Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Kij tam z piwami, nie mogę się nadziwić tłu fotografii, gdzie Ty to zdjęcie robiłeś?  :pawel:

 

Żeby nei było całkowicie poza tematem. Widzę u siebie ostatnio atak tych piwojadów, nie piłem jeszcze żadnego. Warte to cokolwiek, czy to tylko kolejny średni produkt żerujący na wzroście zainteresowania craftami?

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Stardust spoko. U mnie dzisiaj risy wjechaly Hades i gehenna whisky stout. Generalnie wrazenia smakowe nie dla kazdego. Pierwszy mocnq papryka drugi wedzonkq i torfowe aromaty

Whisky stouty/portery u mnie zawsze na propsie, no ale ja uwielbiam szkocką. Oprócz wspomnianego Naficarza, piłem jeszcze Tanatosa - również bardzo dobry.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Żeby nei było całkowicie poza tematem. Widzę u siebie ostatnio atak tych piwojadów, nie piłem jeszcze żadnego. Warte to cokolwiek, czy to tylko kolejny średni produkt żerujący na wzroście zainteresowania craftami?

Wypiłem to Smoothie i powiem tak: jak dla mnie dosyć oryginalny smak. Miesza się w nim słodycz soku z typową goryczą IPA i przyznam, że przede wszystkim przy pierwszych łykach wydaje się, że to za bardzo do siebie nie pasuje. W połowie kufla już byłem trochę bardziej przekonany, może to przez woltaż 8,4%, którego w tym piwie w ogóle nie czuć? :usmiech: Nie jest to na pewno złe piwo, ale sądzę, że nie każdemu podejdzie.

 

Dla kontrastu mojego marudzenia, kobieta mi powiedziała, że bardzo jej smakuje.

Odnośnik do komentarza

W końcu mieli znowu w Auchanie mojego ulubionego pszeniczniaka z Ciechana.

 

Pszeniczne.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg

 

W żadnym specjalistycznym sklepie nie mogłem tego dostać a dostałem w hipermarkecie. Piękna barwa, w smaku wyraźne goździki, banan, lekko kwaskowe

 

Poza tym polecam moim zdaniem najlepszy lager na rynku - Warmińskie Rewolucje Kormorana, na pewno się już przewinął w tym temacie. W ogóle Kormoran robi genialne piwa, ich American IPA to moja pierwsza styczność z tym gatunkiem i od razu trafiłem w 10. Mają też jeden z lepszych produktów mojego ulubionego gatunku - Witbier z cyklu Podróże Kormorana. Z Witbierów smakował mi też ten z Olbrachta z Torunia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeszcze właśnie tych Grodzkich nie piłem, dobra cena to wiozłem na spróbowanie ale czytałem, że takie sobie jest. Na razie tylko Pan i Pani wypiłem i Tenczynka, PiP nawet spoko mętne, cierpkie, takie grejpfrutowe ale tylko na szklaneczkę więc raczej już nie zawita u mnie a Tenczynek było ok ale brakowało mi słodyczy tak samo w The Waiterze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...