Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

@Malibu I jak nafciarz imperialny? Mi smakował ale musiałem rozlać na 2 bo dla mnie osobiście był za intensywny żeby solo wypić :)

Teraz miałem przyjemność picia El Jaguaris coffe ris, pyszne piwko! Lilith nie mieli ale facet powiedział, że postara mi się załatwić.

Odnośnik do komentarza

w0htPcS.jpg

 

Zdecydowanie najsłabsze piwerko od Ambera jakie piłem. Pilsa w tym w zasadzie nie czuć, ale z drugiej strony za trochę ponad 2zł jak najbardziej może być, jeśli ktoś nie oczekuje nie wiadomo jakich doznań. :) Jest też wersja butelkowa.

Odnośnik do komentarza

Pilzner Miłosław

 

dawno nie piłem piwa za mniej niż 7 ziko, aż wczoraj byłem nieco przymuszony do tego "szczocha". I w sumie nie powiem, nawet nie rzygałem, ni nic. Budżetówka do przeżycia. Jak kiedyś będę biedny to będzie to moje ulubione piwo chyba. 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

@Malibu właśnie sobie sączę to nowe dzieło Kormorana i tak:
aromat: mocno słodowy + suszone owoce
smak: piwo jest generalnie słodkie, z wyraźną ale krótką goryczką, wyczuwalna kwaskowość i delitakna taniczność. nisko wysycone, bardzo pijalne. bardzo dobrze ukryty alkohol, czuć go dopiero gdy rozgrzewa przełyk i żołądek.

jeden z lepszych BW jakie piłem i choć nie jestem wielkim fanem tego stylu to sam kupiłbym drugą butelkę, polecam

edit:

 

wypiłem też wczoraj grand championa 2017, czyli nową anglię z cieszyna i... to piwo jest paskudne, ani nie jest mętne, aromat jest taki sobie, goryczka zalegająca, nieprzyjemna, mocno czuć żelazo. męczyłem je chyba z 1.5h, nigdy więcej. stylem bardziej przypomina (pipi)owy west coast niż vermont ipe.

Edytowane przez ofsajd
drugie piwo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacnie panie naprawdę zacnie. Jedynie czego zazdroszczę (zagranicznych browarów praktycznie nie znam) to Echo, wiem, że ma pojawić się znów w sprzedaży wraz z wersją BA więc :banana:

Ja postaram się w miarę picia opisać każe piwo, ale zobaczę jeszcze w jakiej formie czy tu na forum czy na jakimś blogu.

 

ps. dostałem info iż Russian Imperial Stout Double Barrel Aged – Bourbon and Rum od Pinty ma pojawić się już w styczniu :) 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Malibu napisał:

Dlatego od oceniam sobie piwka na polskikraft.pl a Untappd jakoś nie przypadł mi do gustu.

 Tak samo mam jeszcze dobrym pomyslem chuba bylo by zalozenie takiego piwnego profilu na instagramie po zdj wzrokowo tez sie szybko znajdzie piwo jakie nas interesuje.

 

Apropo popiłem ostatnio kilka porterów i z tych masowych muszę przyznać najmniej mi smakuje komes jest bardzo nierowny i tak jak okocimski w zasadzie skaczą z jakością co innego za to żywiec w małej butelce ten porter zawsze w swojej cenie robi robotę i zdecydowanie chyba najlepiej mi sie go pije. 

Jak chodzi o piwa miłosławia kiedyś lepiej się to piło ewidentnie spadła jakosc u nich ja ze swojej str juz chyba raczej nic od nich nie bede tykal bo po prostu mega kiepscizna to jest.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...