Skocz do zawartości

Heroes of the Storm™


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

Week of Tuesday, March 17, 2015:


Raynor


Muradin


Falstad


Uther


Sonya


Brightwing (Available after you reach player level 12)


Murky (Available after you reach player level 15)


http://eu.battle.net/heroes/en/forum/topic/13604571130


 


A ja 2 dni temu, sobie zakupiłem Raynora. Gotdemit


 


 


To co, przegrywy w piątek wieczorem jakieś Dublony będą zbierane? Można się ustawić na skype/ts i pograć w 5.


Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

 

Tak jak community lol-a jest tragiczne(dawno nie grałem może się zmieniło sporo) tak chociaż tam była jakaś komunikacja tutaj potrafię rozegrać kilka meczy pod rząd i nikt nie napisze ani jednego słowa.

 

Ale to tak jak w WoWie - idziesz tam na BG, inste czy rajd z LFG i nikt się słowem nie odezwie. Insty na niskich lvlach to ciach-ciach 5 minut i gotowe - zero przywitania, zero czegokolwiek, z rajdami jest podobnie, no chyba że ludzie zaczną już bardzo mocno lamić. 

 

Nie wiem, jakoś w LoLu i Docie sa bardziej rozmowni :P

 

W lol-u z tego co pamiętam co druga napotkana osoba była polakiem i chciała mi siuraka w pupe włożyć .Ale chociaż można było popisać w wowie z tego co kojarzę ludzie siedzieli cicho za czasów pandarii ale teraz w Draenor jest dużo lepiej jak grałem. W końcu w porównaniu do pandari healerzy pisali MB.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

sylwana w przyszłym tygodniu już dostępna

co do nowej rotacji to sonia niezłą niespodzianką, bardzo fajnie mi sie nią gra, w szczególności jak sie weźmie 1wszy talent na leczenie to młynek+ta pasywka i praktycznie nie schodzimy z linii.

falstad też bardzo fajny, te przemieszczanie po mapie bardzo fajnie wymyślone, grałem sobie w buildzie pod "q" całą grubke mobków można skosić jednym strzałem

 

a męcik-> ... co za balas

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

A ja się zawiodłem na tych hero. Wydawali się przekozaczni, a tutaj właśnie muradin i sonia daję rade. Uther z ekipą niestety mi  nie podeszli...  A ten cały męcik, to jest wóz albo przewóz. Albo ktoś go ogarnia i się wygrywa gry, albo jest 4v6, bo tylko biega i sra gdzie popadnie.

 

Zauważyłem, że jednak z racji "wieku" gierki, to głownie są grane postacie z rotacji. Może raz na 3-4 mecze, będzie ktoś inny.  

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Orzech, mowiles ze juz w to nie grasz :F

robienie 1 zadania dziennie to nawet nie gra :f

 

btw, poszedł nerf dla zszywy ;_; po co go kupowałem za 7000 golda

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

w tym tygodniu patch z sylvanas a co z tym idzie pewnie jakis rebalance wiec polecam wstrzymac sie z zakupami hero bo nie ma refundow 

pogralem w rotacji sonia i musze przyznac ze gralo mi sie nia beznadziejnie, jak takim stichesem nawet po nerfie sie nadal czuje te moc tak sonia wydawala mi sie strasznie slaba a jak przeciwnik trzyma 1 stun na twoj spin4win to jest praktycznie bezuzyteczna imo

 

ps.mam wrazenie ze przydaloby sie mozliwosc podania bnet id w profilu razem z psn steam i gamer tagiem

<--- o tu

bo co gre blizza od sc2 przez d3 z dodatkiem i hs a teraz rowniez hots i wkrotce legacy of the void mamy ten sam "spam" (nie ma obecnie lepszej opcji) a tak bysmy sobie wygodnie dodawali ludzi aktywnych w temacie 

 

 

edit: blizz robi experyment ze rozdaje ludziom co sa juz w becie 4 klucze zeby zaprosili kolegow, dzieki temu ludzie na chatach streamerow robia giveawaye wiec jesli ktos potrzebuje to niech tam przysiedzi troche. 

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
  • Malfurion
  • Valla
  • Arthas
  • Kerrigan
  • Anub’arak
  • Nazebo (od poziomu 12)
  • Thrall (od poziomu 15)

w tym tygodniu w rotacji.

 

pograłem chwile Anubarakiem pod pancerz, to mimo wszystko łatwo go złożyć :( ale za to dobieg do konającego przeciwnika i mobilność prawilna.

 

już kupione za golda w grze 8 postaci :obama:

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ale że co azmodan? nerfa dostał czy jak?

 

btw, o ile uther świtłodzierżca czy inne gromasze piekłorycze nie powodują już krwawienia uszu, to jak usłyszałem "Mrozi Tron" (Frozen Throne) to omało wylewu nie dostałem

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

srry za post pod poste ale włąsnie dostałem 4 klucze od blizza na bete, jak ktoś chce to mogę podesłać na pw. 1 zarezerwowany dla Adera <wiec są 3 do rozdania na te chwile>

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...