Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Daxter (86%) przynajmniej zbieral lepsze srednie oceny niz The Order (64%) - obydwie gry pochodza od tego samego developera czyli Ready At Dawn. :P

 

Zrodlo srednich ocen: GameRankings.

Na Daxtera nie bylo takiego hajpu, co ciekawe obydwie gry maja podobna dlugosc wedlug strony How Long to Beat.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Niecierpię steelbooków. Chociaż wizualnie mi się podobają (ten z Majory jest GOTY), tak nie lubię, jak mi się coś mocno wyróżnia na półce, nawet pudełka o innych kolorach mnie irytują ;) wszelkie steelboxy jakie mam, są pochowane po pudełkach a gierki leżą w oryginalnych, normalnych pudełkach, dlatego troszeczkę ubolewam nad faktem ze DS2 w tej wersji jest tylko w metalu. No ale ma obwolutę, więc nie będzie aż tak bardzo na półce widać :D

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Niecierpię steelbooków. Chociaż wizualnie mi się podobają (ten z Majory jest GOTY), tak nie lubię, jak mi się coś mocno wyróżnia na półce, nawet pudełka o innych kolorach mnie irytują ;) wszelkie steelboxy jakie mam, są pochowane po pudełkach a gierki leżą w oryginalnych, normalnych pudełkach, dlatego troszeczkę ubolewam nad faktem ze DS2 w tej wersji jest tylko w metalu. No ale ma obwolutę, więc nie będzie aż tak bardzo na półce widać :D

 

Haha, ale numer. To ja miałem tak za czasów PS2 jak się gry w platynie odróżniały od normalnych, z jednej strony chciałem mieć kolorystycznie ustawione, a z drugiej gatunkami i wku.rwiało mnie, że mogę mieć ustawione tylko wg jednego XD Przy PS3 to te grzbiety od gier zawsze inaczej wyglądają, więc mi przeszło, a steelbooka lubię czasem sobie zdjąć z półki, otworzyć, pooglądać i odłożyć z powrotem :D

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niecierpię steelbooków. Chociaż wizualnie mi się podobają (ten z Majory jest GOTY), tak nie lubię, jak mi się coś mocno wyróżnia na półce, nawet pudełka o innych kolorach mnie irytują ;) wszelkie steelboxy jakie mam, są pochowane po pudełkach a gierki leżą w oryginalnych, normalnych pudełkach, dlatego troszeczkę ubolewam nad faktem ze DS2 w tej wersji jest tylko w metalu. No ale ma obwolutę, więc nie będzie aż tak bardzo na półce widać :D

Chyba nigdy w życiu nie czytałem/słyszałem/widziałem, aby ktoś nie lubił wydań steelbook. :D

Chłopie, przecież to kapitalna sprawa. To nie crapiszcza pokroju żółto-czerwono-szaro-zielonych wydań essentials, Platinum czy classics. :) SB są ekstra (nie mylić z esbecją).

Odnośnik do komentarza

Ja tez nie lubie steelbookow - przez te glupie zatrzaski na ktorych siedzi plyta, sa tak sztywne, ze plyta az wygina sie podczas wyciagania, a nie da sie tego zwolnic poprzez nacisniecie jak w normalnych pudelkach.

 

Wszystkie gry na czas ogrywania przelozylem do zwyklych pudelek bo nie chcialo mi sie za kazdym razem bawic podczas wyciagania ze steelbooka.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co wam się w nich "zaciera", ale ja tam steelbooki szanuję i wszystko jest z nimi ok. Jak się nimi rzuca i walają się po kątach to nie ma co się dziwić. U mnie steelbooki mają swoje stałe miejsce na półce i z reguły są bardzo rzadko ruszane z miejsca. Ja ogólnie lubię takie wydania gier. Wolę steelboka niż wielkie pudła kolekcjonerek, które zajmują w pisdu miejsca.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...