Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Zu1pc28.jpg

Odkryłem CEX w Poznaniu, no i mimo to że mam juz tylko kase na zycie to nie moglem sie powstrzymac po prostu :D

i0B6awq.jpg

Za takie pieniadze az szkoda bylo nie brac, Maximo i Canis to zakupy z poczatku miesiaca, a te z nalepkami to z CEX'u.

 

Jedyne wlaśnie co w(pipi)ia w tym sklepie to te nalepki na pudelkach, jak tak mozna kaleczyc okladki :/

 

Założyłem konto u nich, szkoda że nie można płacić przelewem online.

Odnośnik do komentarza

 

Zu1pc28.jpg

Odkryłem CEX w Poznaniu, no i mimo to że mam juz tylko kase na zycie to nie moglem sie powstrzymac po prostu :D

i0B6awq.jpg

Za takie pieniadze az szkoda bylo nie brac, Maximo i Canis to zakupy z poczatku miesiaca, a te z nalepkami to z CEX'u.

 

Jedyne wlaśnie co w(pipi)ia w tym sklepie to te nalepki na pudelkach, jak tak mozna kaleczyc okladki :/

 

Założyłem konto u nich, szkoda że nie można płacić przelewem online.

 

No, ale na stronie to nawet nie 1/3 tego co mają na sklepie, uwierz mi - chyba by bylo to niemozliwe zeby aktualizowac to na biezaco, bo jak tam bylem to naprawde z 20 osob chodzilo po sklepie a stalem w kolejce z 10minut. 

Odnośnik do komentarza

w uk raz na 24h jest robiony update strony jak sie nie myle wiec pewnie to samo jest w pl, fajny komis tylko ostatnio nowosci czesto maja drozsze niz nowki w sklepach

Zaskoczyła mnie cena skupu Rage na ps3 33 zł a psrzedaż za 50 . 

 

 

Może ktoś polecić sklep www gdzie można zakupić klasyki na ps2 psx....... no i tam gdzie wysyłają do PL.

 

Sprawdzałem game.co.uk kiedyś coś tam mieli ale dziś..... lipa

Edytowane przez KUBUŚ
Odnośnik do komentarza

Nie no ceny mają różne, na PS2 raczej bardzo rozsądnie, np takie Project Zero kupiłem za 15zł, gdzie na allegro najtaniej za 100zł, a na ebay.co.uk gdzieś srednio 10F, mieli tez MvC2 za 60zł, gdyby nie obkrojone finanse to bym juz dawno mial to ze sobą, no ale znów np GTAV używka na ps4 za 290, to lekka przesada :)

Kubson, na polskiej stronie nie ma np gier na WiiU, Wii, 3DS'a, DS'a, PS2, PSP i PSV, wiec nie wydaje mi sie ze to co maja aktualnie na stronie to tez jest w sklepie :)
 

Odnośnik do komentarza

Nie no ceny mają różne, na PS2 raczej bardzo rozsądnie, np takie Project Zero kupiłem za 15zł, gdzie na allegro najtaniej za 100zł, a na ebay.co.uk gdzieś srednio 10F, mieli tez MvC2 za 60zł, gdyby nie obkrojone finanse to bym juz dawno mial to ze sobą, no ale znów np GTAV używka na ps4 za 290, to lekka przesada :)

 

Kubson, na polskiej stronie nie ma np gier na WiiU, Wii, 3DS'a, DS'a, PS2, PSP i PSV, wiec nie wydaje mi sie ze to co maja aktualnie na stronie to tez jest w sklepie :)

 

 

Mozna u Ciebie zlozyc jakies zamowienie na gierki? Naturalnie za fatyge wynagrodze :P

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czemu nie maja wszystkich gierek na stronie podanej, ale to od niedawna musi byc otwarte bo wczesniej tego nie widzialem. Ruch ogromny z tego co bylem przez chwile, no i facet za lada mowil ze dostawy maja tez co chwile i ze czesto sie zmieniaja gry. 

Podejrzewam ze duzo perelek mozna wyrwac, tak jak ja wyrwalem to Project Zero, i wyrwalbym MvC2 :D

Jakby co to piszcie PW to jakos sie ugadamy i mozna to zalatwic :) 

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Czesto bywalem w Cex w Uk. Paradoks tego sklepu to ceny, mozna wyrwac u nich mega tanio rozne gry, z drugiej strony maja jakies ceny z kosmosu niektorych gier i oplaca sie u nich sprzedawac. Najlepiej za voucher. Bardzo fajny sklep. W uk maja wszystko z elektroniki w nim.

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

No ale wlasnie dlatego oplaca sie u nich sprzedawac za voucher bo dostaniesz prawie tyle ile za nowke w innym sklepie. Nie jest tak zawsze bo maja tez tanie. Killzona, mgs gz kupowalem za mniej niz 15f.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...