Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam filmik zarówno zwolennikom jak i przeciwnikom ep VII

 

 

Czuję się, jakby ktoś mądrzejszy ode mnie w końcu dokładnie, od początku do końca, wyraził moją opinię na temat epizodu VII. Podpisuję się pod tym rękami i nogami, doskonała analiza.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Nie będzie jako takiej wersji rozszerzonej na DVD/BR

 

 

„Zostaną dodane niektóre usunięte sceny, ale nie będzie to wersja rozszerzona… Nie mam pojęcia jak długie było największe wycięte ujęcie. Prawdopodobnie, licząc wraz z napisami końcowymi, film będzie trwał jakieś 2 godziny 50 minut.” – stwierdził Abrams.

 

http://pl.ign.com/gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy/1982/news/gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-nie-bedzie-dostep

Odnośnik do komentarza

2h50m - 2h15m = 35 minut dodatkowych scen.

 

Albo się Abramsowi coś pojebało.

 

Raczej tłumaczowi z IGN Polska się coś po(pipi)ało. ;)

 

Rudiok - Mógłby dodać na przykład scenę, w której Finn i Rey kradną snowspeedera i uciekają na nim przed szturmowcami, podobno była w filmie przez dłuższy czas. Ale ja tam się cieszę, że nie będzie wersji reżyserskiej jako takiej, film jest idealnie wyważony i nie chciałbym czuć się zobligowany do oglądania gorszej wersji tylko dlatego, że jest trochę dłuższa. ;) Mam tylko nadzieję, że co fajniejsze sceny usunięte będą normalnie "wykończone" w post-produkcji, a nie - jak to często bywa - z zastępczymi elementami graficznymi.

Odnośnik do komentarza

Nie wiadomo jakie są te sceny usunięte. Niedawno było info, że we wczesnej fazie był pomysł, że w filmie pojawi się duch Anakina, z którego na szczęście zrezygnowano. Wersja reżyserska mogłaby całkowicie zmienić odbiór filmu przez niektóre sceny. Sceny usunięte mogą być jako dodatek. A jakieś Director's Cut to mogą zaserwować po ukończeniu trylogii w formie kolekcji na blu-ray.

Odnośnik do komentarza

No właśnie sam się zacząłem zastanawiać nas nazewnictwem... Żyłem w przeświadczeniu, że to prawilne wersje wypuszczane przez reżyserów, którzy wcześniej byli blokowani przez wytwórnię lub producentów.

 

Anyway każde nowe sceny będą na plus, byleby nie były takie kaszaniaste jak skasowane z ep III.

Odnośnik do komentarza

JA ROZUMIEM TYLE ŻE JAKO 7-14 LATEK OGLĄDAŁEM TE FILMY, JEŚLI KTOŚ MA WIĘCEJ NIŻ 25 LAT I SIĘ WCZUWA W TO BARDZIEJ NIŻ PSTRYKANIE KANAŁÓW PRZED SNEM, GDZIE BYLE GÓWNO MA UMILIĆ CZAS, TO MUSI BYĆ S(pipi)ONY

 

DORABIANIE DO TEGO GÓWNA JAKIEGOŚ UNIWERSUM I IDEOLOGII = NIE ZADJĘ SIĘ Z TAKIMI LUDŹMI. ZE 150 ŚWIATÓW FANTASY TEN JEST NAJPŁYTSZY NAJ(pipi)OWSZY I INFANTYLNY JAK ŻADEN.

 

NAWET RONDLARZE SĄ CIEKAWSI BO TO AJKKOLWIEK POD SCOJOLOGIĘ PODCHODZI

TOLKIEN BYŁ KREATYWNY I MOCNO OD A DO Z TO PISAŁ

 

A TE GWIEZDNE WOJNY TO JAK HAMBURGER POLEPIONY Z TEGO CO DZIECI LUBIĄ: CUKIERKI GUMY LASERY PICZOU PICZOU STATEK KOSMICZNY BOHATER POTWORY A ZŁE LUDZIE MAJĄ ZŁE MINY I CZARNE UBRANIE

 

 

 

opinia z innego forum, dziś po raz pierwszy podchodzę do filmu z serii star wars i przyznam, ze zaniepokoiła mnie ta opinia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...