Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

plakat fajny,ale tragiczna ta antyrama - wystające metalowe chwytaki + większa powierzchnia niż plakat dają efekt jakby to wisiała jakaś praca na konkurs plastyczny w podstawówce.

 

Polecam takie z plexy co ja mam za 60zł z praktikera

 

10gyz9i.jpg

Edytowane przez Soban
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam identyczne wydanie, ale... francuskie/holenderskie :/ tak to bywa z zakupami na alegreto.

 

Mam nadzieję, że kiedyś to będzie coś warte. Jak parę tygodni temu sprawdzałem za ile stoi to nie dość, że ciężko w ogóle coś znaleźć to jak już było to za ponad stówkę.

 

Kiedyś to niestety disc rot zeżre te płytki i pozostanie tylko ładna okładka z instrukcją + kopia na verbatimie :).

Odnośnik do komentarza

 

Mam identyczne wydanie, ale... francuskie/holenderskie :/ tak to bywa z zakupami na alegreto.

 

Mam nadzieję, że kiedyś to będzie coś warte. Jak parę tygodni temu sprawdzałem za ile stoi to nie dość, że ciężko w ogóle coś znaleźć to jak już było to za ponad stówkę.

 

Kiedyś to niestety disc rot zeżre te płytki i pozostanie tylko ładna okładka z instrukcją + kopia na verbatimie :).

 

 

Jak zrobisz kopie na verbatimie, to ta kopie szybciej zezere disc rot niz plyte od PS2 i tak :sorcerer:

 

Lepiej trzymac na dysku twardym i kopie zapasowa gdzies jeszcze.

Odnośnik do komentarza

To jest nieprawdą co piszesz. :(

 

Czysta brudna prawda. Dlatego nie ma co się zastanawiać nad tym ile gierka będzie warta za kilka lat, tylko w nią grać, łapać piękne chwile, wspomnienia cenniejsze niż plastik, zachować w głowie moc wrażeń, których nie kupią żadne pieniądze.

 

 

 

Mam identyczne wydanie, ale... francuskie/holenderskie :/ tak to bywa z zakupami na alegreto.

 

Mam nadzieję, że kiedyś to będzie coś warte. Jak parę tygodni temu sprawdzałem za ile stoi to nie dość, że ciężko w ogóle coś znaleźć to jak już było to za ponad stówkę.

 

Kiedyś to niestety disc rot zeżre te płytki i pozostanie tylko ładna okładka z instrukcją + kopia na verbatimie :).

 

 

Jak zrobisz kopie na verbatimie, to ta kopie szybciej zezere disc rot niz plyte od PS2 i tak :sorcerer:

 

Lepiej trzymac na dysku twardym i kopie zapasowa gdzies jeszcze.

 

 

Miałem na myśli sytuację, w której ściągasz z internetowego REPOZYTORIUM plik ISO i wypalasz, po tym jak okazuje się, że płyta z ukochaną grą wartą 500zł już nie bangla :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podobno te plytki maja trzymac od 50 do 100 lat, watpie zebym tyle zył, predzej zejde na zawał jak zobacze za xxx lat gdzie wyladowala moja ukochana branza gier. Mam nadzieje ze carty od Nintendo Ds chociaz z 40 lat potrzymaja, bo na emeryturze bede gral...chociaz nie wiem na czym bo pewnie te DS'y popadaja jak muchy, chyba ze znajdzie sie jakis magik co bedzie umial wskrzesic taka maszynke.

Odnośnik do komentarza

no ja widziałem taką płytę kiedyś dawno, był to stary werbatim z muzyką, który leżał luzem na strychu kilka lat, a więc był narażony na wilgoć, kurz i uj wie co jeszcze to się nie dziwię, że się zniszczył 

 

dyski z grami traktujemy chyba nieco inaczej, wszystko w pudełkach, w naszych domach, a ja swoją kolekcję włożyłem jeszcze do wielkiego plastikowego pudła bo nie mam gdzie tego trzymać na półkach

 

za kilka(naście) lat przekonamy się kto ma rację, my czy ping

Odnośnik do komentarza

pingu pewnie rozpowiada plotki o disc rocie w necie, żeby wszyscy panicznie pozbywali się swoich kolekcji, a tym czasem on zbierze większość gier z psx/ps2 i za 15 lat będzie jedynym dostawcą takich gierek w Polsce i jak wywinduję ceny to zostanie milionerem

 

Tak z innej beczki to polecam każdemu, któremu zależy na płytach (i nie boi się o disc rot) zaopatrywanie się w chciane tytuły teraz. Z upływem lat będzie coraz trudniej o ładny egzemplarz. Już w tej chwili 8 na 10 zakupów allegrowych kończy się rozczarowaniem, a mówię tu o tytułach na dwie poprzednie generacje. Większość naszego rynku jest zasypana używkami z UK skupowanymi w hurcie po kilkadziesiąt pensów, bo do sprzedaży 'na miejscu' się nie nadają. Przedsiębiorczy Polacy zwęszyli biznes, pozakładali firmy i teraz 90% ofert gier PS2 na allegro to sklepy sprzedające syf, lub ludzie co nazwozili gratów z wysp. Dlatego ja jako naczelny śmieciarz tego forum zaopatruję się w hurtowo w Japonii i USA. Japonia = w 95% mega zadbany towar w stanie jak nówka, nawet przy 20 letnich (starszych ode mnie) płytach, zaś USA to niestety walka z naklejkami + często płyty po polerce. Ale wolę już płytę po polerce w dobrej maszynie, niż porysowane gó.wno z allegro/regenerowaną płytę na disc buddy za 700zł i buffing padach robionych ręcznie z castoramowych materiałów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...