Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

niestety tak jak się spodziewałem, najgorsza część filmu to murzyn, spocony, nieśmieszny i przez cały film spięty jak plandeka na Żuku, a jeszcze swego czasu broniłem tą postać przed krytykantami, którzy dosrywali się do samego koloru skóry. Niestety, moment na pustyni gdzie ma minę jak kot srający na pustyni podsumowuje całą jego rolę

 

Co do Kylo Ren to mam mieszane uczucia

 

 

miał wiele dobrych scen, począwszy od wścieklizny z mieczem świetlnym w tle, po przesłuchiwanie Rey no i oczywiście zabicie Hana Solo (chociaż kiedy Kylo powiedział do ojca "jestem rozdarty i może mu pomóc" domyśliłem się że chodzi mu po głowie zabójstwo), niestety od tamtego momentu jest już tylko gorzej, nie ma już żadnego ciekawego dialogu no i oczywiscie mało co nie przegrywa walkę z randomowym stormtrooperem który zamiatał podłogi przy budowie Gwiazdy Śmierci vol. 2 NO KUR.WA LITOŚCI JA WIEM ŻE TO BAJKA ale to mnie totalnie zniesmaczyło.

 

 

no i jeszcze dwie totalnie spie/rdolone rzeczy

 

 

- Rey i jej tytułowe przebudzenie mocy,  nie wyjaśnione w jakimkolwiek stopniu czemu tak się dzieje no i mało co nie ucina nóg Kylo Renowi, wychodzi na to że nowy książę ciemności, pewnie przez lata trenowany nie radzi sobie ze świeżakiem który niedawno zbierał złom by mieć za co żreć.

 

 

 

- r2-d2 po 30 latach hibernacji tak ni z ch.uja ni z dupy budzi się pokazuje całą mapę, wokół której cała fabuła filmu się kręci, mam rozumieć że First Order nie wiedziało że tak naprawdę całą wiedzę na temat pobytu Luke'a miał ten droid a nie bb8?

 

 

aha no i Kapitan Phasma to toczka w toczkę Boba Fett czyli osrany lamus w ładnej zbroi, żenada

 

mimo tych minusów film się oglądało przyjemnie, nie wynudziłem się i byłem mocno ciekawy jak się to dalej potoczy. Podobał mi się bardziej dorosły i brutalniejszy klimat, bez jakiś kur.wa ewoków, dżar dżar binksów, kosmitów z murzyńskim akcentem i stormtrooperów strzelających w niebo i potykających się o własne nogi. Ode mnie jako umiarkowanego fana 7/10 lecz gdybym był star wars geekiem to byłbym totalnie rozczarowany

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fani prequeli znowu wypełzli ze swojej nory?

 

 

 

 

vs

 

 

9tvGHYv.jpg

 

 

 

:reggie:

 

 

Latary wreszcie były praktyczne w epizodzie VII i to widać. Lucas robił cutscenki do gierek a nie filmy

i to jest powod dlaczego tak ciezko mi sie to teraz oglada, zadnych dekoracji, tylko wszystko na zielonym ekranie klepane, a te efekty sie strasznie zestarzaly.

Odnośnik do komentarza

tu w ogole wiekszosc osob chyba ogladala ten film z zamknietymi oczami xd

 

strone wczesniej ktos napisal ze bedzie 6 filmow SW zamiast trylogii, ktos napisal ze baza starkillera została ZBUDOWANA, tymczasem to była wydrążona planeta, ktoś tam walnie, że w trooperzy to byli kloni. Czasami ręce opadają :D

 

Wydrążyć to se możesz jaskinię, tam jednak trza było to zbudować jeszcze.

Będą 2 trylogie: standardowa oraz tzw Antologia.

