Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Sam bym kupił to legacy collection, tylko nigdzie nie mogę znaleźć. Na allegro nie ma sklepy typu Ultima tez nie mają. A na zapytanie czy pojawi się wkrótce odpowiedź brzmi , że na razie nie.

nowka, 199zl na allegro, mieli 10 sztuk. Przejde to bede sprzedawal ;p

 

Edit: od nich bralem, ale tez sie naszukalem wczesniej sporo

Odnośnik do komentarza

To jedna z najrzadszych gier jakie wypuszczono na X360, osiąga chore ceny na aukcjach (100-150$), mi udało się ją kupić całkiem okazyjnie, więc dwa razy się nie zastanawiałem. W końcu chcę złożyć fullset.

Ok tzn że traktujesz gry na xboxa jak pokemony i musisz mieć je wszystkie ? :) Powodzenia w takim razie daj znać jak zdobędziesz wszystkie x gier. Swoją drogą ile tych gier na x'sa wyszło  ?

Odnośnik do komentarza

Na X'a powoli dobijam do 700. Muszę wciągnąć na listę zakupy z ostatniego miesiąca - nie było na to wcześniej czasu.

Zdaję sobie sprawę, że wygląda to wszystko bardzo chaotycznie i tak jak bym brał co popadnie, ale podchodzę do tego hobby całkiem poważnie - wszystkie gry z moich zbiorów są katalogowane wraz z opisem stanów. Głównie po to, żeby przy zakupach móc szybko sprawdzić czy już czegoś nie mam, chociaż rzadko zaglądam do ściągawki. Głównie w przypadku starszych platform.

 

A lista z wiki niestety nie nadaje się na wyznacznik, bo u mnie wchodzą w grę różne wydania (z osobnym achievement setem). Na szczęście dzięki Microsoftowemu API można wyciągnąć listę wszystkich gier.

Edytowane przez ping
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aż takim zboczeńcem nie jestem, ale preferencyjnie gry 3xJ/3xA, najchętniej region NTSC przy starszych platformach (60hz = mus). Wydania PAL z okładkami w europejskich językach mi nie przeszkadzają, pod warunkiem, że sama gra jest w języku dla mnie zrozumiałym.

 

Co to jest za gra na psxa?

 

Super Robot Taisen Complete Box

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...