Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Rano doszło mi kilka gierek na X-klocka, ale w sumie nic ciekawego, więc fot nie robię. Za to coś mnie tknęło po południu i przytargałem sobie to:

 

 

 

A4C17Mkl.jpg

 

 

 

Zgodnie z tym czego się spodziewałem - grafa nie urywa, na PC mam ładniej i przenośnie, no ale zaczynają się pojawiać fajne gierki w Japonii, więc tak czy siak trzeba było kupić.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No nie powaliło mnie infymus, ale to dlatego że dwa miesiące temu zmieniałem lapka i pograłem chwilę w nowsze gry. Gdyby nie to, że pecet to w moim słowniku urządzenie głównie do pracy, to bym się nie brał za zakup konsoli. Cóż, mam nadzieję, że Indiestation posłuży długo i że pojawią się w miarę szybko jakieś dziwolągi, bo w tej chwili mam kilka gier do ogrania.

Odnośnik do komentarza

No to dzisiejsze łupy:

 

G2y4x97.jpg

Jakość foty obrzydliwa, więc spieszę z tłumaczeniem - Alan Wake, Halo 4, brakujący Asasyn (Revelations), Black Opsy, Battlefield 3, kilka gierek na PS3, jakieś naruto i Tenchu, no i najważniejsze - dwa czteropaki żubra, bo jutro robię sobie wolne.

omA9T0G.jpg

 

A to zaległe gierki ze wczoraj, jak widać bez szaleństw, ale luki w zbiorach trzeba uzupełniać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zbyt dużego wyboru nie ma, oczywistą opcją jest seria Madden jeśli zależy Ci na realistycznym odwzorowaniu dyscypliny. W europie wyszedł jeszcze Blood Bowl w którego nie grałem i dwie arcade'owe części Blitz: The League - jak dla mnie zbyt arcade'owe (choć w NFL Street się zagrywałem).

Więcej jest tego w USA, ale niestety z region lockiem - seria NCAA Football to trochę taki Madden, ale gra się ciut luźniej, Backyard Football dla dzieciaków (crap), no  i Black College Football Xperience, ale ponoć też straszliwy syf.

 

Ogólnie na pierwszym miejscu bym postawił Maddena, na drugim NCAA. Jeśli chodzi o gameplay to najlepiej mi się latało w Maddenie 09, choć 11-tka też niczego sobie. Fani sportu są w zasadzie skazani na EA.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"Zbytnio duzo"? To jakies masz?

MGS:GZ i Yakuza Ishin ale obie są też na PS3 więc nie bardzo mam po co kupować ten sprzęt. Może pod koniec zimy bądź jakoś na wiosnę.Na obecną chwilę mam tyle gier do ogrania na PS3 i jeszcze troszkę będzie mieć swoje premiery,że nie bardzo śpieszy mi się z zakupem.

Odnośnik do komentarza

Tak, ten zafoliowany RE4 był w pudle. Wszystko wygląda jak nowe. Kolega kupił kiedyś ten zestaw na Allegro i trzymał w szafie.

 

Patrz ile tego było, były nawet bundle z Fifą i NFS. Marzy mi się fioletowy z Zeldą albo Mario Sunshine. Niektóre paki pewnie piekielnie drogie i trudne do zdobycia.

http://kaiserland77.com/wikigc77/index.php/Packs

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...