Skocz do zawartości

Don't Starve


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 56 dzień, znalazłem drzwi maxwella, ale nie moge przebrnąć przez pierwszy poziom Adventure mode - gierka za bardzo wciąga chciałem wbić 100%, ale nie wiem czy dam rade bo po dowiedzieniu się jak zdobyć postać Wes'a stwierdziłem że kogos chyba bardzo po(pipi)ilo ( sami sie przekonacie jak traficie do adventure mode ). Zycze powodzenia wszystkim ;d

Odnośnik do komentarza

Mam 56 dzień, znalazłem drzwi maxwella, ale nie moge przebrnąć przez pierwszy poziom Adventure mode - gierka za bardzo wciąga chciałem wbić 100%, ale nie wiem czy dam rade bo po dowiedzieniu się jak zdobyć postać Wes'a stwierdziłem że kogos chyba bardzo po(pipi)ilo ( sami sie przekonacie jak traficie do adventure mode ). Zycze powodzenia wszystkim ;d

 

Jak się trochę oswoisz z tym światem, to da rade to przejść. Dobrze, że w tej grze jest coś bardziej wymagającego od standardowego sandbox mode'a :)

Odnośnik do komentarza

No survival prosty jest po pograniu...ale adventure za trudny dla mnie...wymiekam... :(

 

Musisz znać dobrze survival żeby przeżyć w adventure. To takie rzeczy jak np. z czego zrobić ubranko, żeby Cie zima nie zabiła szybko, jak uzupełniać kask z latarką na głowę, jak zabijać potworki tak żeby Cie nie trafiały za często. Na adventure jest prawdziwy survival ;)

Odnośnik do komentarza

Po filmach wygląda toto dziwnie, opłaca się odkurzać PS4 dla tej gierki? Ktoś ogarnięty wrzuci ze 3-4 zdania n.t. gier

 

3-4 zdania, a moze tak wrócić i przeczytać, hę? Temat ma ledwo 6 stron.

 

Gierka to survivalowy havest moon w której giniesz często jeśli nie odrobisz lekcji. Świat z wieloma powykręcanymi stworami, fajną muzyczką i przyjemna grafiką. Obejrzyj kawałek jakiegoś walkthough z "pierwszych dni" i bedziesz miał pogląd co to za giera.

Warto.

Odnośnik do komentarza

Niestety ale też dużo zależy od szczęścia :( przykład.

Jest zima atakują mnie 4 psy, ginę odradzam się na ołtarzyku, ale co z tego jak mam daleko do obozu i ginę z zimna :( koniec bajki.

Zbuduj se next time ognisko kamienne przy ołtarzyku, zostaw ciepłą czapkę i jakąś siekiere. Ogólnie to co pozwoli Ci na dotarcie do obozu nie zamarzając. Easy.

Odnośnik do komentarza

kupiłem konsole za 2 klocki, opłaciłem abonament za 200 zł i dostaje 3 ego indy crapa. Nie tak sobie wyobrażałem start generacji. Nadal twierdze, że lepiej było dać plusowiczom zniżki na normalne gry, a indy crapy dodawać mimo to. Dla mnie gra 1/10

XD

Odnośnik do komentarza

trzeba być ciołem, żeby nie umieć czytać. Ja piszę, że oczekiwałem, zniżek na Knacki, BF4, Fify i inne bzdury, a indycrapy powinny być dodawane mimo to, tymczasem mamy indycrapy i nic innego. Na xbox one niema serii gier które by mnie interesowały

Trzeba byc ciolem zeby myslec ze Sony zmieni swoje zasady PS+ dla jakiegos Polaczka z forum ppe, bo z tego co widze to nikt inny nie placze z tego powodu.

Wprowadziliby przez to zamieszanie, a tak zasady sa wciaz jasne. Jeden tytul miesiecznie na PS4 ktory jest warty ogrania.

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...