Skocz do zawartości

Heroes of the Storm™


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

Dehaka to niezły kocur jest. Jeszcze nie do końca go opanowałem ale to jego przyciąganie jest często mordercze. Gorzej z rexxarem, ciężko opanować dwie postacie, niby łatwiej niż wikingami, ale i tak w cale nie tak prosto ogarnąć Mishe.

 

PS. Jak ja żałuję, że wywalili kopalnie, moja ulubiona mapa to była, w szybkiej grze mogli zostawić.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

chętnie pogram w teamie, w czerwcu jak ruszą rankedy po 15stym chętnie przysiądę.

Po nowym paczu świetnie sie gra arthasem i anubarakiem <3 w końcu jakieś fajne tanki bo już rzygałem zszywą i muradinem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odnosicie wrażenie, że Blizzard delikatnie olał tę gierkę albo ten team który ma ją pod opieką jest jakoś mało ogarnięty. 

 

Rok od premiery, a gra poza nowymi hero stoi w miejscu. Popularności jakieś dużej nie uzyskała. Sezonów rankedowych jak nie było, tak nie ma. Obecne rankedy to się gra o pietruszkę. Wysrywają co jakiś czas nowego hero i spamują skórkami i kucykami pony. Teraz dopiero wrzucą unranked draft, który nie wiem co tak naprawdę im da.   

 

Jeśli blizzard się za nią porządnie nie weźmie, nie będzie promował eventów, jakiś trybów, masakrował reklamą itp to ta gierka powoli odejdzie do lamusa.

Odnośnik do komentarza

no 15 czerwca niby gierka ma odżyć. co do trybów to na blizzconie pokazywali jakieś areny czy inne cudowianki tylko nie wiem czemu tak z tym zwlekają (pewnie okazało się niezbalansowanym balasem)

Taa, miała być ta arena, ale wyczytałem kiedyś na reddcie z twittera jakiegoś developera, że raczej porzucili ten pomysł na rzecz brawlów jak są w hsie i overwatchu :frog: .... Chyba sami nie wiedzą co chcą zrobić.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mi sie gra ciągle przyjemnie, ale nie napierdalam w to 8h dziennie, więc nie zdążyło mi sie przejeść. mam prawie wszystkie postacie poza najnowszymi i gram dla funu, moze po 15stym rusze na poważnie rankedy.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

No ja jak doczłapałem się do rangi 1 w rankedach, to straciłem całą motywację do grania... mam 40k gold w zapasie, zadania dzienne robię jak mi się nazbierają, nowych hero kupuje po 2tyg jak spadną o 10k i to tyle. Nowych map ni widu ni słychu, no ale zobaczymy, w sumie jest to jedyna moba w którą jeszcze mi się chce cokolwiek zagrać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość Orzeszek

jak coś już weszły machiny wojny, warto sie zalogowac do gierki bo dostaje się darmową postać trall/jaina/i ktoś tam lub 4000 golda jak posiada sie wszystkie 3 postacie. oprócz tego są eventy jak to było przy różnych okazjach, zbieramy pylony xel naga przed startem meczu jak team uzbiera 12 odłamków dostajemy stymulator na 24h. event jest raz dziennie więc nie można "naruchać" bonusów na zaś.

nowa mapka spoko, aczkolwiek jeden mecz tylko rozegrany. imo najfajniejsze mapy to te z dwoma ścieżkami, szkoda że wywalili kopalnie ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

wkurzają mnie lagi w tej grze, takiej parafiady w żadnej grze online nie mam. freezy jednosekundowe gdy sie team odpali skillami dla mnie są niedopuszczalne w tak szybkiej grze. Nie tylko ja mam te problemy bo widze podczas meczu, że co chwila kogoś wywala, by po chwili dołączyć i potem znów się odłączyć na stałe, na streamach dzieje sie tak samo jak oglądam więc do czasu jak tego nie naprawią nie ruszam rankedów, nie będą sobie psuł nerwów i innym "zabawy".

Poza tym odkryłem chronie, bardzo dobrze mi się nią gra z racji na ogranie azmodana na piłeczekach, smoczy powiew ma taki zasięg i dmg że papierowe postacie składa na strzała, no i auriel też bardzo ok, nie dość że stunuje, ma spoko heala i całkiem całkiem dmg. imo idealny support

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...