Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Plotki dotyczące nowego filmu (za stopklatka.pl)

 

W internecie pojawiły się nowe plotki dotyczące fabuły filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy". Według najnowszych doniesień, w dziele J.J. Abramsa pojawią się retrospekcje, w których wystąpi młody Luke Skywalker. Sceny te mają być kluczowe dla całej historii. W rolę młodego Skywalkera rzekomo ma wcielić się Robert Boulter.

Retrospekcja z udziałem Boutlera, który miałby zagrać młodego Luke'a Skywalkera, rozgrywać się będzie niedługo po wydarzeniach z szóstego epizodu. Jak donosi serwis MovieWeb.com, wątek ten jest kluczowy dla fabuły "Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy". Flashback ma być historią opowiadaną w Rose's Pub przez Rose (prawdopodobnie zagra ją Lupita Nyong'o), a słuchać jej będą Han Solo (Harrison Ford), Rey (Daisy Ridley) oraz Finn (John Boyega).

 

Robert Boulter wystąpił w takich filmach jak "Donkey Punch", "Daylight Robbery" czy "Mercenaries". Jeżeli pogłoski o udziale w nowych "Gwiezdnych Wojnach" potwierdzą się, będzie to pierwsza rola aktora w tak głośnym dziele.

 

Na razie żadne z tych doniesień nie zostało oficjalnie potwierdzone. Musimy więc czekać z niecierpliwością, aż twórcy filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" zechcą uchylić rąbka tajemnicy. Polską premierę filmu zaplanowano na 25 grudnia 2015. Poza wyżej wymienionymi, w obrazie pojawią się tacy aktorzy jak Adam Driver, Oscar Isaac czy Domhnall Gleeson. Poza Harrisonem Fordem, ze starej trylogii udział w nowych "Gwiezdnych Wojnach" potwierdzili Carrie Fisher i Mark Hamill.

 

Odnośnik do komentarza

podobno finał star wars: rebels mocno namieszał w kanonie

(pojawił się vader)

. jestem na dziewiątym odcinku gdzieś więc nie moge potwierdzić, ale chyba warto się zainteresować.

 

W jaki sposób "namieszał w kanonie"? Finał był bardzo dobry i wszystko wskazuje na to, że teraz serial ruszy z kopyta. Więcej postaci, lokacji, planet itd.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie nazwałbym go góvnem obesranym, niektóre odcinki były trochę nijakie, jak to w serialach skierowanych głównie do dzieci, ale kilka elementów jednak przyciągało mnie do ekranu: przede wszystkim realia Oryginalnej Trylogii, Stormtrooperzy, TIE Fightery i inne Star Destroyery, stylistyka inspirowana dziełami Ralpha McQuarriego i jego konceptami do pierwszych filmów (stąd choćby nieco inne proporcje niektórych statków). Jeden z bohaterów wygląda jak grafika koncepcyjna Chewbacci, robot Chopper jak koncepcyjna wersja R2D2, do tego eksplozje TIE Fighterów wyglądają dokładnie jak w IV epizodzie, a miecze świetlne są cieńsze i migoczą jak w pierwszych wersjach filmów. Do mnie takie smaczki przemawiają i z przyjemnością ten sezon obejrzałem, chociaż obiektywnie tylko kilka odcinków było *naprawdę* dobrych (w tym doskonały finał sezonu).

 

Na pewno jest lepiej, niż w przypadku pierwszego sezonu The Clone Wars, fajnie też, że fabuła koncentruje się na zupełnie nowych bohaterach, których losy nie są jeszcze przesądzone.

 

Polecam fanom Star Wars, cała reszta może sobie odpuścić. ;)

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Moje przewidywania (i po trochu życzenia) odnośnie postaci Kylo Rena:

Ep. 7 - mocno dowali głównym bohaterom, być może zabije kogoś ważnego, ale będzie świadkiem czegoś, co sprawi, że zakwestionuje swoją wiarę w Ciemną Stronę.

Ep. 8 - rozpocznie jako zły, ale pod koniec filmu przejdzie na stronę dobrych postaci.

Ep. 9 - towarzysząc pozytywnym bohaterom pod koniec filmu znów się skusi na CSM i poniesie smutną dla widzów (którzy byli świadkami jego odkupienia) śmierć.

 

Nie czytałem żadnych spoilerów, więc są to jedynie moje luźne domysły. Jakoś mam wrażenie, że będzie to postać tragiczna.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...