Skocz do zawartości

Hyrule Warriors


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wprawdzie zupełnie mnie nie jara (gdyby to było, nie wiem, Platinum albo Valhalla to można by było pomyśleć, Koei tak dobrze nie rokuje), ale z drugiej strony -- patrząc pragmatycznie -- lepsza Zelda Musou niż np. skiepszczony port nowego Dynasty Warriors, które wyjdzie też u konkurencji. Nowa Zelda i tak przed 2015 rokiem by się nie ukazała. Będzie zapchajdziura w przyszłorocznym line-upie.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Szczerze, to nie wiem co o tym myśleć... Z jednej strony, to fajnie, że Nintendo bawi się spin-offy i łączenie serii (gdzie Pokemon Conquest 2 się pytam!!!), ale to Koei i ich Dynasty Warriors... Swoją drogą, tylko ja mam wrażenie, że Wii U stać na dużo więcej? Modele nawet przejdą, ale otoczenie wygląda, jak z ps2...

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Game Watch Impress is reporting that Zelda Musou/Hyrule Warriors is still on track for a summer release on Wii U in Japan. KOEI-Tecmo’s CEO Erikawa has also mentioned in the same article that there will be another new large-scale collaboration coming in the latter half of the fiscal year. Sadly Erikawa wouldn’t give any hints as to what this new collaboration might be.

 

http://game.watch.impress.co.jp/docs/news/20140507_647154.html

 

 

Summer 2014 w JP. Wcześnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozbawiło mnie to akurat jak zobaczyłem badguya w czerwonej zbroi stwierdzając iż chyba jest to zbroja z Volvagii z OoT a potem na siliconerze albo gematsu wylukałem iż postać nazywa się "Valga" xD 

 

Hyrule Warriors przypada mi bardzo do gustu bo nawiązuje do głównych serii Zeld. Sam Link jest adeptem na rycerza, Shia/Shea była przecież wiedźmą bodajże chyba wlaśnie z OoT i nawet podoba mi się motyw zazdrości o Zelde przy Linku przez ową Wiedźmę. Kto wie może być naprawdę "inne". O poziom gry się nie martwie, Team Ninja stworzyło przy nadzorze Sakamoto Metroid Other M i udało im się to fantastycznie dlatego wierze że Hyrule Warriors również będzie tytułem na 8/8+ i swoistym powiewem świeżości (a po aktualnym skoku jakościowym od ostatniego info tym bardziej jestem podjarany).

 

Poza tym ciekawostką jest to iż Aonuma od kilku lat chciał stworzyć tego typu Zelde i sam Miyamoto poszedł do niego oznajmiając mu iż Omega Force z Team Ninja chcieliby stworzyć taką grę i czy się piszę. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...