Odnośnik do komentarza
U mnie ranking Wojen Gwiazdowych wygląda tak:

 

The Empire Strikes Back > The Force Awakens > Return Of The Jedi > A New Hope >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> guwno obesrane

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Console Wars

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>> Revenge Of The Sith >>>> The Phantom Menace 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Attack Of The Clones

 

A Wy jak tam?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jesli ktos zna sie na dobrym kinie i rozumie o co naprawde chodzi w "Gwiezdnych wojnach" (nie o efekty, podpowiem) to: Powrot Jedi>Zermsta Sithow>Imperium kontratakuje>Mroczne widmo>Nowa nadzieja>Atak klonow>...dlugo dlugo nic> kupa odchodow> Przebudzenie moczu i jego wojujacy fanboje-cwiercinteligenci

Edytowane przez A.K.
  • Minusik 15
Odnośnik do komentarza

Jesli ktos zna sie na dobrym kinie i rozumie o co naprawde chodzi w "Gwiezdnych wojnach" (nie o efekty, podpowiem) to: Powrot Jedi>Zermsta Sithow>Imperium kontratakuje>Mroczne widmo>Nowa nadzieja>Atak klonow>...dlugo dlugo nic> kupa odchodow> Przebudzenie moczu i jego wojujacy fanboje-cwiercinteligenci

 

Niby każdy ma prawo lubić co innego, ale na podstawie tego posta możesz się ubiegać o żółte papiery.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

@up: zas ty (i reszta baranow, ktorzy mnie minusuja) na podstawie swojego o nic sie nie musisz ubiegac, bo od razu da sie stwierdzic, ze jestes nietolerancyjnym bucem, ktory nie ma pojecia o SW w szczegolnosci i porzadnym filmie w ogole. Wyrazy wspolczucia, glupcze! :morning1:

Do paru rzeczy (takze fabularnie) w FA mozna sie przyczepic, ba, nawet moge zrozumiec hejterow. Poswiecilem natomiast 5 minut swojego zycia na przeczytanie tego pozal sie boze artykulu z twojej sygnatury. Zaden z 40 wskazanych plot holes nim nie jest. Sa nastepujace mozliwosci - autor artykulu:

a) nie ogladal filmu

b) jest zbyt glupi zeby zrozumiec fabule

c) jest atencjuszem szukajacym zainteresowania poprzez debilne krytykowanie pozytywnie odebranego i popularnego filmu

 

Podejrzewam kombinacje b) i c) podobnie jak w twoim przypadku.  Zresztą można chyba przyjąć, że poniższe:

 

Powrot Jedi>Zermsta Sithow>Imperium kontratakuje>Mroczne widmo>Nowa nadzieja>Atak klonow>...dlugo dlugo nic> kupa odchodow> Przebudzenie moczu i jego wojujacy fanboje-cwiercinteligenci

 

 dyskwalifikuje twoja opinie na jakikolwiek temat. 

 

ostatni raz:

 

 

Wklejam tylko pierwszą część recenzji pierwszej części prequeli, obawiam się że więcej możesz nie przyswoić. 

Odnośnik do komentarza

@up: nawet nie mam zamiaru tego ogladac, skoro kazdy kto uwaza inaczej niz ty (i banda tutejszych gimbusow mentalnych) jest "glupim atencjuszem" -- oczywiscie bez zadnych konkretnych kontrargumentow.  Takie podejscie naprawde dyskwalifikuje twoja opinie na jakikolwiek temat, nie tylko filmowy, ale konsolowy, growy, dowolny i nie jestes dla mnie partnerem do dyskusji. Artykul, do ktorego linka mam w sygnaturze, jest swietny, punktuje film doskonale i nikt z fanbojow nie bedzie w stanie odeprzec wiekszosci jego zarzutow. Na zachodnich forach wywolal spore zamieszanie, ale tam ludzie przynajmniej probuja ze soba rozmawiac, zamiast wylewac zolc i nienawisc... Odezwalem sie tu tylko jako glos sprzeciwu wobec biernosci intelektualnej mlodych, ktorzy lykaja taka plastikowa papke bez popity. I nie mam zreszta zamiaru kopac sie z koniem, bo kazdy widzi jaki jest poziom tego forum: nie wykracza poza "jesli sie ze mna nie zgadzasz, to... jestes gupi, masz zolte papiery, (pipi)". Zalosne.

Edytowane przez A.K.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...