Skocz do zawartości

Nadrabianie zaległości z PSP


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Tez duzo pozytywnego slyszalem o T:DR. Nie wiem natomiast skad wynika ta swietnosc. Moglby ktos objasnic?

hmm z tego co pamietam ty grywasz w bijatyki raczej poważniej więc nie wiem czy na tym polu będę w stanie cokolwiek objaśnić, ale no DR to najlepszy tekken. No.

 

 

@Figaro

 

nie jest to prawda, chyba. Dawno temu grałem i legends był lepszy od nudnego dominatora (to walenie w tył aut - bezsens).

Odnośnik do komentarza

 

Tez duzo pozytywnego slyszalem o T:DR. Nie wiem natomiast skad wynika ta swietnosc. Moglby ktos objasnic?

hmm z tego co pamietam ty grywasz w bijatyki raczej poważniej więc nie wiem czy na tym polu będę w stanie cokolwiek objaśnić, ale no DR to najlepszy tekken. No.

 

Az tak powaznie to nie. Po prostu zarzucilem Tekkena na rzecz VF. A o DR duzo slyszalem, ze bardzo dobry balans i takie mocne przedluzenie T5. No ale na psp vf nie ma wiec mysle o tym tekkenie stad pytanie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie. To po prostu znany i lubiany Tekken 5, tylko z nowymi postaciami i chyba mimo wszystko lekkim zbalansowaniem (bez tego raczej się nie dodaje nowych charakterów, c'nie?). Plus dodatkowe tryby do gry samemu (i grindowania złota do customizacji, hehe). Nie wspominając o tym, że jak na PSP wygląda naprawdę ładnie i działa w większości 60 FPS (tzn. gameplay ma 60 FPS - scenki przed i po walce mają tylko 30), co przy takiej grafice na handheldzie jest jednak osiągnięciem.

Edytowane przez Accoun
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Tez duzo pozytywnego slyszalem o T:DR. Nie wiem natomiast skad wynika ta swietnosc. Moglby ktos objasnic?

hmm z tego co pamietam ty grywasz w bijatyki raczej poważniej więc nie wiem czy na tym polu będę w stanie cokolwiek objaśnić, ale no DR to najlepszy tekken. No.

 

 

Az tak powaznie to nie. Po prostu zarzucilem Tekkena na rzecz VF. A o DR duzo slyszalem, ze bardzo dobry balans i takie mocne przedluzenie T5. No ale na psp vf nie ma wiec mysle o tym tekkenie stad pytanie.

 

Do versusa na każualowym poziomie nadaje się idealnie, ale brak pada powoduje, że raczej można się czasem powku.rwiać hy.

 

No cóż wielkiej konkurencji na handheldach nie ma, ale wydaje mi się, że SFxTk oraz Mortal Kombat jednak niżej stoją niż DR. W TK:DR był nawet turniej ogólnopolski taki jak w przypadku TK5 więc wiesz całkiem poważnie mówie, że to dobra gra i dla mnie najlepszy i ostatni dobry tekken.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jezeli kogoś podobnie jak mnie drażnił brak drugiego analoga w PSP to polecam ograć takie gierki jak MGS: Portable Ops (czy PW), Resistance Retribution czy też Syphon Filter (niestety tylko jedna część jest kompatybilna z Vita - chyba że coś się zmieniło ostatnio w tej kwestii). Przypisanie odpowiednich przycisków do drugiego analoga Vity pozwala na bardzo komfortowe granie w shooterki. Gdyby nie ta opcja to MGS'a nie ukończyłbym chyba nigdy. Strasznie mnie wkurza ten brak gałki w PSP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezeli kogoś podobnie jak mnie drażnił brak drugiego analoga w PSP to polecam ograć takie gierki jak MGS: Portable Ops (czy PW), Resistance Retribution czy też Syphon Filter (niestety tylko jedna część jest kompatybilna z Vita - chyba że coś się zmieniło ostatnio w tej kwestii). Przypisanie odpowiednich przycisków do drugiego analoga Vity pozwala na bardzo komfortowe granie w shooterki. Gdyby nie ta opcja to MGS'a nie ukończyłbym chyba nigdy. Strasznie mnie wkurza ten brak gałki w PSP.

Jak to przypisać?Grałem w LCS z psplus i nie mogłem ustawić kamerę na 2 analoga.

Odnośnik do komentarza

Ktorego Metal Slug'a warto nabyc?

 

Antologię naturalnie. A tak to:

 

X > 2 > 1 > 3 > 5 > 4 > 6 >>>>>>>>>>>>>>>>>> 7 (xx)

 

7/XX to najgorsza część w serii, nie dotykaj tego szrotu bo się zrazisz do mojej ulubionej serii arcade.

Odnośnik do komentarza

 

Jezeli kogoś podobnie jak mnie drażnił brak drugiego analoga w PSP to polecam ograć takie gierki jak MGS: Portable Ops (czy PW), Resistance Retribution czy też Syphon Filter (niestety tylko jedna część jest kompatybilna z Vita - chyba że coś się zmieniło ostatnio w tej kwestii). Przypisanie odpowiednich przycisków do drugiego analoga Vity pozwala na bardzo komfortowe granie w shooterki. Gdyby nie ta opcja to MGS'a nie ukończyłbym chyba nigdy. Strasznie mnie wkurza ten brak gałki w PSP.

Jak to przypisać?Grałem w LCS z psplus i nie mogłem ustawić kamerę na 2 analoga.

 

 

 

LCS z tego co wiem w ogóle nie za bardzo ma opcję kontrolowania kamery. To działa wtedy gdy np. celowanie jest przypisane pod przyciski typu Kwadrat, X, kołko i trójkąt. Wtedy ich funkcje przełączasz na prawego analoga i masz normalnie celowanie pod analogiem (działa bardzo płynnie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...