Skocz do zawartości

Heroes of the Storm™


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

dla każdego posiadającego diablo 3 na koncie tym samym co hots otrzyma postać diablo za free, za wbicie 70 levelu w w 4 sezonie diablo 3 otrzyma się mounta do hotsa. inne pierdoły tez są ale olać.

 Kuffa teraz? Jak juz go kupiłem?

 

Niech mi oddają złoto. Banda decydentów!

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza

Jak tam nowa mapka ? Nawet nie widziałem, że wyszła, przed chwilą włączyłem szybki mecz i wrzuca mnie do kapliczek. Pierwsze co, to mapka jest bardzo dynamiczna, kapliczki co chwile się aktywują, a pogromca robi niezłe zamieszanie na polu bitwy, bo interesuje się bohaterami, do tego skurczybyk przeskakuje bramy, więc niewiele jest go w stanie zatrzymać :D

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest trochę niezbalansowana. Team, który zdobędzie 1szą kapliczkę ma taki snowball, że bez robienia drastycznego błędu wygrywa z palcem w pupsku. Powinni zrobić jak na pająkach i dublonach, że potrzeba coraz więcej ubić tych przydupasów, żeby aktywować golema. Aaa i ten stun golema, jest nie do uniknięcia, co boli :(

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Orzeszek

nie radze sobie zupełnie żadną postacią jako tank aktualnie, tak kombinowali balansem że teraz każdy tank imo niegrywalny, sonia jeszcze jako tako ale to dlatego że gram pod dps xd, znerfowali mi azmodana, juz nie opłąca mi sie grać na laser. obecnie tylko gram sylwaną i tyrande, nadal bardzo mocne postacie. dziś rano pograłem mnichem i woogle nie czaje jego gameplayu, pokombinuje inne setupy skilli ale narazie to jest imo b.słaby

Odnośnik do komentarza

Mnie HotS już znudził, i odpalam, żeby zobaczyć jakie tam są dzienne zadania i od czasu do czasu z 2 gry zagram, więc już nie jestem na styk z postaciami. Ale jakiś czas temu wszyscy grali Anubarakiem i Leorickiem. Anub, bo ma CC, a Leoric ma szybkie czyszczenie fal creepów i spory dmg i sustain. Nie grałem Rexxarem, ale opinie są podzielone. W każdym bądź razcie, Zszywacz, to jest kupsztolec względem innych.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

zszywacz mocno dostał po (pipi)e i muradin, leorica nawet kupiłem za golda, ale też jakoś funu nim nie mam, oczywiście bije buławą mocno w szczególności jak sie weźmie podwójne uderzenie, to wtedy jest śmiesznie, ale mimo to meh, za to rzeźnik bardzo spoko, Rexxar bardzo irytujący jak przeciwnik nim dobrze gra. No i te mapa z kapliczkami to niezłą beka xd, rekord 7m26sek szybki mecz zakończony sukcesem xd

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

nowy kontent zapowiedziany, pojawią się areny 5 vs 5 nowe mapki nowi championi,  między innymi worgen z wowa, driada z wow-a, oraz ogr dwugłowy i uwaga, 1 bohaterem kieruje 2 graczy :notbad:

 

okej do hots-a dołączają bohaterowie Overwatch, smuga będzie pierwsza

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...