Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie przedświątecznie, wrzucam nie swoje zdjęcie bo jeszcze oficjalnie nie dostałem wszystkich gier(prezent na święta) ale paczka już przyszła i persone już ogrywam.  Zestaw identyczny zamówiłem poza figurką bo tych nie zbieram.

10860230_1506613046271234_1116720613_n.j

 

Zdjęcia retro konsolek super, sam mam chęć na psp albo retrona5 w dobrym stanie bo nowe są po 400 i to trochę sporo według mnie. A dostępność gier i biblioteka jest ogromna. Co prawda można je ogrywać na vicie ale jednak pudełko to pudełko

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

(pipi) obesrane, już lepiej ouyę kupić i odpalać swoje gierki z cyganów (ROMów).

 

Caladriusa zazdroszczę mocno - nie zdążyłem kupić. Z Graj Azji Ci tak szybko doleciało, czy w innym źródle było równie tanio?

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

(pipi) obesrane, już lepiej ouyę kupić i odpalać swoje gierki z cyganów (ROMów).

 

Caladriusa zazdroszczę mocno - nie zdążyłem kupić. Z Graj Azji Ci tak szybko doleciało, czy w innym źródle było równie tanio?

 

Talesy 17$, Maguna 14$ i można kod wykorzystać.

Graj Azja zrobiła się strasznie dobra dla gier japońsko-języcznych. Przesyłka śledzona za 7$. Doszła szybciej niż przesyłka z videogameplus( i była lepiej zapakowana).

Tez chcialem brac, ale bylo chyba tylko po chińsku

Opcje , ustawienia, i menu w pełni po angielsku. Reszta po japońsku. 

 

Dziwne że nikt nie zwrócił uwagę w moim poprzednim zdjęciu na Sakura Flamingo Archives. Wychodzi że prawdziwi gracze na wymarciu.

Odnośnik do komentarza

Dziwne że nikt nie zwrócił uwagę w moim poprzednim zdjęciu na Sakura Flamingo Archives. Wychodzi że prawdziwi gracze na wymarciu.

 

no ta, bo graczem nie jest ten, kto nie zna kazdego (pipi) z xboxa, ktore wyszlo tylko u japonczykow, do tego biorac pod uwage ilosc sprzedanych tam xboxow, to gra rozeszla sie w ilosci 300 sztuk,

Odnośnik do komentarza

Ja zwróciłem, bo ostatnio nawet chciałem kupić, ale dałem sobie na wstrzymanie choć pewnie potem będę żałował, wypatrując reprintu. Swoją drogą w dobrej cenie jest jak za tyle gier.

 

Paczka mi przyszła z retro:

 

 

Jakis taki na odwal sie ten film...i to jeszcze z osobami postronnymi:/ Ale segunia fajniutka, prawie jak nowka.

 

P.S. Kolega ma buty z serii Ferrari czy Driveclub?

Odnośnik do komentarza

 

Dziwne że nikt nie zwrócił uwagę w moim poprzednim zdjęciu na Sakura Flamingo Archives. Wychodzi że prawdziwi gracze na wymarciu.

 

no ta, bo graczem nie jest ten, kto nie zna kazdego (pipi) z xboxa, ktore wyszlo tylko u japonczykow, do tego biorac pod uwage ilosc sprzedanych tam xboxow, to gra rozeszla sie w ilosci 300 sztuk,

 

 

Tyle że to jest pakiet zaje.bistych shmupów dla prawdziwych graczy, a nie jakaś nowelka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...