdę jest się czym, podniecać ? Ta cała drama robi się śmieszna teraz konsol będzie brakować a w kwietniu albo czerwcu kupie z watch dogs w bundlu za 1600 zł w każdym MM. Wchodząc do niego z ulicy. Wtedy też będę wiedział czy mi się to opłaca czy nie. Teraz podniecacie się a nie wiadomo co z tym ps4 będzie. naprawdę nikt z was nie pamięta premiery ps3 które było opłacalne dopiero 1,5 -2 lata po premierze ? :) Do tego ceny gier na poziomie 260 w góre zł ...... śmiech na sali...

 

 

Możecie sobie mnie hejtować i minusy dawać ale ja myślę tak :

 

Za pół roku lub nawet rok sytuacja się wyklaruje i będzie wiadomo kto rządzi next genami czy ms czy sony. Wtedy i xbox i ps4 będą dostępne w Polsce. Nie będę musiał wybierać z ochłapów rzuconych przez sony. Będzie zdrowa konkurencja 2 firm. Jakieś ciekawe bundle etc. Będę wtedy wiedział co się bardziej opłaca. Wtedy zakup będzie w pełni świadomy a nie po omacku.

 

Gry na premierę w które chętnie bym zagrał po E3 :

 

Watch Dogs - przełożone

Drive Club - to samo

BF4 - z recenzji wnioskuje że dodatek do bf 3 nic nowego a i na pc lepsze

Knack- meh gra dobra na plusa i pewnie w nim będzie do lutego a plusa cały czas na ps3 mam więc zagram jak kupie ps4 ... kiedyś :P

to tyle ....

 

killzone mnie nigdy nie rajcował owszem grałem w k1 na ps2 i k2 na ps3 ale i w singlu i w multi halo, cod czy bf (to akurat tylko w multi) lepsze :D

 

Sorry ale gdybym TERAZ miał zakupić konsole nowej generacji to bym zastanawiał się nad wii u (dużo fajnych gier wyszło albo właśnie wychodzi - Zelda , nowy marian, wonderful 101 czy monster hunter) lub xbox one (Forza , Ryse czy Dead Rising na premiere). Obu nie kupie bo za mało ciekawych gier ale więcej niż przy ps4 :P

 

 

Przepraszam ale naprawdę was nie rozumiem a próbuję :). Przypominacie mi kumpla który kupił vite na premierę bo nowe bo fajne i nie licząc Uncharted przeleżała prawie 1,5 roku w szafie aż do wyjścia persony 4 i soul sacifice). Ja kupiłem po 1,5 roku za połowę ceny :)

 

Zanim mnie ktoś zgasi że to nowe i trzeba mieć... Jest tyle ciekawszych rzeczy i bardziej trendy do wydania na nie kasę :) Wydać na sprzęt który będzie się kurzyć 2 k to smutne po prostu.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

Śmiesznie się patrzy teraz na ten post :P

 

Serio wierzycie w brak konsol? Sony nie dyktuje cen, zostawiając wolną rękę sklepom. Te specjalnie milczą by sprawiać wrażenie, że braknie. Ludzie zaczna panikować i będą w stanie zapłacić więcej niż 1799 złotych (co się potwierdziło, ja mam preordera za 1699 zł z czerwca), a o to chodzi. Konsole będą, same MM (post z innego forum) ma mieć około 20 tysięcy konsol na kraj.

 

No co w tym śmiesznego? Gdybym nie miał cynku, że Sony ma umowę z MM/Saturnami i Eruo to bym nie pisał. Dałem się wydymać Muve, nic u nich nie kupię a te ściemy, ale sobie złożyłem preordera w EURO a i staram się jeszcze w jednym zklepie odłożyć konsolę "pod ladę" dla mnie.

Odnośnik do komentarza
 
Chcemy Was uspokoić w sprawie związanej z zamówieniami PS4. Z góry przepraszamy za zamieszanie w przepływie informacji.

Przede wszystkim: każdy, kto zakupił u nas Preorder 100 zł ma gwarancję dostawy w dniu premiery. Może zamienić podstawowy zestaw na bundla z grą KillZone: Shadow Fall, zachowując jednocześnie gwarancję dostawy.

Ponadto Klienci, którzy złożyli zamówienie na zestaw z KillZone mają gwarancję dostawy w dniu premiery - zgodnie z tym, co pisaliśmy wcześniej. Zestawy są jeszcze dostępne, natomiast z powodu olbrzymiej liczby zamówień nie jesteśmy w stanie oszacować kiedy dokładnie się wyczerpią.

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy Was do kontaktu z naszą Obsługą Zamówień.
Odnośnik do komentarza

Terrago ale amazon nie wie kiedy bedzie je rozsylal.

Dokladnie, pisalem o tym juz wczesniej. Dzisiaj dostalem maila z Amazonu ze jesli zmienialem niedawno adres dostawy/forme platnosci to moj zestaw moze miec opozniona dostawe (co mialo u mnie miejsce). Te szopki zaczynaja juz mnie wk...iac.

Inna sprawa ze ludzie w 2-3 sklepach skladaja preordery a pozniej okaze sie ze ci co mieli w 2 rzucie konsole dostac beda ja mieli na premiere.

Odnośnik do komentarza

Zanim mnie ktoś zgasi że to nowe i trzeba mieć... Jest tyle ciekawszych rzeczy i bardziej trendy do wydania na nie kasę :) Wydać na sprzęt który będzie się kurzyć 2 k to smutne po prostu.

 

Smutne czy nie to nie jest temat dla Twoich przemyśleń. Tu wypowiadają się osoby, które CHCĄ konsolę na premierę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...