Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra w koncu bylem. Film 9/10. Byloby 9+ ale nie smieszyly mnie te "na sile smieszne" i zbedne moim zdaniem dialogi w wykonaniu Finna. Ray bardzo fajna postac, swietnie zagrana zwlaszcza na poczatku kiedy widac jej "dzikosc". Mam nadzieje, ze nie zestarzeje sie jak ksiezniczka Leia. Glowny zly (Ren) bardzo dobrze ale niestety ten sam blad co z muzykami zespolu KISS - ujawnil co jest pod maska. Moze wyrobi sie w kolejnych epizodach. Walki na miecze zaje.biste, komu brakowalo piruetow niech idze obejrzec balet (reklamowali jakis przed pokazem).

 

W ogole przez caly film, kiedy patrzylem na te ujecia i prace kamery w umysle cos mi szeptalo "I have two cameras, A and B" xD Plinkett ty ch.uju wynocha z mojej glowy.

 

No, teraz moge czytac spoilery, rozkminy i recenzje. Acha, pozdro dla forumowej ku.rwy, ktora na czacie spoilowala SW ale

 

 

Han Solo #nikogo. Zero emocji, nawet Leia nie plakala xD

 

 

I jeszcze pytanie - czy internety juz ustalily jak to sie stalo, ze

goscia katapultowalo z tie fightera i z kurtki? xD No i ku.rwa od kiedy TIE jest statkiem zalogowym?

 

Odnośnik do komentarza

W końcu i ja obejrzałem. Bardzo fajny film. Kilka momentów akcji się dłużyło, ale to nic. Gratuluję nie nadużycia CGI (choć główny zły mogłby nie być graficzką...).

 

 

Ogólnie czekam na następną część, choć nowe postacie jakoś mnie tak nie porwały, jak zrobiły to tamte w epizodzie 4tym.

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj po raz drugi. Wciąż 10-/10 ale ja nie o tym. Zaciekawiła mnie jedna rzecz.

Moment gdy Kylo Ren dowiaduje się o dziewczynie. Jego reakcja. Chwyta posłańca i pyta jaka dziewczyna? Podejrzewam, że Rey jak i Ren byli razem w grupie którą szkolił Luke. Kylo mógł zazdrościć naturalnego talentu Ray. Ben (czyli Kylo) był za młodu na misji z Hanem. Coś nie wyszło, Snoke przekabacił młodego, a ten zniszczył szkołę Jedi. Luke wiedział, że Moc jest niezwykle silna w Ray więc może wraz z jej matką albo Leią ukrył ją na Jakku przed wzrokiem Snoke'a. To by też wyjaśniało w jaki sposób dziewczyna tak szybko ogarnia tajniki Mocy. Szkoliła się na Jedi ale z powodu tragicznych wydarzeń ukryła wszystko głęboko w podświadomości. Teraz gdy na nowo odkrywa Moc wspomnienia powracają (scena w barze Maz gdy dotyka miecza). W końcowej scenie Luke rozpoznał Rey. Silna Moc pozwala niektórym Jedi widzieć przyszłość. Ray tego doświadczyła. Możliwe, że Luke specjalnie pozostawił mapę w R2D2 i czekał aż Ray będzie gotowa na spotkanie. Może rozwiną ten pomysł w VIII.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...