Skocz do zawartości

Heroes of the Storm™


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

jak w dotach/lolach jest rozwiązana taka kwestia: walka 5Vs5 3 ścieżki 3 osoby w teamie grają dwie mają wy(pipi)ane stoją na lokacji startowej. da rade jakiegoś vote kick zrobic? przez (pipi)ców pierwszy mecz przegrałem :(

Odnośnik do komentarza

Narazie zostaje tylko reasoning przez chat, narazie to Beta wiec licze ze potem jakos to rozwiaza. Podoba mi sie ze wszyscy w zespole sa wazni i nie ma tak jak w moba ze jedna nakarmiona osoba moze wygrywac gry i rozwalac team fighty w pojedynke. Nie ma tez nudnej roli supporta, ktory boi sie uderzyc mobka zeby bodajze nie zabrac 25 golda carry.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

dokładnie, nie ma zabierania kill-ów, last hitowania, a jak ktoś sobie nie radzi i prosi o pomoc,  ktoś schodzi czyści i wraca na swoją linie, nie ma tych udziwnień strategicznych uskutecznianych w lolu.

są postacie mniej lub bardziej skomplikowane do grania, pograłem chwile Arthasem to ni chu chu sobie radziłem, z kolei w drugim meczu koleś grał to 3 moich połozył w jednym team fight 1vs3.

 

orzeszek87#1295 dodac jak coś plz

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

W LoLu z tego co widzialem to ostatnio sie zrobila mega nudna meta i kazda gra wyglada tak samo. A jak chcesz zagrac inna postacia to albo reporty leca, bluzgi i w ogole nie optymalne wiec dla mnie tam przyjemnosci nie ma. Mam nadzieje ze w HoTS nigdy nie bedzie tak ze tylko jeden playstyle jest viable.

 

Mialem ostatnio gre gdzie NIKT nie poszedl na zadna linie i sie wszyscy napieprzali w lesie :D

Odnośnik do komentarza

dokładnie, nie ma zabierania kill-ów, last hitowania, a jak ktoś sobie nie radzi i prosi o pomoc,  ktoś schodzi czyści i wraca na swoją linie, nie ma tych udziwnień strategicznych uskutecznianych w lolu.

są postacie mniej lub bardziej skomplikowane do grania, pograłem chwile Arthasem to ni chu chu sobie radziłem, z kolei w drugim meczu koleś grał to 3 moich połozył w jednym team fight 1vs3.

 

orzeszek87#1295 dodac jak coś plz

heh raz czy dwa sie trafil mi jakis oszolom ktory sie wkurzal ze niby ks to do konca mapy caly team z niego beke toczyl ze barona nie zawardowal itp itd

 

arthas jest op jak ma na ulcie te swoje zombiaki i sie nimi leczy w trakcie walki, wtedy jest op top tierem, bez tego jest przecietniakiem

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mój dream team nabiera kształtu do zabójcy valla'i dołącza wojownik muradin, wahałem się miedzy arthasem, ale krasnal świetnie stunuje i ma genialną przezywalność. jutro/pojutrze wpadnie azmodan, pozostanie pomocnik i pewnie będzie to uther :reggie:  ta gra jest taka dobra.

 

narazie mam 26:2 wygranych, albo mam farta i nie trafiam na debili w teamie, albo jeszcze nie trafilem na wymiataczy

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

tak, ucze sie postaci i na ile mogę sobie pozwolić w byciu bezczelnym dla przeciwnika, no i farmie złoto by dobijac każdą postać do 5lvl (500 gelda za każdą) azmodan juz kupiony i jest mega OP ten build pod laserek to beka równa xd nie daj boże jestem sam na linii to w 5 minucie jestem juz pod nexusem z pasywką +50% dmg dla budynków xd, no i ta "piłeczka" ognista, z połowy mapy można bić.

Grałem z 5 meczy pvp no i 4 przegrane do 1 wygranej, bez teamu albo odblokowanej ligi nie idzie grac, bo ludzie to idioci zero taktyki tylko pushują na nexus zamiast czyścić campy i zadania na mapie. nie wiem czy to jakiś nawyk z LoLa czy innej doty, ale w(pipi)ia nieludzko. tak samo 3 drogi i czterech już ciśnie na topie a pozostałe dwie zyją własnym zyciem.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

okej, wszystkie postacie rotacyjne dobite na 5 poziom, geld sie zgadza :obama: ja mam juz 20lvl postaci, czas juz kopać dupska z zywym przeciwnikiem. azmodan dostanie nerfa jak nic xd piłeczką z pod swojej bramy rzuciłem w kierunku, kapliczko-basenu wroga i dobiłem 3 przeciwników xddd.

 

Zdaje sobie sprawę, że wszystkie postacie POWIEDZMY są równe, zaleznie kto nimi gra i jaki mają build i jak dana osoba to wykorzystuje, to dopiero niektóre sa mocne po zdobyciu jakiegoś perka/kilku perków. azmodan kopie tyłki od 1 lvl xd do tego ma kupe punktów życia+ regeneracja laserkiem + plus bije na bardzo duże odległości czyni go czołgiem bojowym. teraz skonczyłem mecz z botam co prawda, ale w 7:36 xd dajcie nazebo ze ścianą zombie i kazda konfrontacja z laserkiem = kill xd

Teraz ciułam 7000 gelda na tyrande.

Odnośnik do komentarza

Pograłem se troche roznymi herosami.Oto moj tier:

 

Herosi GOTY:

Stitches 

Valla

Hammer 

Nazeebo

Tyrande

Raynor

 

Herosi ok ale troche nuda:

Malfurion

 

Herosi meh:

Brightwing

 

Herosi nie umiem tym grać:

Kerrigan

 

Herosi, którymi nie grałem ale ch.uj mnie strzela jak widze w przeciwnej drużynie:

 

Zeratul

Illidan

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...