Skocz do zawartości

Heroes of the Storm™


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

A z tym goblinem to nie będzie czasami tak, że połowa teamu będzie chciała go zabić, a druga połowa będzie miała na to wyje.bane, bo już to zrobili wcześniej w ciągu dnia? IMO słabo to rozwiązali dając 100g jako daily. Gdyby goblin dawał coś jeszcze, jakiegoś małego buffa na start dla danego teamu, to jeszcze spoko, ale gołe złoto może nie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

E ten system MMR w tej grze jest totalnie z dupy xD

Gram sobie kilka meczy z rzędu z ludźmi rank 1-3, mając 29 (wbilem w dwa dni z 50 mając jakieś 80% w/r). 

Tak sobie patrze na staty po meczu i serio nie wiem o co caman z tymi rangami xD W tej grze to praktycznie nie ma przełożenia na skill w grze - liczy się przede wszystkim team comp. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pograłem troche i tak: butcher woogle mi nie leży, olewam, ale za to te nowe pole bitwy :fsg: :fsg: :fsg:  jest duża mapa a 3 drogi ale po dwóch tylko chodza moby, zmienili proporcje campów (po 3 miniony zamiast 2 i 4) bekowa mechanika z tymi bijacymi sie koksami na środku XD, dajmy na to tłuczemy się z koksem jeden team bije swojego, my swojego, po czym koksy walczą między sobą i ZAMIENIAJĄ SIE MIEJSCAMI xddd więc dochodzi do team fighta bo musimy lecieć za głóną mechaniką pola bitwy xddd. goblin ubity nic trudnego lata koło naszego nexusa mozna w pojednyke ubić, azmodanem stopiłem go w 2-3 sekundy

Odnośnik do komentarza

wizualnie nowa mapa fajna. jesli chodzi o mechanike to slabo. tak samo rozmieszczenie scian i krzakow slabe, kto zagral na niej ranged ten wie jak czesto koles ci znika

a butcher wyglada ok. cos jak kerrigan albo illidan. bije mocno i ma sustain zeby wpadac prosto na squishy dpsy, jak trzyma swoj charge na twoja ucieczke to zawsze zabije.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...