Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@Dajzner: plusik za Valkyrię, NMH i DS.Naprawdę świetne tytuły sobie sprawiłeś :thumbsup:

@Retrohunter: witamy na forum. A co się tyczy pokoju to Nintendo w nim króluje co widać choćby po plakacie Zeldy. Ale ten z SW też spoko. A ta spora ilość Gameboy'ów to z czysto kolekcjonerskiego kaprysu czy też część już "wyzionęła ducha" i zostały na pamiątkę?

Odnośnik do komentarza

Nie, tylko ja słyszę głosy. Figaro, Rayos, Guernica i Ragus to normalne chłopaki.

 

Wypraszam sobie, nie jestem normalny :confused:

 

wspanialy pokoj i retro kolekcja, kocham Cie :*

 

EDIT

 

Aaa i milo wiedziec ze jestem oficjalnie nintendofagiem :potter:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

@Dajzner: plusik za Valkyrię, NMH i DS.Naprawdę świetne tytuły sobie sprawiłeś :thumbsup:

@Retrohunter: witamy na forum. A co się tyczy pokoju to Nintendo w nim króluje co widać choćby po plakacie Zeldy. Ale ten z SW też spoko. A ta spora ilość Gameboy'ów to z czysto kolekcjonerskiego kaprysu czy też część już "wyzionęła ducha" i zostały na pamiątkę?

wszystko jest sprawne, po prostu okazyjne ceny lub prezenty. Teraz planuje połączyć Advance sp z Colorem czyli podświetlany Color. 

Odnośnik do komentarza

Biję pokłony dla Media Markt i ich objazdowej promocji Media Markt Tour 2014, która polega na tym, że mobilnym sklepem jeżdżą po miastach. A biję dlatego, że ceny płyt z muzyką, filmów dvd/blu-ray czy gier pc/psp/psv/ps3/ps4/x360 są naprawdę za(pipi)iste.

 

Poniżej mały przykład tego co zakupiłem:

 

hSOt68L.jpg

 

Z ciekawostek dodam:

 

- płyty z muzyką były średnio po 5-10 zł. Sam zakupiłem płytkę Kim Nowak za 5 zł, czy Limp Bizkit za 6 zł, albo Talk Talk tez za 5 zł.

- gry na PC, na przykład Battlefield 4 edycja Deluxe ze wszystkimi dodatkami była za 50 zł

- na PS4, np. Amazing Spider-Man 2 za 100 zł, Thief za niecałe 100 zł

- na PS3 na przykład była FIFA Word Cup Brasil za 100 zł, Minecraft (lol) za 50 zł, Thief za jakieś 80 zł, może mniej, The Bureau: XCOM Declassified za 40 zł, jakieś Batmany też za 40 zł, dużo tego było - nie pamiętam już wszystkiego

- na Vite gry po 30-50 zł

- na PSP, jak widać powyżej, gry za 10-20 zł.

- filmy DVD za 5-10 zł, blu-ray za 20-40 zł.

- na X360 gry też w super cenach, ale akurat to mnie nie interesowało

 

Oczywiście wszystkie rzeczy nówki sztuki w foliach.

 

Patrzcie zatem na stronie MM gdzie teraz jadą ze swoim sklepem i meldujcie się na miejscu. Dodatkowo można było wygrać smartfona za 1 zł. Trzeba było trafić piłką w okrągły otwór w "niby bramce". Tego dnia co ja byłem wygrało ze 20 osób, mi zabrakło 3 centymetrów do szczęścia, piłka poszybowała nieco za wysoko ;)

 

A no i za kupienie czegokolwiek dawali kody rabatowe, do wykorzystania na stronie MM.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...