Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, second napisał:

 

U mnie w mieście nafciarz ba kosztował 36 za butelkę, zszedł błyskawicznie, w 1 dzień. Najlepiej jak ma być jakaś ciekawa warka, jeśli masz taką możliwość, dogadać się ze sprzedawcą zawczasu żeby Ci zarezerwował i odłożył jak już będzie miał na stanie.

 

Gadałem z moim zaufanym sprzedawca ale pisal ze popyt byl tak duzy ze sklepy musialy sie zapisywac po nie wiec nawet nie wie czy sie zalapie na jakakolwiek ilosc. 

Ty dostales? Duzo lepszy niz wersja bez lezaka?

tego bez ostatnio udalo mi sie kupic za 12 zl sztuka ,4 butelki wzialem bo promo bylo chyba z tego powodu ze miala wyjsc tez wersja w kartonie nowej warki.

Odnośnik do komentarza

Ale pewnie cena za kartonik juz znacznie wyzsza. Zwykly byl idealnie wywazony jak chodzi o ilosc torfu ciekawe wlasnie jak ta beczka tam zadzialala. Jedyny problem jaki czasami miewam z piwami tego typu czy tez risami to fakt ze sa pyszne ale az sie prosi zeby byly delikatnie bardziej nagazowane bo czasami ten brak gazu sprawia ze sa za bardzo juz jak wina

Odnośnik do komentarza

Ostatnio w knajpie piłem TYTBH 2017 i całkiem spoko, fajnie czuć pomarańcze, smak mocno kojarzył mi się z pomarańczową mieszanką krakowską ;)

 

I ostatnie w tym roku, trochę nieplanowane zakupy w tym roku, ten buzdygan podobno urywa tyłek.

m5APGLN.jpg

 

 

Edit. Kawowe bounty w płynie. Genialne piwo, jedno z lepszych jakie piłem w tym roku.

Edytowane przez ofsajd
Omnomnom...
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Degustował już ktoś Barlow Sorbus? Zastanawiam się czy jest sens polować. Imperium Prunum było sztosem, ale przy Barlow taki na przykład pan Kopyr kręci nosem, że w sumie jest okej, ale nic specjalnego. To mi hype nieco ostudził, przyznam.
 

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.01.2018 o 13:51, wojtasso88 napisał:

Wiadomo kiedy dokładnie prunum w styczniu, musze upolowac ze 3 (1 na lezak moze)

20 stycznia 

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1533288323374441&id=146725922030695

W dniu 4.01.2018 o 11:09, Frantik napisał:

Degustował już ktoś Barlow Sorbus? Zastanawiam się czy jest sens polować. Imperium Prunum było sztosem, ale przy Barlow taki na przykład pan Kopyr kręci nosem, że w sumie jest okej, ale nic specjalnego. To mi hype nieco ostudził, przyznam.
 

 

Piłem, opisywałem na którejś z poprzednich stron. Wydaje mi się że Pan Kopyr trochę przesadza.

Odnośnik do komentarza

6rx3Qu2.jpg

 

Dzisiaj skromniutko, ale pysznie. Strawberyy Milkshake IPA jest jednym z moich ulubionych stylów, więc czas na brzoskwinie. Kwas Pruski jest z lokalnego browaru, a berliner weisse jeszcze nie piłem.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Kopyr w ogole jakos tak wybrzydza ostatnio albo tak jak ktos pisal sprzedal sie...

Ja dzisiaj 3 x ipa:

- Califia browar 3 kumpli

- Rai z rajs. Pinta

- Mera ipa. Artezan

W zasadzie wszystkie na prawde na poziomie, pinta mega mocna goryczka ale alko swietnie ukryty dobrze by sie pilo do tlustej rybki albo sushi. 

Odnośnik do komentarza

2u3zeqh.jpg

 

Od lewej - w miarę / pyszne / lepsze niż pierwsze ale gorsze jak drugie. Odsiecz mało goryczki generalnie nie moje klimaty smakowe. Pale ale od Pinty świetne. Desperados mniej wyrazisty i głęboki jak Pintw ale jak ktoś lubi to piwo to ta wersja mniej słodka. Nadrabia mocą bo fajnie buja. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...