Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

To nówka?  :mog:

Jeszcze na tyle rozrzutny z pieniędzmi nie jestem ;) Ale stan bardzo dobry.

 

bateria trzyma jeszcze?

Trzyma, bo akurat wymieniona przez sprzedającego. Zresztą nawet jeśli byłaby oryginalna, nie wyczerpana do reszty bateryjka to i tak bym profilaktycznie przed graniem wymienił.

Odnośnik do komentarza

Co tam forumku ? Jak baron zapowiadal, ze wrzuci najdrozsze w tym temacie zakupy growe i tak sie stalo.

 

Pierwsza rzecz jaka zakupilem kochani ostatnio, to najnowszy,nowiutki i swiezutki iPhone 6s 64GB za 859 euro. Androidowy plebs nie dla mnie wiec kupilem to. Mozna tanio i elegancko ? Mozna.

 

Nastepna rzecz moi kochani to Star Wars Battlefront za jedyne 65 euro. No co to jest dla mnie ? Nic, a wy co ?

 

2meptw1.jpg

 

fwoaww.jpg

  • Minusik 18
Odnośnik do komentarza

241k0ib.jpg

 

TLOU - chyba 5 zakup tego tytułu i mam 20%, ale ukończę tę przygodę.Wierzę :)

Ratchet 10th - Ale seria, ale platformery, zacząłem od jedynki i świetnie się gra mimo 12 lat na karku.

3in1 na NESa - Kupiłem od znajomego kartridż od którego zaczynałem kolekcje na NESa, którą sprzedałem jak ostatni kretyn, nie wiem po co i dlaczego, ale płaczę do dziś, a jest za czym, bo było tam wiele kozackich gier trudnych do zdobycia.

Ratchety świetne. Ostatanio ogrywałem wszystkie od jedynki do nexusa. Trylogia najlepsza - grałem na Vicie. Super też  jestTools of Destruction na PS3. Później forma już nieco leci w dół, ale nadal ok.

Odnośnik do komentarza

 

Ratchety świetne. Ostatanio ogrywałem wszystkie od jedynki do nexusa. Trylogia najlepsza - grałem na Vicie. Super też  jestTools of Destruction na PS3. Później forma już nieco leci w dół, ale nadal ok.

 

A jak jest z płynnością działania Ratcheta na Vicie? Czytałem gdzieś, że wszystkie trylogie Jak, Sly i Ratchet chodzą dość słabawo na tej maszynce.

Odnośnik do komentarza

 

Ratchety świetne. Ostatanio ogrywałem wszystkie od jedynki do nexusa. Trylogia najlepsza - grałem na Vicie. Super też jestTools of Destruction na PS3. Później forma już nieco leci w dół, ale nadal ok.

 

 

A jak jest z płynnością działania Ratcheta na Vicie? Czytałem gdzieś, że wszystkie trylogie Jak, Sly i Ratchet chodzą dość słabawo na tej maszynce.
Trylogia Jak&Daxter działa słabo, ale za to Ratchet i Sly działają bardzo ok. Wiem, bo w sumie wszystkie te klasyczne trylogie ukończyłem na Vicie właśnie. :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...