Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

czarny storm trooper? nie jestem fanatykiem sw ale ktoś wyjaśni? czy to jakis dowódca nie zwykły klon.

Stormtrooperzy to nie tylko klony z nowej trylogii.W ich szeregi wcielano też normalnych ludzi kosmitów z poboru,więc murzyn może być takim poborowym albo pozytywną postacią pod przykrywką.

Odnośnik do komentarza

Skoro najpotężniejszy najgroźniejszy JEDI był czarnoskóry, to ST nie może mieć takiej cechy? No dajcie pokój - Imperium wprowadziło rasizm ale take prawdziwy, odnoszący się do ras kosmicznych a nie podziału na udawane rasy ludzkie. 

 

W czasie akcji nowej trylogii, większość klonów (jeżeli nie wszystkie) już nie żyje. 

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc te ujęcia mnie rozwaliły, GENIALNE

Sokół Mileniu to sam miód

Mmm_-_Homer_Simpson.gif

No i miecz wygląda jak poszarpany płomień jakiegoś palnika :P

Jak jakiś Krzyżak z odległej galaktyki

 

czarny storm trooper? nie jestem fanatykiem sw ale ktoś wyjaśni? czy to jakis dowódca nie zwykły klon.

Wszędzie poprawność polityczna to i ST dali jako czarnych

Odnośnik do komentarza

A co innego mieli pokazać, co Mejm? Moim zdaniem esencją SW jest sokół, miecz świetlny, xwingi i sitchowie. Po za tym, nie dajcie się zwariować z tym czarnym, proszę was. Zarówno w oryginalnej jak i poprzedniej trylogii jednymi z najważniejszych postaci drugoplanowych byli czarni. 

 

No ale ja pisze jak to wygladalo. Pustynia, niski glos cos tam charczy o mocy i nagle ku.rwa wyskakuje czarny w zbroi storm troopera xD Nie wiem, moze u pegi13 wywolaloby to palpitacje serca ale ja po prostu smiechlem. Dalej efekty jak z yt i tylko sokol dawal rade. Serio, nie jestem przekonany, ze ten tr to nie fake.

 

Skoro najpotężniejszy najgroźniejszy JEDI był czarnoskóry, to ST nie może mieć takiej cechy?

zielony chciales napisac

 

 

Dobrze napisal. Windu byl przekozakiem. Ale tego mozna sie dowiedziec jedynie z ksiazek.

Odnośnik do komentarza

A co innego mieli pokazać, co Mejm? Moim zdaniem esencją SW jest sokół, miecz świetlny, xwingi i sitchowie. Po za tym, nie dajcie się zwariować z tym czarnym, proszę was. Zarówno w oryginalnej jak i poprzedniej trylogii jednymi z najważniejszych postaci drugoplanowych byli czarni. 

 

jeszcze blastery

Odnośnik do komentarza

Jest jedna lens flare! JJ nie wyszedł z wprawy ;)

 

A tak na serio to nie jest źle, fajnie zaostrza apetyt, w końcu to teaser i to rok przed premierą. Ja i tak tylko na tym poprzestane żeby sobie potem zabawy nie psuć.

 

Motyw czerwonego miecza a'la krzyż ciekawy ale zupełnie nieporeczny, no i jeszcze brakuje katoli żeby zaraz się czepiali że to szatan itp ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...