Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dwójka na ps2 też była bardzo ok. 

 

Dokładnie jak mówi pawcio, otwarty świat i swoboda oraz fajne misje spowodowało, że wszystko zagrało i to był kawał dobrego Spider Mana. Spider-man od neversoftu i ten od treyarch najlepsze potem Ultimate Spider-Man, reszta nuda. A grał ktoś w tego Spider-Man The Movie?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Dwójka na ps2 też była bardzo ok.

 

 

Dokładnie jak mówi pawcio, otwarty świat i swoboda oraz fajne misje spowodowało, że wszystko zagrało i to był kawał dobrego Spider Mana. Spider-man od neversoftu i ten od treyarch najlepsze potem Ultimate Spider-Man, reszta nuda. A grał ktoś w tego Spider-Man The Movie?

Na podstawie tej starszej trylogii? Taka tam gierka na licencji,, grało się ok, ale nie wiem, czy wytrzymała próbę czasu. Spoko było to, że mie trzymali się kurczowo filmu i nawrzucali Kravenów, Shockerów i resztę bandy.

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Miał byc super zakup a wyszło jak zawsze.

 

Tak jest! Przyszła moja ukochana!

 

 

e0c998aacac6064amed.jpg

 

 

 

WTF?!? Kto pakuje sprzęt w taki karton. Miękki jak aksamit :sorcerer:  To chyba zły znak.

 

 

9ef672405c9eb0e3med.jpg

 

 

Przynamniej działa! :empathy3:

 

 

011de37cd7f6d2bamed.jpg

 

 

 

Stan nie taki jak obiecywano, nie taki jak chciałem, no ale cóż człowiek może poradzic? Widac, że o sprzet nie dbano. Szkoda bo fajny zestawik. Leci na handel bo wolałbym w lepszym stanie.

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

:obama:

Duży plus za Królika i Spider-mana, Tarzan również świetna gra, w alladyna na psx nie było dane zagrać. Zapytam jeszcze, ile Cię Spider-man kosztował ?

 

20zł na allegro  :obama:  niestety na zdjęciu nie widać ale przednia część pudełka jest pęknięta strasznie chuyowo to wygląda ale płyta i reszta jest w goty stanie.

Odnośnik do komentarza

nawet nie wiem, nigdy to mnie nie interesuje bo vita jest region free - na pudelku sa elementy napisane po francusku co by sugerowalo wydanie EU, znowu ESRB czyli oganizacja, ktora zajmuje sie ocenianiem  od jakiego wieku jest gra to ogranizacja dziala w USA i Kanadzie :P

 

moze kypq wie bo to od niego z pchliego targu kupowalem

 

btw. nie kupuj ps tv, ino vita!!!!

 

edit - na pewno obie to us wlasnie przez ta kategorie wiekowa, europejskie pudelko jest takie:

 

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/75/20/35/4775203551

Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam czy nie wziąć wersji cyfrowej za 5 dych... Chciałem kupić na VGP.ca to akurat teraz ciulki nie mają tej gry. :( Za to leci do mnie teraz Neptunia Rebirth, ale z graj-azji bo vgp też jej obecnie nie ma (ceny podobne).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...