Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj spotkalem jakegos wariata z Polski nazyal sie x_Polisch _Power_x czy jakos tak mial 30 do zera,jak to mozliwe,gdzie ja mialem z 12-3 i przegrana gdzie goscie u niego to same wazywa...Niestety nie dal sie zaprosic do znajomych..zeby sprawdzic statsy.

 

Najlepsze wchodze w jego profil a tam taka reklama 1 in Poland kd.24 !!!?WTF

Edytowane przez Pirat_x
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj spotkalem jakegos wariata z Polski nazyal sie x_Polisch _Power_x czy jakos tak mial 30 do zera,jak to mozliwe,gdzie ja mialem z 12-3 i przegrana gdzie goscie u niego to same wazywa...Niestety nie dal sie zaprosic do znajomych..zeby sprawdzic statsy.

 

Najlepsze wchodze w jego profil a tam taka reklama 1 in Poland kd.24 !!!?WTF

 

To ciekawe :)

 

W tabeli U4 jest trochę inaczej niż wcześniej bo zliczają nam stosunek powaleń i zabójstw do śmierci więc łatwiej jest nabić dobre KDR.

Ale 24? To przesada, choć nauczony doświadczeniem z u2/u3 wiem, że istnieją tacy ludzie co dla KDR sprzedadzą własną matkę.

 

Zresztą KDR nie jest na szczęście wyznacznikiem skilla spotkałem wielu graczy w U2/3 z niskim KDR powiedzmy do 1,5 a bardzo dobrze grali z kolei natrafiając na takich "koksów kdrowych" z powyżej 5 - często dochodziło do quitów lub szukaniu na tzw "kółku" lub 2gie, 3cie konta.

 

Nie mówię, że ten polisch power jest właśnie takim przykładem, ale pewne jest to, że zależy mu na ratio.

 

Takie ratio to trochę masochizm, nie wiem czy to prawda, że ma 24 ale nawet jak tak, to wystarczy dobra ekipa i z jego 24 robi się max 3 lub mniej;]

Wszystko zależy od przeciwnika.

 

Można ostro nabijać ratio, wychodząc z gier, szukając na kółku, kampiąc i grając tylko przeciwko słabym graczom - ale czy to ma sens? Jak widać dla niektórych ma. I będzie miało w końcu epindol musi rosnąć. Chciałbym przeciwko temu kolesiowi zagrać - w życiu nie widziałem, żeby ktoś na u4 zrobił 30:0.

 

PS

 

Wypadł mi arrowhead, gra mi się tym mega:D taka lepsza wersja copperhead z większym magazynkiem i mniejszym rozrzutem.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

nie chce ktoś popykać ze mną w multi? Jak nigdy nie gram w multiplayer tak tu sie wkreciłem i gram od kilku dni i chciałem cos podziałac w rankedzie ale granie z randomami troche mija sie z celem i nie moge wyjsc z bronzu bo to czysta loteria... Odrazu mówie, że nie kozacze w tej grze ale miło byłoby pograć bardziej zgraną ekipą;p Jak cos to nick Kacprzak1991

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

widze ze cie strasznie boli,ze nie podobal mi sie twoj film:)Jak pisalem nie mam czasu na to zeby wrzucac cos przez neta,jakos nie zabardzo lubie sie chwalic...

Nie masz czasu kilknąć dwóch przecisków na padzie? Ehh biedaczysko :smutas:

Odnośnik do komentarza

nie chce ktoś popykać ze mną w multi? Jak nigdy nie gram w multiplayer tak tu sie wkreciłem i gram od kilku dni i chciałem cos podziałac w rankedzie ale granie z randomami troche mija sie z celem i nie moge wyjsc z bronzu bo to czysta loteria... Odrazu mówie, że nie kozacze w tej grze ale miło byłoby pograć bardziej zgraną ekipą;p Jak cos to nick Kacprzak1991

 

W sumie dawno nie grałem w jakieś multi dłużej (oprócz Destiny), a to z U4 o dziwo mi się spodobało (bo w U3 nie szło mi kompletnie), więc wyślij mi zapro - chętnie popykam :)

Odnośnik do komentarza

Szukanie na kółku = przed rozpoczęciem wyszukiwania graczy lider zespołu wciska kółko na padzie - wyskakuje okienko czy chce przerwać wyszukiwanie. Jednak nie przerywa tylko czeka kogo wylosuje, jak wylosuje 5 randomów to kontynuuje grę, a jak widzi, że od razu wyszukało całą piątkę (czyli zespół) to cofa do menu. Tak do skutku aż jego drużyna będzie grała przeciwko 5 randomowym graczom.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, gdzie tu rozum ^_^ Ja z chęcią pograłbym w ekipie, nie jestem jakimś wymiataczem, gram raczej dla przyjemności i różnie bywa z wynikami, ale robię co mogę  :good2: Gdyby ktoś chciał to zapraszam - bez spiny ale tak by mieć radość z gry. Pytanie jeszcze z innej beczki - jeśli ja mam np:rangę brązową a znajomy srebrną to nas wywala jak chcemy pograć razem - to przez różnicę rang, czy glitch jakiś? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...