Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

W dwójce można było cudownie bawić się granatami. Dwa w pasie i jazda. Jak ktoś cię dojeżdżał to przewrót i zostawianie niespodzianki pod nogami  :banderas: Dlatego tak bardzo potrzeba klasycznego trybu: granaty jak za czasów 2 i 3, bez misticali, heavy weapons i pomocników, a specjalne bronie znajdywane na mapach. I dupa straszna, że wciąż nie można głosować na mapki.

Odnośnik do komentarza

ku,rwa mało tego !!! wszystkie elementy ubioru i skiny są odblokowane, wszystkie taunty, wszystkie skiny broni i po 3 hero weapon do każdej broni (nawet nowe bronie mają na start 3). wszystko, prócz nowych rzeczy. aha, mam też po 25 one use boosterów z każdej kategori. YOLO

 

ciekawe, czy jak to naprawią to wróci stan poprzedni i czy w ogóle da się. no chyba, że to celowe, bo to tłumaczyłoby zablokowane skrzynie z nagród, prócz hero weapons, bo ich też nie można otworzyć a nie odblokowało wszystkich. ale raczej błąd matrixa 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Już tak wcześniej było, że przez pewien czas było wszystko odblokowane przypadkowo, a potem znów poblokowali wszystko a potem wrócono do stanu sprzed całego wydarzenia. Niestety twórcy multi Uncharted nie uczą się na błędach. I nie wiem gdzie ten fix dla rankingu - ciągle to samo (pipi) ze złymi statami, paradoksalnymi wręcz, to nie jest gra moba, żeby takie staty dawać w ogóle co to za pomysł? :)

 

Wraz z nowym patchem powróciły błędy sprzed patchy poprzednich, szczególnie masowe drużynowe wywalanie... i są nowości tak jak np.: wczoraj Kazub miał przez pewien moment mistyikala, który mu się nie kończył, a drużyna przeciwna nieskończone el dorado i indre.

 

Będą fixy patche-patchy - więc mam nadzieję, że z czasem wróciło wszystko do "normy", ale trochę hardkor za skrzynkę bulić 3000 koła - wypadła mi Piracka Elena, natomiast chyba kłamali z tym, że specjalnie zrobili pod ta postać specjalny dźwięk, ja tam nie słyszę drewnianej kuternogi :)

Odnośnik do komentarza

Chyba rankingowe mecze resetują się po sezonie (bo są sezony teraz) bo wywaliło mnie do srebnej III. I nie odblokowało mi czapeczki za diamentową ligę w poprzednim sezonie. W ogóle zyebany licznik jest bo pokazuje kosmiczną liczbę dni do końca sezonu.

Otwarłem skrzynkę żeby dorwać piracką Elenę ale oczywiście z moim szczęściem wyskoczył Eddy Raja :(

Odnośnik do komentarza

Zmiany w meczach rankingowych na plus, gdy przegramy mecz dostajemy -4 punkty, ale jeżeli jesteśmy na pierwszym miejscu w przegranej drużynie, to otrzymujemy +4 i wychodzimy na zero.

No nie do końca. Ilość punktów zależy od ligi oraz od jakiegoś schematu ale nie wiem jak to oblicza. W każdym razie czasem tracisz w meczu te 4 pkt, a czasem 9  albo 14, albo jeszcze więcej. Różnie. Nie wiem jak zlicza porażki bo za wygrany mecz jest stała liczba chyba. Jednak ludzie ogarniają już gierkę. Na premierę to przez srebrną i złotą przeleciałem jak burza nawet z dość tępymi randomami ale teraz ciężko mi wyjść z III srebrnej nawet jak mam te 15, 20 killi w meczu. No i nie warto marnować skilli na apteczki/medyków bo to strata punktów i odwleczenie nieuniknionego. 

Odnośnik do komentarza

Wiem ze głupie pytanie ale ogolnie w multi to w zasadzie nigdy nie gram w zadne gry, kiedyś moze pykałem w Tony hawka albo jedi academi ale jaka jest zasadnicza różnią miedzy zwykłymi meczami w u4 a rankingowymi? Zdobywa sie tylko te rangi i tyle? No i zauważyłem ze jest zdecydowanie trudniej niz w zwykłych meczach co niesamowicie mnie irytuje. Kolesie latają pewnie juz z jakimiś goldami czy jak to sie zwie, strzelają przez ściany wiec wszystkie glitche ogarnięte a ja sobie latam jak ta owieczka i daje im nabijać punkty. Czemu jakos nie dobierają przeciwników do Twojego poziomu. W zwykłych meczach jeszcze jako tako fajnie mi sie grało i potrafiłem cos zdziałać ale te rankingowe to masakra

Odnośnik do komentarza

Za rankingowe oprócz właśnie awansu do kolejnej ligi są bonusy w postaci czapek adekwatnych do twojej rangi, które dostajesz po zakończeniu ligi czyli na dzień dzisiejszy za 55 dni. 

Co do poziomu trudności to powiem ci, że to kwestia resetu po ostatnim patchu. Zakończyli ligę i wszyscy zaczynają od zera łącznie z zespołami koksów. Kilka dni po premierze dość szybko doczłapałem się do diamentowej III ligi i tam utknąłem ale samemu dałem radę aż tam dotrzeć. Teraz nawet z ogarniętą drużyną jest ciężko. Problemem jest też sam patch. Przed nim za wygrany mecz w srebrnej lidze dostawało się 40 pkt, a teraz jest tylko 20. Od kilku dni walczę by wyjść z III srebrnej. Jak na razie bezskutecznie. Zapewne pod koniec sezonu pójdzie łatwiej bo wymiatacze dawno będą już na szczycie.

No i trzeba się liczyć z faktem, że po prawie dwóch miesiącach od premiery gracze nabrali wprawy.

Odnośnik do komentarza

Rankingi z randomami to masakra, cały czas spadam po przegrywamy, bo ludki sobie nie radzą. Sam też ostatnio lamię, ale w 90% meczy jestem pierwszy/drugi w drużynie.

Wczoraj miałem taką sytuację, oprócz takiego respa nie naliczało mi killi, a po chwili się zawiesiło tak, że nie mogłem się odrodzić :/

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Kolesie latają pewnie juz z jakimiś goldami czy jak to sie zwie, strzelają przez ściany wiec wszystkie glitche ogarnięte a ja sobie latam jak ta owieczka i daje im nabijać punkty

 

wejdź sobie w internet i poszukaj jak odblokować super przegięte bronie i glitch na strzelanie przez ściany. wszystko powinno być na you tube

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...