Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, wojtasso88 napisał:

  co innego za to żywiec w małej butelce ten porter zawsze w swojej cenie robi robotę i zdecydowanie chyba najlepiej mi sie go pije. 

Żywiec Porter w małej butelce? Jesteś pewien? Nie Perła? Spróbuj Porter Warmiński za 7 zł powinien być jest to chyba najlepszy porter z sprzedawany w sieciach typu Auchan czy Carrefour. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Malibu napisał:

Żywiec Porter w małej butelce? Jesteś pewien? Nie Perła? Spróbuj Porter Warmiński za 7 zł powinien być jest to chyba najlepszy porter z sprzedawany w sieciach typu Auchan czy Carrefour. 

 

Nie nie, perły nie pijam słabizna. 

Warmiński wiadomo pyszny porter zarówno zwykły jak i wiśniowy ale ciężko go dostać u mnie coś.

A co do żywca nie wiem czemu ale mam wrażenie, że ten w małych  butelkach jest lepszy/inny niż ten w dużej. W każdym razie w tej cenie (Koło 3zł chyba) To całkiem solidne piwo.

Odnośnik do komentarza

Z ostatnimi akcjami jak kapsle w srodku butelek jakies kawalki szkla itp. To ja sobie daruje poza tym praktycznie zadne ich piwo mi nie podchodzi wole dolozyc te 2,3 zl i kupic cos porzadnego niz te ich pseudo niekoncernowe piwa.

imperialny nafciarz konkrecik piwko. Dzisiaj jade zrobic wieksze zakupy przed swietami i licze ze beda jeszcze go mieli mam ochote kupic wlasnie kilka piwek ba bo ostatnio pecha mialem i wsio bylo wykupione. 

Ktos sie orientuje czy jakies kraftowe browarki maja fajne zestawy swiateczne?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj otworzyłem porter warmiński wiśniowy jezus maria nie rozumiem czemu to ma takie oceny dobre wszędzie. Obleśna słodycz zero smaku typowego dla portera. Nie dałem rady dokończyć małego pokala nawet. Swoją drogą polecam wendigo z brokreacji mimo że opinie ma rozne piwko swietnie wchodzi.

Odnośnik do komentarza

No generalnie portery zaczely mi dosc niedawno smakowac, raczej glownie pijam ipy bo to moj ulubiony gatunek. Ale to dziwactwo z kormorana na serio jest nie do wypicia. Ja rozumiem ze mozna slodkie rzeczy lubic ale to juz podchodzilo pod likierowate trunki niz pod piwa jak na moj gust.

A tobie pasuje?

Odnośnik do komentarza

Kwestia gustu chyba bo mi zaden komes nie smakuje np. A to z wisnia to masakra jakas sama slodycz i zero typowego dla porterow smaku. Za chwile wychodzi deep dark sea od  brokreacji warto kupic ze 3 sztuki :).

vermont ipa z lidla calkiem fajne piwko.

ja w weekend mialem okazje probowac wszystkie piwka od piwnej stacji poznan i kazde daje rade a wyroznia sie przede wszystkim bamberka double ipa z goryczka okolo 100ibu i ponad 8% alk i haitanka tropical stout rowniez mocne klimaty. Fajne piwka w przystepnej cenie. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, wojtasso88 napisał:

Tez kupilem 2 sweet temptation jedno dla siebie jedno na prezent, inperatora i sorbusa juz nie mieli : ( a nafciarza ba jeszcze nie chociaz ten chyba ma kosztowac kolo 40-50zl i szybko zejdzie...

 

U mnie w mieście nafciarz ba kosztował 36 za butelkę, zszedł błyskawicznie, w 1 dzień. Najlepiej jak ma być jakaś ciekawa warka, jeśli masz taką możliwość, dogadać się ze sprzedawcą zawczasu żeby Ci zarezerwował i odłożył jak już będzie miał na stanie.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio piłek:

 

IMG_0422.jpg

 

Moje ulubione piwo to Salamander Strawberry Milkshake IPA, więc zamiana truskawek na maliny to była tylko formalność, żeby to konkretne piwo mi posmakowało. Mętne, lekko kwaskowe, o przepięknym różowawym kolorze, przyjemnej goryczce i  choć maliny czuć tylko troszeczkę, bo lepiej grają tutaj cytrusowe nuty chmieli, to i tak jest to jedno z lepszych piw jakie piłem w swojej kraftowej przygodzie. 

 

pinta%20grape%20ale.jpg

 

Po znakomitym piwie od browaru Kingpin przyszedł też zawód. Grape Ale od Pinty wygląda i smakuje jak tani koncernowy sikacz - brak piany, kolor złotawy, posmak taniego wina musującego. Posmak moszczu winogronowego jest ledwie wyczuwalny i przywodzi na myśl mieszankę białego wina i piwa. To chyba najsłabszy kraft jakiego piłem, ale być może ma swoich fanów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...