Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za poprzednią odpowiedź, mam jeszcze takie pytanie (być może lekko paranoiczne), otóż czy u Was również dotykowy przycisk odpowiedzialny za wysuwanie płyty (ten niżej) lekko porusza się w górę i dół przy przesunięciu po nim palcem? Wolę się upewnić, gdyż ten wyżej "siedzi" sobie na miejscu stabilnie w takiej sytuacji. 

Edytowane przez Piggyman
Odnośnik do komentarza

Olej to. Trafienie na cichsza to tez loteria a juz na pewno te wychodzace z serwisu. Trzeba czekac na slimke albo na nowszy model ewentualnie miec szczescie i trafic cichutka. Niestety ta generacja tak ma jak nie urok to (pipi)zka, jak nie glosna to piszczy, albo pluje pytami itd.. moja jes glosna ale przynajmniej wiem co mam, a czekajac na "nowa" konsole teraz juz po gwarancji producenta, jedno licho wie gdzie i jak beda to naprawiac

Odnośnik do komentarza

Odnośnie mojej przypadłości z "ruchomym" przyciskiem, sprawdziłem inną konsolę w sklepie oraz popytałem na dodatkowych (krajowych oraz zagranicznych) forach i w większości przypadków jest podobnie. Być może przycisk ten dostał więcej luzu w niektórych konstrukcjach przez słynne problemy z samoistnym wysuwaniem płyty. Myślę więc, że temat mojego problemu został wyczerpany i dziękuję za zainteresowanie oraz chęć pomocy.

 

Co do kultury pracy konsoli, jestem (odpukać) bardzo zadowolony. Dawniej byłem w posiadaniu kilku modeli PS3 i właściwie każdy z nich dało się usłyszeć w pewnym stopniu, PS4 natomiast nie słychać praktycznie w ogóle (nawet po kilkugodzinnych sesjach z wymagającymi w mojej opinii tytułami). Głośność pracy mógłbym porównać do PC zamkniętego w obudowie Fractal Design z serii Define (są to wygłuszone obudowy). Oczywiście jest głośniej, ale jak na niewygłoszony sprzęt i tak bardzo dobrze. 

 

Napęd BD da się usłyszeć przez kilkadziesiąt sekund od czasu włączenia gdy płyta znajduje się w środku, później cisza. 

Odnośnik do komentarza

Czasem jak probuje odpalic konsolke z pada, to konsola odpada ale chwile laduje tylko laduje, a potem miga niebieska dioda, pomaga tylko twarde wylaczenie konsoli z palca. Potem konsolka odpala normalnie i wysyla komunikat o bledzie. Zdarza sie to tez czasem Wam czy u mnie cos nie tak. Dzieje sie to praktycznie od nowosci, ale kilka tygodni mialem spokoj i dzisiaj zas mi sie trafilo, wiec z ciekawosci chcialbym zapytac o to.

Odnośnik do komentarza

Chyba mam (a właściwie będę miał za jakiś czas, bo póki co da się grać) problem z R1 w padzie. L1 działa OK, słychać dźwięk kliknięcia, nie ma najmniejszych luzów. W przypadku R1 dźwięk kliknięcia jest bardziej cichy, powiedziałbym "głuchy" i przycisk jest luźniejszy, tzn. w przeciwieństwie do L1 można go trochę podnieść do góry.

 

Ma ktoś coś podobnego? Pada mam od wczoraj, więc raczej nic nie połamałem.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Za dwie godziny jadę oddać konsole do serwisu, bo szum mnie zabije :)  Pytanie do osób, które to robiły. Pakować zapewne wszystko, nawet headset, kabel HDMI i zdezaktywować konto, bo jak dadzą nową konsole to będę musiał aktywować na nowym systemie?

z takim pytaniem lepiej na infolinie dzwon. 

Odnośnik do komentarza

Witam, mam do Was jeszcze jedno pytanie związane z PS4, otóż czy u Was również kabel zasilania (wtyczkę) jest taki piekielnie ciężko odłączyć od PS4? Chciałem dzisiaj przeczyścić konsolę i musiałem się nieźle namęczyć aby ją odłączyć, aż mnie kciuk boli. Nie wiem czy takie "darcie" na siłę nie jest szkodliwe dla tego, dosyć krucho wyglądającego wejścia, jednak inaczej się nie dało. Może z czasem będzie łatwiej wypinać i wpinać ten kabel? 

Odnośnik do komentarza

A czy takie mocne "wydzieranie" wtyczki z konsoli (wczoraj musiałem wykonać taką operację wyjątkowo czterokrotnie, gdyż konsola musiała zostać przeniesiona kilka razy w ciągu dnia do innego pomieszczenia) nie uszkodzi gniazda zasilania? Wydaję mi się, że już jestem w stanie wyczuć drobne ruchy gniazda na bok (wyciągałem mocno, ale oczywiście z wyczuciem kiwając na boki, z mniejszą siłą w ogóle nie było mowy o odpięciu/ wpięciu). Być może kabel zasilania nie jest doskonale spasowany do wejścia.

 

Dziękuję ponownie za zainteresowanie tematem oraz cierpliwość co do mojej osoby. Z PS4 mam do czynienia od stosunkowo krótkiego czasu, a pewne, wyglądające groźnie rzeczy chciałbym potwierdzić u bardziej obeznanych w temacie tej konsoli :)

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...