Skocz do zawartości

Danganronpa: Trigger Happy Havoc


Accoun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanko: dawanie prezentów uczniom może wpłynąć jakoś na fabułę?

Na przykład:

 

mam kasetę video z której opisu wynika, że można na nią coś nagrać a potem ją komuś dać i ona wybuchnie, mogę np. tak kogoś zabić i przez to szybciej skończyć grę?

 

 

Ogólnie polecam, gra rozpier.dala, jestem przy drugim śledztwie a już gra bardziej mi się podoba niż Phoenix Wright.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Jaka ta gra jest świetna :banderas: x10/10. Przy PW:AA, mimo że to również bardzo dobra gra, to pod koniec 4. i 5. sprawy czułem lekkie znużenie, tutaj im dalej w las tym bardziej nie mogłem sie oderwać.

 

Co do zakończenia

 

w  sequelu/anime/mandze/gdziekolwiek jest wyjaśnione co się naprawdę stało ze światem zewnętrznym czy to pozostaje w kwestii domysłów?

 

btw. nie wiem jak na Vicie, ale na PSP jest jedno zakończenie, nawet jeśli wybierzemy złe to i tak po jego obejrzeniu wracamy na salę rozpraw i Naegi mówi do siebie coś w stylu "to niemożliwe, to nie może się tak skończyć!" i znów mamy ten sam wybór, jeśli wybierzemy znów źle to będziemy się zapętlać aż do momentu poprawnej decyzji

 

 

Oczywiście po przejściu jedynki nie wyobrażam sobie nie sprawdzenia drugiej części.

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

kypq ci w zeszlym roku odpowiedzial, przy czym skumaj gameplay na youtube bo to calkiem inny typ gier niz dangany1 i 2

 

Świeżo po ukończeniu Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls. Jak ktoś jest fanem  pierwszej części  to musowo powinien zagrać w ten spin-off - bardzo dużo wyjaśnia z fabuły 1 i jest czymś  w rodzaju prequelu do 3.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gierka ukończona, właśnie ogrywam School Mode, co za gra, wciągająca fabuła, postacie zapadające w pamięć, jedna z najlepszych gier jakie grałem, dwójka i Ultra Despair kupuję na 100%

 

 

 

Junko Enoshima to moim zdaniem najlepszy czarny charakter od czasu Lucy Blight, nawet są do siebie podobni, obaj mają psychopatyczne osobowości, i obaj po pokonaniu śmieją ci się w twarz, nie bojąc się śmierci :)

 

 

Edytowane przez metalcoola
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie miało to być złośliwe :-) Po prostu można było w naprawdę świetnych cenach to dorwać. Ja jeszcze nie miałem czasu, dopiero skończyłem serię Zero Escape ale w sumie dzięki niej zainteresowałem się takimi nowelami, w autobusie na Vicie ciężko o coś przyjemniejszego w drodze do pracy :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...