Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus
ctaBUd5.jpgnIhMAjf.jpg

 

kORdO2W.jpg

 

 

A kupiłem sobie takiego ANCYMONA. Pomijając wątpliwe walory estetyczne (czy połączenie czarnego zielonym może już umrzeć?) to ergonomia i wykonanie tego urządzenia to RAKIETA. Trigggery, elegancko chodzące 2 wklęsłe gałki, dpadzik całkiem całkiem. Śliczny ekran 720p 5 cali, wszystko chodzi na androidzie, baterii starcza na dłużej niż w 3DSie i Vicie razem wziętych.

 

Na co mnie to?

 

A na przykład Castlevania IV na SNESA

 

thz1B36.jpg

Albo Metroid Zero Mission na GBA

 

zEsv9Po.jpg

 

A może FF VII na PSX?

 

iSZTctL.jpg

 

Division streamowane z PC w 60 klatkach (jak to (pipi) działa tak dobrze to ja nie wiem).

 

hzXPhPP.jpg

 

Mogę też streamować emulatory ps2, wii i tak dalej. Jako, że zawsze byłem entuzjastą przenośnego gamingu (no lubię) to zakup uważam za bardzo udany.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ile cię to kosztowało? Piękna sprawa

 

Z wysyłką 425 złotych. Taniej niż Vita i taniej niż 3DS. Używany, ale stan bardzo dobry moim zdaniem. Sprzedawca napisał dobry, ale chyba przesadził z uczciwością :]. Jedynie ta szara klapka ma jedną rysę, a tak to bdb. W pudełku był paragon, z którego wynika, że pół roku temu kupiono to za 999zł. To już przesada.

 

Fajne jest też to, że gierki z androida też rozpoznają guziki. Wreszcie ogram San Andreas jak człowiek

 

oe7AWYt.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

a co mi się uje,bało w głowie, że CT na DSa to ino w USA i Japonii wyszedł? 

 

lol, w tym Shieldzie mam jeszczę kartę SD 64gb xDDD. dobrze, że loda jeszcze nie zrobił

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

kupiles tego pirata co na allegro wisial kilka miesiecy?

 

Piraty nie działają na DSi/3DSie i nie mają wszystkich bookletów mój drogi.

Gierka to legitny oryginał.

 

Pirat o którym piszesz wciąż wisi:

http://allegro.pl/chrono-trigger-gra-na-konsole-nintendo-ds-i6052867032.html

Edytowane przez ping
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...