Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :rayos:

 

Dziś u mnie dzień bardzo obfitujący w Nintendo.

Najpierw zawitał kurier przynosząc olbrzymi karton, z dwoma wspaniałymi tytułami:

 

 

0ff4mNw.jpg

 

Nie wiedziałem, że to takie GIGANTYCZNE! Jeszcze nie rozpakowywałem, bo nawet nie mam 3DSa na którym gra ruszy - obecnie posiadam tylko japończyka, a importowanie limitki Bravely z Japonii kosztowałoby mnie pewnie więcej niż New 3DS XL, którego zamierzam wkrótce kupić, w regionie EU.

Co jak co ale na sprzęty Nintendo są PRAWDZIWE limitki, nie to co teraz się rzuca na innych platformach, marne ochłapy. Jaram się w opór!

 

 

 

 

 

Oprócz tego przyszło mi kilka rzeczy z Japonii, ale to już ostatnia paczka z japońskim retro w najbliższym czasie - zrobiłem rekonesans i o ile kiedyś gry NTSC-J w moich zbiorach były ciekawostką, tak teraz mam około 2500-3000 tytułów w tym regionie i zaczyna mi to przeszkadzać. Przerzucam fokus na wydania EU/US. Dla porównania w 2005 roku miałem kilkanaście japońskich gier. Teraz zaczynam żałować, że powyprzedawałem wersję EU różnych fajnych tytułów po dorwaniu japońców (wszystkie Crashe na przykład) - ani ze znajomymi nie zagram, ani nie pokaże gówniakowi, bo bariera językowa. Zatem powolutku odchodzę od japońskich gratów, a poniższe rzeczy są tak zwaną przesyłką pożegnalną:

 

EBgXOwS.jpg

Całkiem ładnie zachowane Pokemony Red, oczywiście pełen komplecik.

 

muBEMie.jpg

Kwadraciaki na Famicoma - Kirby! <3. Miałem na składance bootlegowej, ale coś się z moim Fami gryzł dźwięk + nie dało się zapisywać stanu gry. Teraz gierkę prawilnie przejdę z oryginalnego carta.

 

YvMjkUe.jpg

Trochę gierek na GBA - Starfy, którego mi brakowało jest gwoździem programu, nareszcie mam komplet.

 

q24zaXE.jpg

A to to raczej na sprzedaż, bo wszystko mam w boxach/lepszych stanach.

 

Ogólnie ze względu na brak miejsca i kosmiczne rozrośnięcie się zbiorów przez ostatnie lata, rozważam ograniczanie się z retro. Wyjdzie mi to na dobre, bo już wiem na co będę wydawał nadprogramową gotówkę - nowsze gry Nintendo. Nie mam czasu na granie w nie, ale same te pudełka sprawiają mi radochę, z pewnością kiedyś po nie sięgnę :).

 

 

 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Dawno nic tu nie wrzucałem ale dziś z okazji tego że chłopaki z PT mega szybko wysłali gierki (Arkady, messer big thx) doszły jako miła niespodzianka.

 

4f00b5c55d8b.jpg

 

Tearaway kupione drugi raz. Tym razem do kolekcji i ogrania przez potomnych za jakiś czas.

 

Natomiast BS5 prawilnie jak każda część do zaliczenia i dalej w obieg na PT

Edytowane przez balon
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Ograłem dawno dawno temu prawilnie na PSP, cudowne dwie przygody :sorcerer: nie wiem jak wersje na PS2 wypadają na tle PSP

Lepiej chodzą i mają lepsze sterowanie co jest dość logiczne.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

LCS ograłem na PS2 i dawało radę, VCS juz na PSP i było mocno jak ogrywałem to przy okazji premiery. :banderas: Tak jak aux pisze - brak SAS to wielki smuteczek.

Brak SAS to chyba był mój najwiekszy zawód dotyczący psp

 

Wczoraj kupiłem ponownie VCS tym razem program sobie na vicie

Odnośnik do komentarza

Kilka giereczek

1) Xeno na 3Dsa - pograłem kilka godzin i gra się lepiej niż na wii. Nigdy nie skończyłem, ale tym razem czuję że będzie inaczej :)

4642256_WP_20160318_003%5B1%5D.jpg

 

2) Limitka FFXIII-2 - gra lepsza od "trzynastki", a że nadażyła się okazja to why not ;] Miło, że w tej edycji jest soundtrack na płycie - najlepsza część każdej limitowanej edycji imo.

4642248_WP_20160318_001%5B1%5D.jpg

4642249_WP_20160318_002%5B1%5D.jpg

 

3) Forumek oszalał i tak oto przez filmiki Bansaia zakupiłem ....: (

199zł w foli

4642255_WP_20160318_004%5B1%5D.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...