Jump to content

Który Tekken na ps3 jest najlepszy


Angela

Recommended Posts

Mój pierwszy temat na tym forum zwyroli (żarcik :)

 

O co mi chodzi.

Który Tekken na ps3 jest najlepszy?

Temat sam mówi za siebie. Zawsze tego wszystkiego pełno, gra ma sześć lub siedem części, oczywiście niektóre są na plastation2, niektóre w ogóle na coś innego. A ja się zastanawiam, ponieważ Tekken 6 nie przypadł mi do gustu, którą drodzy koledzy, polecicie część stworzoną na plastation3? Lubimy z chlopkiem sie troszke pobić, ale duży wybór, nawet VirtuaFighter (nie pamiętam części), ale chyba na inna konsole czy Dead or Alive (tu akurat demo tylko grałam). Coś mniej skomplikowanego jak VirtuaFighter, troszkę bardziej rozbudowanego niż DeadOrAlive i coś lepszego niż szósta część Tekkena (tutaj nie podobało mi się to, że to wszystko jakieś takie sztuczne, nużące). W inne gry nie grałam. Choć najbardziej właśnie tekken przypada z tego wszystkiego. Nie grałam w 4,5 i te inne tekkeny które są. Co polecicie?

Link to comment

Kazub jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to za przeproszeniem zjazd, nie podobam ci się? masz jakieś ale? poskarż się na spowiedzi w niedziele dla swojego pastora. Przyczepiłeś się do mnie jak jakiś lep i wszędzie pier****sz jakieś farmazone, gdzie cokolwiek napisze. To jest niezdrowe już.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.