Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

No ja na ten przykład głównie gram to platynki mi nie przeszkadzają. Kolekcjonuje przy okazji bo nie wyobrażam sobie opcji, że kończę jakąś grę, sprzedaje ją żeby kupić następną, a potem za pół roku mam ochotę znowu zagrać w gierkę, której już nie mam.

A jak się ustawia na półce i oddzielnie układa się premierówki, a oddzielnie platyny to nawet schludnie to wygląda.

 

A z drugiej strony jest jeszcze temat instrukcji. Niby zagląda się do niej co najwyżej raz albo i wcale, ale strasznie mnie wpienia jak nie mam jej w komplecie z grą, bo opis przedmiotu nie raczył zawierać informacji o jej braku. Pal licho jeśli zdarzyło mi się to ostatnio jak kupowałem gierki za 20 złoty w większym zestawie. Kiedyś kupiłem Vagrant Story parenaście złotych taniej i zadowolony, że udało mi się wyrwać niezłą okazję czekałem na przesyłkę. Jak doszła i zobaczyłem, że nie mam instrukcji to myślałem, że wyjdę z siebie i stanę obok. To samo zresztą miałem jak kupiłem MGS z "pęknięciem na pudełku". Okazało się, że chodziło o pudełko w dwóch częściach, ale o tym już chyba kiedyś wspominałem gdzieś na forum.

Odnośnik do komentarza

 

Ja nie kupuje gier bez instrukcji, nie czytam ich, ale pudelko po otwarciu wyglada bez niej jakos łyso

To chyba musisz zrezygnować z current-genów.

Na początku też było mi dziwnie. Teraz jestem mile zaskoczony, kiedy w pudełku znajdę....1 kartę chociaż.

 

zbieram tylko gry z ds, tam sa instrukcje ;p current genowe ogrywam i sprzedaje, z malymi wyjatkami jak Tlou czy Bloodborne
Odnośnik do komentarza

Biorę do łapy DMC i.. pudełko jest z plastiku a nie recyklingu po butelkach, okładka i instrukcje są z papieru konkretnego a nie przezroczysty niemal druk lipnej jakości jak to ma miejsce w obecnej generacji. No i fun - ja pierdzielę Dante nic się nie zestarzał. Ten OST podczas początkowego przemierzania zamku do dziś wywołuje u mnie setkę emocji, grając dziś i grając w premierę tego tytułu. 

Odnośnik do komentarza

Jak juz kiedys wspominalem, chcialem kiedys kolekcjonowac gry na PS Vita, ale one wygladaja najbiedniej ze wszystkiego co do tej pory wychodzilo. Dobry przyklad to wlasnie nowo nabyta Disgaea 3 na Vite.

Wiem ze na inne konsole nie ma instrukcji ale jakos vita wyglada super biednie, male niebieskie puste pudeleczko i kawalek karty SD. Strasznie to zimne i sterylne:

 

2lwndhx.jpg

a3l3jb.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Biorę do łapy DMC i.. pudełko jest z plastiku a nie recyklingu po butelkach, okładka i instrukcje są z papieru konkretnego a nie przezroczysty niemal druk lipnej jakości jak to ma miejsce w obecnej generacji. No i fun - ja pierdzielę Dante nic się nie zestarzał. Ten OST podczas początkowego przemierzania zamku do dziś wywołuje u mnie setkę emocji, grając dziś i grając w premierę tego tytułu. 

 

Najgorzej wygląda instrukcja na odwrocie okładki, którą widać po otwarciu pudełka z grą. Przecież to jest okropne.

 

Panowie! Panowie! To wszystko tylko wierzchołek góry lodowej.

Gra? The Order: 1886. Cena? 249. Miejsce? Saturn. Pudełko? Niebieskie bluryjowe, z roku na rok, coraz tandetniejsze.

Sytuacja? Po drugim przejściu gry, chciałem wsadzić płytę do pudełka. Zobaczyłem coś co mnie załamało. Okładka sama z siebie przedarła się idealnie na środku rewersu pudełka w miejscu gdzie są zaczepy na ok. 3-4mm. Wszystko wygląda na nowe. Żadnego śladu na pudełku, folia lekko zagnieciona przy zaczepie, bo pudełko ma wadę fabryczną i nie jest utwardzane w tym miejscu. Żadnej gry nie mam z przedartą okładką, a tutaj musiałem ratować sytuację żeby dalej to nie poszło i kupiłem taśmę klejącą. "Zakonserwowałem" okładkę, ale jak tak ma wyglądać przyszłość pudełek, to nie dziwie się rosnącej popularności gier cyfrowych. Teraz czekam aż The Order: 1886 będzie po 20 zł i kupię albo nabędę używkę za 15 zł i podmienię okładkę. Co za czasy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...