Skocz do zawartości

Danganronpa: Trigger Happy Havoc


Accoun

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po trzeciej rozprawie. Niestety ta już kompletnie mnie nie zaskoczyła. Zrobiła się taka trochę sieczka, a w dodatku domyśliłem się kto jest winny jeszcze przed rozprawą... ehh... Jedziem dalej! :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem grę z VGP pierwszą i drugą część. Gra mi nie podeszła stylistyka, za to wczoraj kupiłem na 3DS-a Ace Attorney Trilogy HD - i to jest to!! Po ograniu demka Ace attorney dual destinies, gra mi się spodobała i to bardzo. Już wiem w co będę grał trylogia + dual. Mi gra bardzo się podoba w przeciwieństwie do D.... Są gusta i guściki.

  • Plusik 2
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skończyłam kilka dni temu i jestem zachwycona postacią Monokumy, stylem graficznym, humorem, egzystencjalnymi rozkminami i tym jak fajnie to wszystko jest rozpisane. Niby minimum gameplayu (w Ace Attorney grałam dość dawno, ale wydaje mi się, że było tam trochę więcej do roboty i że gry z tej serii były większym wyzwaniem), ale i tak wciąga jak bagno.

 

Na początku

 

trochę się rozczarowałam, że najbardziej interesująca mnie postać tak szybko odpadła,

ale końcówka zrobiła mi niespodziankę :D

 

 

 

W ogóle, gierkę postanowiłam sprawdzić po totalnie bezspoilerowym poście Veliusa w "właśnie ukończyłem..." opisującym wrażenia z drugiej części. Wcześniej o niej nie słyszałam, więc nie wiedziałam zupełnie czego się spodziewać ani nawet co to za gatunek :D

 

10/10

 

 

Upupupupupu...~

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

W ogóle, gierkę postanowiłam sprawdzić po totalnie bezspoilerowym poście Veliusa w "właśnie ukończyłem..." opisującym wrażenia z drugiej części. Wcześniej o niej nie słyszałam, więc nie wiedziałam zupełnie czego się spodziewać ani nawet co to za gatunek :D

 

10/10

 

 

Upupupupupu...~

 

No to sie ciesze ze moja mini mini recenzja przekonala kogos zeby siegnac po ten świetny tytuł :banderas:

 

Teraz nie pozostaje nic innego jak chwile odpocząć i spróbować dwójki, naprawde warto. Tylko nie wolno sie zrażać na początku, gra lubi zastawiać pułapki ;)

 

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

ja myślę że danganronpa to coś wałśnie między pchoenixem a 999. Są osoby w zamknięciu nie wiadomo dlaczego (999) i są rozprawy (Wright) :D Jeżeli obie gry ci się podobały to tu wsiąkniesz. Dla mnie ta seria lepsza od 999 ale na równi z ace attorney:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktos pytal wyzej o zakonczenia i sa podobno dwa? Zeby je zobaczyc trzeba gre przejsc dwa razy od poczatku do konca? Czy jest jakis chapter select? Pogralem chwile i poznalem tylko uczniow.

Shen po prostu graj, doskonale zrozumiesz dany wybór jak i jego konsekwencje ;]

 

Poza tym pod żadnym pozorem nie czytaj żadnych guidów/faqów i innych rzeczy, bo tylko spłyci Ci to rozgrywkę i dochodzenie do sedna sprawy. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...