Jump to content

Hyrule Warriors


Figaro

Recommended Posts

Gra wprawdzie zupełnie mnie nie jara (gdyby to było, nie wiem, Platinum albo Valhalla to można by było pomyśleć, Koei tak dobrze nie rokuje), ale z drugiej strony -- patrząc pragmatycznie -- lepsza Zelda Musou niż np. skiepszczony port nowego Dynasty Warriors, które wyjdzie też u konkurencji. Nowa Zelda i tak przed 2015 rokiem by się nie ukazała. Będzie zapchajdziura w przyszłorocznym line-upie.

Edited by Enkidou
Link to comment
Guest Sycho141

Szczerze, to nie wiem co o tym myśleć... Z jednej strony, to fajnie, że Nintendo bawi się spin-offy i łączenie serii (gdzie Pokemon Conquest 2 się pytam!!!), ale to Koei i ich Dynasty Warriors... Swoją drogą, tylko ja mam wrażenie, że Wii U stać na dużo więcej? Modele nawet przejdą, ale otoczenie wygląda, jak z ps2...

  • Downvote 2
Link to comment

W Tych grach na ogół klepie sie stojących niemrawych przeciwników czekających na w(pipi). Już na tych filmikach widać, nie spieszy im sie do walki, jedynie bossom klepiacym na pałę. W Hokuto no Ken przynajmniej było gore a tutaj...dno i nuda.

Edited by ornit
  • Upvote 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Game Watch Impress is reporting that Zelda Musou/Hyrule Warriors is still on track for a summer release on Wii U in Japan. KOEI-Tecmo’s CEO Erikawa has also mentioned in the same article that there will be another new large-scale collaboration coming in the latter half of the fiscal year. Sadly Erikawa wouldn’t give any hints as to what this new collaboration might be.

 

http://game.watch.impress.co.jp/docs/news/20140507_647154.html

 

 

Summer 2014 w JP. Wcześnie.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zaczynają wypływać nowe materiały:

 

Hyrule-Warriors-Dated-JP.jpg

 

Póki co wiadomo że:

 

- grę robi Omega Force i Team Ninja (Koinuma i Hayashi pełnią rolę producentów, Aonuma nadzoruje)

- będzie więcej niż jedna grywalna postać

- w Japonii premiera 14 sierpnia (trzy wersje: zwykła pudełkowa, cyfrowa i premium)

Link to comment

Rozbawiło mnie to akurat jak zobaczyłem badguya w czerwonej zbroi stwierdzając iż chyba jest to zbroja z Volvagii z OoT a potem na siliconerze albo gematsu wylukałem iż postać nazywa się "Valga" xD 

 

Hyrule Warriors przypada mi bardzo do gustu bo nawiązuje do głównych serii Zeld. Sam Link jest adeptem na rycerza, Shia/Shea była przecież wiedźmą bodajże chyba wlaśnie z OoT i nawet podoba mi się motyw zazdrości o Zelde przy Linku przez ową Wiedźmę. Kto wie może być naprawdę "inne". O poziom gry się nie martwie, Team Ninja stworzyło przy nadzorze Sakamoto Metroid Other M i udało im się to fantastycznie dlatego wierze że Hyrule Warriors również będzie tytułem na 8/8+ i swoistym powiewem świeżości (a po aktualnym skoku jakościowym od ostatniego info tym bardziej jestem podjarany).

 

Poza tym ciekawostką jest to iż Aonuma od kilku lat chciał stworzyć tego typu Zelde i sam Miyamoto poszedł do niego oznajmiając mu iż Omega Force z Team Ninja chcieliby stworzyć taką grę i czy się piszę. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...