Skocz do zawartości

Heroes of the Storm™


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

opcjonalne rzeczy (jeszcze boosty na exp i ip). osobiscie uwazam ze najlepszym co mozna kupic to strony na runy bo farmic na nie champy i runy to masakra

 

jak to jest ze hots w alfie ma dzialajacy sklep za $$$?

inny joke to ze do preorderow dodatku do diablo dodaja najtanszego champa w hots no bo "lepsze to niz nic" (porownac to do riot ktory dawal elise i skin do niej na koniec sezonu a byla ona wtedy najlepszym junglerem i jest w najdrozszej kategori)

 

oby jak najmniej postaci w stylu siege tank bo jest to szczerze mowiac leniwe i nie wyglada fajnie.

Odnośnik do komentarza

Na co można wydawać hajs w LoLu? Mam znajomych co rozegrali już tysiąc albo i więcej meczy a chyba nic nie wydali.

Widzisz ja wychodze z zalozenia, ze skoro gra jest za darmo i sprawia mi tyle frajdy to chetnie podziele sie swoja kasa z tworcami, bo po aby mogli te gre jeszcze bardziej ulepszyc.

 

Wiadomo, ze mozna przycebulic i nic nie wydac. Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Oczywiście, założyłem konto i odkopuje temat. ALE!

 

Po 4 sezonach spędzonych na lolu, trochę wydanej kasy i problemach z eu west mam dość tej gry i szukam czegoś innego. Oczywiście padło na HOTS. Dlaczego? Bo jest to kolejny krok w MOBA. Naprawdę, dużo nowych pomysłów i widać rękę BLIZZA w tym. Niech nikt nie mówi, że "my też robimy moba", bo jest to zupełnie nowe podejście i zdecydowanie mam ochotę w to grać. Gram cały czas w lola. Ale gdy będzie już wypuszczona gierka od panów z zamieci rzucę to cholerstwo w pi.z.du. Nie ma co oczekiwać, że oni będą mieli "serwery ze złota", ale przynajmniej na początku będą starali się o zdobycie ludzi do gry (choć sama firma przyciągnie pewnie masy graczy), więc będą starać się (miejmy nadzieje).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

nom 4k kluczy na facebook tydzien po blizconie maja rozdac ale to nie wszystko

 

jak ktos wbije lvl 20 w ten alphie miedzy 7 pazdziernika a 18 listopada to zaprosza wszystkie osoby z jego real id friend listy

 

ktos ma dostep i wykona to zadanie i chce przygarnac ludzi w potrzebie na friend liste? :D

Odnośnik do komentarza

Albo jest open alpha albo dostałem się do alphy , nie sprawdzałem emaila ale widzę że gra pojawiła się w moim programie battle.net i pograłem chwilę. Jak nie macie alphy to postaram się spiąć i dobić ten 20 lvl byście mieli dostęp. Kilka osób z was powinno mieć mnie w znajomych bo pamiętam za czasów diablo 3 dodawało się do znajomych.

Odnośnik do komentarza

Dostał się ktoś jeszcze? Community w tej grze to jak na razie poziom lol-a (no może jest ciut lepiej) i samemu ciężko coś tam działać.Ale gra się świetnie , miła odskocznia od lol-a i doty mimo że HOTS dużo łatwiejsze mi się wydaje i ma sporo fajnych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza

Congratulations Jan!

You've been selected to battle it out in the Heroes of the Storm Technical Alpha, our first free-to-play online team brawler, featuring iconic Blizzard characters, fast-paced combat, and epic battlegrounds that alter gameplay in fun, unexpected ways. There are no more planned wipes, so any XP and gold you earn from this point on will remain in your account for good.

 

 

To ja będę testować w weekend ale delikatnie bo więcej niż 1 h przed kompem nie wytrzymam :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...