Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie mam tu za dużo postów. Nie wiem, czy można tu pokazać zakupy z całego życia (dwa pierwsze zdjęcia), ale spróbuję. Najwyżej moderacja usunie ten wpis.

Chcę tylko zrobić koledze niespodziankę. Dwa piersze zdjęcia już widział, więc pokaże mu też swoje ostatnie zakupy. Rzadko kiedy mam pieniądze na nowe gry, więc cierpliwie je zbieram a potem przychodzi pora na wydanie tego wszystkiego. Lubię ten moment.

 

 

jfarm9.jpg

 

 

2gw6jq1.jpg

 

 

Dajzner, na zdjęciu poniżej są moje ostatnie zdobycze.

 

28tkoeu.jpg

 

Pozdrawiam posiadacza Panzer Dragoon Sagi na Saturna (Ty wariacie), Dark Pharmacista (mam nadzieję, że nie przekręcam nicku), no i wszystkich innych userów. 

 

Moja skromna kolekcja gier to sztuka kompromisu. To wysiłek wielu ludzi, owoc ich hojności i mojej ciężkiej pracy. Każda z tych gier to rezygnacja z dziesięciu innych gier na inne posiadane przeze mnie sprzęty.

 

Dzięki za pozdrowienia. Zacna kolekcja. Pięknie się ogląda w całości efekt wieloletnich starań.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Witam. Nie mam tu za dużo postów. Nie wiem, czy można tu pokazać zakupy z całego życia (dwa pierwsze zdjęcia), ale spróbuję. Najwyżej moderacja usunie ten wpis.

Chcę tylko zrobić koledze niespodziankę. Dwa piersze zdjęcia już widział, więc pokaże mu też swoje ostatnie zakupy. Rzadko kiedy mam pieniądze na nowe gry, więc cierpliwie je zbieram a potem przychodzi pora na wydanie tego wszystkiego. Lubię ten moment.

 

 

jfarm9.jpg

 

 

2gw6jq1.jpg

 

 

Dajzner, na zdjęciu poniżej są moje ostatnie zdobycze.

 

28tkoeu.jpg

 

Pozdrawiam posiadacza Panzer Dragoon Sagi na Saturna (Ty wariacie), Dark Pharmacista (mam nadzieję, że nie przekręcam nicku), no i wszystkich innych userów. 

 

Moja skromna kolekcja gier to sztuka kompromisu. To wysiłek wielu ludzi, owoc ich hojności i mojej ciężkiej pracy. Każda z tych gier to rezygnacja z dziesięciu innych gier na inne posiadane przeze mnie sprzęty.

 

Dzieki, ale czemu odrazu "wariacie"? :D Okazyjnie kupiona :P Dobra kolekcja Wii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam. Nie mam tu za dużo postów. Nie wiem, czy można tu pokazać zakupy z całego życia (dwa pierwsze zdjęcia), ale spróbuję. Najwyżej moderacja usunie ten wpis.

 

Do zdjec z grami jest temat "Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy":

http://www.psxextreme.info/topic/60518-wasze-kolekcje-gier-na-wszystkie-platformy/page-59

 

 

Super kolekcja !

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie dorwiesz bo to nie jest mozliwe - w palu wyszla tylko dwojka w europie (werja na 3 plytach gdzie 2 to gra a trzecia to filmik strzeszczajacy jedynke)

 

xenosaga episode 3 to epickosc totalna, swietna trylogia, a ostatnia czesc to... :fsg::fsg::fsg:

Serio?! Uuu, no to lipa trochę w takim razie. :frog: Tak czy tak będę chciał dorwać kiedyś wszystkie 3 części w pudłach.
Odnośnik do komentarza

 

Do zdjec z grami jest temat "Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy":

http://www.psxextreme.info/topic/60518-wasze-kolekcje-gier-na-wszystkie-platformy/page-59

 

 

Super kolekcja !

 

Ok, to teraz będę tu wrzucał tylko kolejne zakupy.

 

Twoja kolekcja Mario i Zeld też mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

region lock to rak, alleluja, ze normalne firmy juz tego nie stosuja, potem sie dziwic ze ludzie piracili nawet jak nie chcieli

 

 

Nie bardzo rozumiem Ficuś. Jak ktoś nie chciał piracić to montował chipa i importował grę ze stanów. Każda moja konsola z pominięciem PS3/X360 i current genów była przerabiana od razu po zakupie, ale nie chciałem piracić więc nie piraciłem tylko kupowałem gry w innych regionach :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...