Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

OQvt5vX.jpg

 

Taki dziś zestawik wpadł. Ju-Rajska Pomarańcza to chyba moje ulubione piwo owocowe, A ja pale ale z Pinty Kopyr polecał jako jedno z lepszych APA, Sabatu nie piłem jeszcze, Toporka dawno nie próbowałem, więc muszę przypomnieć. Wziąłem też Koźlaka z Ambera, bo innego nie było i chciałem Komesa z porterów bałtyckich, ale się Lwówkiem muszę zadowolić.

Ten kozlak z Amberu to moje ulubione piwo. Bardzo dobry jest.

Odnośnik do komentarza

Poszło w długi weekend

 

K5i2g7B.jpg

 

Bez szału :gayos: Z tego wszystkiego najlepiej mi chyba podszedł RIS od Przystanku Tleń. RIS in Peace trochę gorzej, ale znośnie. Z dwóch gose, lepiej wypadł Salty Mole. Bzyk w pszenicy zapominalny, a witbier z całej szóstki jak dla mnie najsłabiej.

Edytowane przez chmurqab
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tego Jacka piłem ze 3 razy i za każdym razem smakował inaczej, raz tak świeżo po premierze, drugi raz po recenzji Kopyry i trzeci raz na festiwalu piwa. Za pierwszym razem pamiętam, że dopiero zaczynałem smakować te piwa kraftowe i ledwo wypiłem butelkę, smakował jak asfalt, jak smoła. Drugi raz już piłem świadomie i mi smakowało a trzeci raz na festiwalu to nie smakował w ogóle jak te poprzednie.

Odnośnik do komentarza

Witam piwni smakosze!

 

Ostatnio podczas pobytu w Katowicach próbowałem specjałów browaru Kraftwerk - Sir Beboka i Flying Circusa:

 

t6YUfZw.jpg

 

5f3UUiN.jpg

 

Bebok bardzo stoutowy, cierpki wręcz, ciężkie piwo. Flying Circus urzekło mnie uderzająca na końcu nutką wanilii bourbońskiej. U mojej dziewczyny w kawiarni są wszystkie piwa z tej linii, więc spróbuję kiedyś wszystkich.

 

A na dziś troszkę lokalnego patriotyzmu:

 

v9qhLXC.jpg

 

Święty Tomasz z Kopyru polecał portera bałtyckiego, stawiając go w gronie faworytów, więc trzeba spróbować. 

Odnośnik do komentarza

Kraftwerka to piłem tego herbacianego i był ok, pilsa też piłem, ale to zdecydowanie nie ten smak, a może raczej jego brak

 

Zdecydowanie bradzieju wolę

 

piwo-przy-szkle.jpg

 

PS. Z lokalnych browarów to u mnie robią takie coś

IMAG1189.jpg

Noooo zayebiste! Tym bardziej, że conowo około 6 zeta. Poza lubuskim to pewnie więcej, bo to lokalne piwo. W sam raz, żeby wypić z 5, nie zbankrutować i nie czuć do siebie pogardy, że pijesz Tyskie

Edytowane przez gekon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...