Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy pchli targ średnio się udał, gier co prawda było od zatrzęsienia ale nic co bym bardzo chciał. Fajnie bo wpadła mi kolejna gra rally do kolekcji :)

 

20140923_100544.jpg

 

20140923_100857.jpg

 

i coś do innej kolekcji

trzy pająki z 1976 w świetnym stanie :)

 20140923_100809.jpg

 


<nerd> :D

Edytowane przez chris85
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

generalnie ja większość gier które kupuję są w takim właśnie stanie :P jedynie muszę się pozbyć resztek kleju po naklejkach. 

Fanek ja w ogóle muszę sprawdzić ceny komiksów które mam w Polsce, przez te 2 lata wyjazdów do UK i łażenia po carbootach trochę się ich nazbierało :P  Facet miał jeszcze Hulki i Transformersy wszystko po 50p za sztukę, tak teraz sobie myślę, że mogłem wziąć wszystko.

Odnośnik do komentarza

generalnie ja większość gier które kupuję są w takim właśnie stanie :Pjedynie muszę się pozbyć resztek kleju po naklejkach. 

Fanek ja w ogóle muszę sprawdzić ceny komiksów które mam w Polsce, przez te 2 lata wyjazdów do UK i łażenia po carbootach trochę się ich nazbierało :P  Facet miał jeszcze Hulki i Transformersy wszystko po 50p za sztukę, tak teraz sobie myślę, że mogłem wziąć wszystko.

 

Tylko i wyłącznie izopropanol.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pięknie, są gdzieś w Polsce takie targi :) ?

 

Jakieś pchle targi pewnie są, ale nie na taką skalę jak w UK czy USA i z pewnością gry na nich to wyjątek.

 

Amerykanie i Anglicy to narody śmieciarzy, całymi dekadami trzymają po piwnicach i strychach góry nic nie wartego syfu. U nas jak chcesz zrobić porządek z rupieciami, to jeszcze musisz za wywóz zapłacić, a tam jeszcze to sprzedasz, bo przyjdą inni śmieciarze i odkupią żeby zagracić swoje mieszkania i domy. 

Odnośnik do komentarza

Nie do końca Steryd. Nie wiem jak w USA ale w UK te wszystkie targi staroci to tradycja. To niedzielna rozrywka jak łowienie ryb, czy chodzenie na grzyby. Nie liczy się zbytnio cena czy zarobek a sam fakt, że coś niepotrzebnego znajdzie inny dom. Nie nazywaj tego "śmieciarstwem". U nas taki targ nie miałby racji bytu z prostego względu- Janusz biznesmen  wykupiłby o 6 rano wszystkie cenniejsze rzeczy i wystawił na swoim stoisku  10 zł drożej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...