Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mieliście kiedyś z jakimś piwem że oszukali was na pojemności xD? Wczoraj otwieram Lecha z puszki i przelewam do kufla, na puszce jak byk 500ml a w kufelku zatrzymało się idealnie na kresce 400ml xDD no zonk roku oszukali mnie na 100ml!!

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

Niedawno piliśmy łiski, ale się skończyło i zostały tylko jakieś redsy dla bab. No ale z braku laku, wypiłem Desperadosa Nocturno. Brzmi trochę jak nazwa meksykańskiej kapeli black metalowej, ale w smaku okazało się być całkiem dobrym piwkiem.
No dobra, wchodziło jak woda, bo byłem jednak pijany, ale nazajutrz, wieczorkiem również postanowiłem spróbować i ... dalej smakowało, ale nie aż tak:) 
Najgorszym ostatnio browarem jaki piłem, to był puszkowy Kasztelan, walił smrodem, a ten Desperados całkiem całkiem. Dobra, jeszcze weekend i od poniedziałku biorę się za siłkę. 
A tymczasem dziś chyba znowu Desperadosy będą pite.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Murphy's - wchodzi jak soczek, pyszne, nie za gorzkie, nie wali spirytem, średnio gazowane. Mój ostatni faworyt i to z kija.

 

Dla kontrastu Tyskie Ciemne Łagodne... Nie było nic innego ciemnego w knajpie. Jedno jeszcze zmęczyłem, ale drugie to była męczarnia. Gorzki posmak, mocno gazowane, zostawia niemiły posmak w ustach, śmierdzi mocno tanim alkoholem. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza

Mi w Ataku średnio podeszła ta trochę "ziołowa" goryczka. Za już w drugim sztandarowym, polskim piwie "nowej fali", czyli Rowing Jacku, oczarował mnie ten za(pipi)iście intensywny, cytrusowy aromat. Goryczka odpowiednia, na końcu przeplatająca się z lekką nutą słodyczy. GOTY browar, choć piję może ze 2 do roku, prawie od święta.

Odnośnik do komentarza

IMG_0221.JPG

Byłem w specjalnym sklepie z piwami i wybrałem takie dziwolągi.

Ten Behemoth, drogi (11.80zł), ale jakie ładne skłądniki: (...) płatki owsiane, jęczmień palony, chmiele, wanilia (...) 11.6 procent, sporo, ale piwo małe:)

Hemp, to piwo dla wujaszka, (4.50zł) piwo z dodatkiem ekstraktu konopii. Myślę, że będzie się dobrze komponowało z muzyka Jamesa. Jamesa Blanta :)

Bojan Kokosowe (4.70zł) - Browar wielkopolski z bojanowa, 5%, w składzie syrop glukozowy... to smakowe dla laski.

Holba (3.50) - piwo z Czech, a najtańsze i pewnie będzie najlepsze w smaku :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...