Skocz do zawartości

Heroes of the Storm™


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

nie zgodze sie. moze sie wydawac ze smierc jednostki nie ma duzego znaczenia do momentu jak przeciwnik wbije lvl 10 kiedy wy jeszcze bedziecie mieli lvl 8 i was zabije bez strat wlasnych bo maja ulty.

przewaga levelu a przede wszystkim talentu ma ogromne znaczenie, kille czy objectivy sa jedynie srodkami do osiagniecia tego.

w late game sie to zmienia i tam pojedynczy kill jest prawie darmowym biletem do jakiegos objectiva na mapie. 

 

a czy to naprawde cos nowego? nie widze tak wielkiej roznicy w "idziemy zrobic objective" do "idziemy zrobic smoka/barona". jedyna innowacja to wspolny level (niby nie ma dzieki temu feedowania ale jak przez takiego "wcale nie feedera no skad to nie lol" przeciwnik wbija ulty przed wami i sie snowballuje to nie widze duzej roznicy) i brak itemow (przez co gra traci bo kazdy hero ma tutaj jedyny sluszny build)

 

gierka spoko bo mecze sa krotsze i mniej stresujace 

 

Fakt, to ze jest mniej stresujaca sprawia ze czesciej mam ochote ja odpalic i machnac meczyk. W dote musialem byc nastawiony psychicznie i skupiony na gre bo konczylo sie ragiem ze az krew do mózgu szla, tutaj sobie na luzaczku gram, do tego postacie z blizzarda wzbudzaja mala nostalgie. Szkoda jednak ze nie ma itemow/bardziej rozbudowanego systemu bo bylby to wtedy kozak gierka. Wspolny lvl mi sie podoba bo granie supportem ma sens.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest to obecnie najfajniejsza moba. Farma na minimum, szybkie gry maks. 30 minut, same teamfighty i to dość skillowe. Idealne na wieczorne granie ze znajomymi.

 

Też grając w dotę i smite hejciłem tą grę (oczywiście w nią wcześnie nie grając xd), a teraz gram praktycznie codziennie. Sam fakt, że jest 7 map (a niedługo 8) sprawia, że gra się nie nudzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

to jest idealna gra by pyknąć sobie 2-3 mecze dziennie, kto chce masterowac to też znajdzie w tym potencjał.
btw zapowiedzieli w tym dodatku: rzeźnika (wiadomo) mnicha (support) i króla Leorica (?) dodatkowo pojawi sie dodatkowa mechanika w grze, na 40 sekund na mapie pojawi sie goblin znany z d3 i mamy 40 sekund na ubicie go. w nagrodę dostajemy bliżej nieznanego buffa.

Odnośnik do komentarza

tak by bylo jasniej:

leoric (potwierdzone ze to bedzie warrior) po zgonie zamienia sie we wraitha ktory moze jakos przeszkadzac przeciwnikowi a jak timer respawnu sie skonczy to wskrzesza sie tam gdzie jest wraith a nie jak wszyscy w bazie

a goblin z d3 bedzie na poczatku mapy zanim sie pojawiaja minniony i jak sie go ubije to dostanie sie wiecej golda po wygranej

mnich tez bedzie dosc wyjatkowy bo na lvl 1 talentem bedzie sobie wybieral trait (byc moze mantre)

 

bardzo ladnie. 6.5/10

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

tak jak piszesz.

 

Monk bedzie miał szanse być jak tyrande czyli uniwersalnym bohaterem w zależności od wybranych perków, często sie zdarza jak gram z randomami na szybkim że trafia sie 3 supportów, taką tyrande mozna robić taki dmg, że często w tabeli mam pierwsze miejsce w obrażeniach. imo bardzo dobrze, więcej elastyki tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

a jednak oglosili ze bedzie to 100g i jakis specjalny avatar. o dziwo bedzie mial szanse sie spawnowac na kazdej mapie. ciekawe ile takich goblinow dziennie bedzie mozna ubic (cos mowia o "side daily quest" wiec pewnie 1)

 

edit: gold z tego goblina bedzie z dodatkowego daily questa ktory bedziemy dostawac codziennie

 

also cardback mount jest juz w grze, wystarczy wejsc do hearthstone i jesli sie rozegralo 100 gier w play mode to w ciagu 24h pojawi sie on w hots

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

W closed becie było łatwiej na rankedach. Teraz na solo to masakra, albo jakiś rusek co spamuje cyrlicą co chwilę i po 5 minutach Ka'eltasem ma staty 0-9 (miałem taką grę :D), albo też ostatni slot bierze drugiego tanka zamiast healera bo stwierdza, że lepiej jednak gra Muradinem i tym samym u(pipi)a cały team. 

 

Generalnie solo rankedy 6,5/10 IGN.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...